Ismerkedés

Miranda
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 03, 2018 6:14 pm

Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Miranda » vas. jún. 03, 2018 7:19 pm

Sziasztok! Új vagyok itt, S úgy gondoltam nyitok egy új topicot. Hátha újra feléled ez a fórum is. Szóval várok ide minden Kiváncsit, Útkeresőt, Barátkozni vágyót. Üdvözlettel!!!

Wanderer
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 1:00 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Wanderer » szomb. jún. 30, 2018 1:15 pm

Úgy látom nem tolonganak a témában :)
Én kíváncsiságból vagyok itt. Kérdeznék.
Férfiakkal éltem párkapcsolatban kb 15 évig, de általában valami nem stimmelt. Főleg a szexben.
Aztán végre bele mertem vágni a nőkkel való kapcsolatba. Egy-két "futó" kaland volt (nem én futottam el) és egy komoly, ami 2 évig tartott.
Ez úgy nézett ki, hogy egyik évben pasi, a másikban nő pár hétig, aztán hónapokig senki. Így aztán nem gondolkoztam, hogy meleg vagyok vagy hetero vagy mi......
A nőkkel valami csoda együtt lenni, de elkezdtek hiányozni a pasik. Elkezdtek vonzani újra.
Már a párkapcsolatom második felében is éreztem, hogy valami hiányzik.
Létezik olyan, hogy az ember együtt él mondjuk egy nővel, de néha (mondjuk évi 1 alkalommal) szívesen van együtt egy pasival - csak szex és más semmi? Nem másik szexpartnerre/párra vágyom, csak a másik nemre. Monogám vagyok, csak valahogy nehéz két nemet egyszerre szeretni.
De lehet ez a felállás fordítva is (pasival élsz és ritkán, de kell egy nő is).
Más is van így ezzel? Ez lenne a biszexualitás?
Nem igazán egy kategóriát szeretnék magamnak, mert az túl behatárolt, de mégis, valaki leírná, ha volt hasonló szituációban?
Hogy alakult? Miért is van ez?
Köszönöm :)

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Brumi » szomb. jún. 30, 2018 3:28 pm

Valami azt súgja, hogy ezzel itt nem leszel népszerű...

Wanderer
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 1:00 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Wanderer » szomb. jún. 30, 2018 7:08 pm

nem akarok népszerű lenni
csak gondoltam itt a biszexuális címkénél talán találok valakit, aki járt már hasonló cipőben..

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Brumi » vas. júl. 01, 2018 5:19 pm

Ezek a tulajdonságok azok, amikért a leszbikusok elkerülik és nem becsülik a biszexuálisokat. Azt gondolják, minden biszex ilyen megbízhatatlan a párkapcsolataiban. Az sokkal kisebb gond, ha nővel csalja meg egy nő a társát, mintha férfival tenné. Nem baj, ha félévente van új kapcsolat, csak férfi ne kerüljön a képbe. Valamilyen szinten értem is, csak sajnos az a helyzet alakult ki, hogy a félrelépkedő bi nők miatt a biszexuálisok egészében megbélyegzett tagjai lettek ennek az LMBT-társadalomnak. Kevés leszbikusnak nincsenek velük kapcsolatban előítéletei. A társkeresések is úgy történnek, hogy "biszexuálisok kizárva".

Wanderer
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 1:00 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Wanderer » hétf. júl. 02, 2018 4:14 pm

Én azt nem értem, hogy ha ezek alapján azt mondom, hogy biszex vagyok (mert nem mondhatom, hogy leszbikus gondolom), akkor alapból pattint a hetero is és a meleg is. Valahol megértem (??!!), de könyörgöm, ha ilyen általánosításokba belemegyünk, akkor ennyi erővel senkivel sem ismerkedem, mert bárkinél megüthetem a bokám.
Jobb lenne, ha hazudnék? Na szerintem az a nem szép.
Nem tudnám megvalósítani azt, hogy ténylegesen véghezvigyem, az évi egy férfit/nőt egy meglévő párkapcsolat mellett, mert tudom, hogy megcsalás, bárki is legyen a másik, de valahová ki kellett írnom a bennem dolgozó gondolatokat/érzéseket.
Mert kicsit fura lenne, ha csak én érezném ezt. Van egy barátnőm, aki hasonló cipőben jár, csak ő "fordítva" kezdte. Annyira unja, hogy mindig cseszegetik a biszexualitással, hogy inkább nem is kezd senkivel.
Csak ez így nagyon szomorú :(
Előítéletek miatt kizárni embereket az életünkből, hát nem tudom. De akkor legyen így.

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Brumi » hétf. júl. 02, 2018 9:32 pm

A hetero nem pattint, a hetero férfiak legnagyobb álma a biszex nő. Csak attól fogva, hogy megtudja rólad, kizárólag erről fog ábrándozni, az agyában többé nem lesztek kettesben. Kérni fog az édeshármasra, és ha nemet mondasz, eltávolodik, hogy nem vagy képes ezt megtenni neki...

Wanderer
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 1:00 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Wanderer » kedd júl. 03, 2018 8:44 pm

Lehet, hogy a hetero férfiak álma egy biszex nő, de olyat is hallottam már, aki a nagy igyekvésben kimaradt a "buliból" és a lányok nélküle csinálták, ő meg megsértődött :) Nem szeretnék hármast. Én tényleg csak egy embert szeretnék magam mellé. Nem nekem való a többes....
Igazából, most hogy belegondolok ezekbe meg kiírtam a dolgot magamból, plusz ma rámnézett egy nekem nem teljesen közömbös pasi úgy, ahogy csak a nőkre tudnak, hát asszem elfelejtem őket inkább mégis. Nem tetszett az érzés.....
Ezért szeretem leírni a legneccesebb gondolataimat is, mert aztán igazából megfakul a legtöbb és lehet, hogy csak ennyi kell. Hogy bevalljam magamnak, kiírjam/kimondjam és kész.
És vállalom, ha ezért leköpködnek.

Miranda
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 03, 2018 6:14 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Miranda » szomb. júl. 07, 2018 8:21 am

Érdekes volt elolvasni Wanderer amiket írtál. Én magam sem tudom mi vagyok. Férfi kapcsolataim voltak fiatal korom óta. A nők felé vonzódás pár éve kezdődött, de azóta a nők érdekelnek. Akkor most minek számítok? Leszbikus vagy biszexuális.
Végig olvastam az előző forumot is, az számomra a furcsa ( senkit, mégegyszer mondom senkit meg nem bántva), hogy azért nyitottuk pont ezt a biszexuális fórumot hogy ide olyanok írjanak akik hasonlóan éreznek, gondolkodnak. Tiszteletben tartva azokat a nőket akik tényleg életük párját keresik, leszbikusak. És mégis.....atjonnek ide, kioktatni minket hogy mennyire lenézik a biszexuális nőket.
Ez van, ilyenek vagyunk.
Szép napot kívánok mindenkinek

Andy35
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. júl. 22, 2018 4:31 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Andy35 » vas. júl. 22, 2018 4:37 pm

Szia Mirinda.szivesen beszélgetnék veled!!!

Merci
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. aug. 12, 2018 9:00 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Merci » szer. aug. 15, 2018 6:50 am

Szia!
SZívesen beszélnék Veled!Csak jelezd ki vagy,hogy tudjam.
Várlak!!
icrem1968@gmail.com

Miranda
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 03, 2018 6:14 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Miranda » szer. márc. 18, 2020 5:21 am

Sziasztok. Néha vissza nézek ide és sajnálom hogy megallt ez az oldal. Hogy nem ír már senki. Hova tűnt mindenki?

Cyclamen47
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. márc. 18, 2020 6:50 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Cyclamen47 » vas. márc. 22, 2020 2:22 pm

Most hogy kicsit be zártak mindket lakásunkba, van idő saját magunkba is kicsit be záródni. Választ adni fel nem tett kérdéseinkre. Mi miért történik. Nem így születtem, házasságban élek. Hiányzott valami és itt találtam meg. Hiába látom, tudom hogy ez a világ sem könnyű, de mégis csodálatos volt amit kaptam. Csodálatos.


Vissza: “Biszexualitás”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég