Ismerkedés

tavasz29
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd feb. 12, 2019 6:41 am

Ismerkedés

HozzászólásSzerző: tavasz29 » kedd feb. 12, 2019 8:37 am

.Szeretet az, amikor csendes nyugalommal csak átöleled, és tudod, az életedet is rábíznád. Szeretet az, amikor biztonságban érzed magad, és akármilyen baj ért, akármilyen zaklatott vagy, mellette megnyugszol. Szeretet az, ahogy némán a szemedbe néz, és csak megszorítja a kezed... amikor olyan titkaidat is elmondod neki, amiket még te sem tudtál azelőtt magadról. És ha reggel kinyitod a szemed, ott fekszik melletted, gyűrötten, kócosan, és te boldog vagy....40+ korosztályból ismerkednék ....tavasz19@yahoo.com

iza70
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. ápr. 03, 2019 10:30 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: iza70 » szer. ápr. 03, 2019 12:23 pm

Kedves Tavasz29!

Gyönyörű, és nagyon igaz, amit írtál.Itt le is ragadtam, nem olvastam tovább. :D Látom, hogy február 12-n írtad, és nem tudom, hogy azóta találkoztál-e már valakivel, vagy sem.
Én ma regisztráltam. 40 +-s vagyok, nőies, humoros, vidám csajszinak mondanak. Emberekkel foglalkozom. Ha úgy gondolod, hogy érdemes lenne írnunk vagy találkoznunk, akkor írj: iza.szamosy@gmail.com

Kiscsillag1973
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. márc. 02, 2022 10:28 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Kiscsillag1973 » csüt. márc. 10, 2022 9:40 pm

Tetszik a bemutatkozás Leveled! Sikerült már találnod Társat? Szia

Víz
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 28, 2020 7:02 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Víz » vas. jún. 12, 2022 3:16 pm

Sziasztok!

Független, értelmiségi, nőies nőként ismerkednék.
Olyan Társra vágyom, aki megtalálta a helyét az életben, és szívesen megosztaná velem az életet, ahogy én is Vele az enyémet.

Ha magadra ismertél, és úgy érzed, gondolod, írj.
balaton.fenyek.izek@gmail.com

Wanderer
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 1:00 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Wanderer » pén. júl. 21, 2023 3:10 pm

40+-os biszexuális nő keresi egy olyan nő ismeretségét, aki szereti természetet, állatokat növényeket. A természetből csak kulturális célokból mozdulok szívesen (színház, könyvtár, kiállítás). Bp-CsCsVM vonalon ismerkednék. Egyelőre visszafogottan.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég