Ismerkedés

Mona73
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 17, 2018 7:22 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mona73 » kedd ápr. 17, 2018 7:51 pm

Sziasztok!
Ismerkednék 40 körüli Pécsi vagy környékbeli hölgyekkel.
Barátkozás,ismerkedés,közös programok,esetleges szimpátia esetén akár tartós kapcsolat reményében.
Ha szeretsz a természetről,sportról,állatokról és az élet nagy dolgairól beszélgetni akkor keress bátran!
Kalandot keresők kíméljenek!
Én 40-es, Pécsi nő vagyok.

Üdv:Mona73

magyar1s@freemail.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mona73 csüt. jún. 28, 2018 1:03 pm-kor.

Ladybug
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. ápr. 18, 2018 2:07 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ladybug » szer. ápr. 18, 2018 2:15 am

40 felé közeledő független nőies nő vagyok. Nem szexpartnert, harmadikat vagy alkalmi kapcsolatra vágyom. Nem is tudnám és nem is szeretném kifejteni, hogy milyen legyél és én milyen vagyok, mert mindenki más érzéseket él át a másik társaságában. Ami viszont nagyon fontos: a hűség, a bizalom és az őszinteség. Ezeket én is biztos tudom garantálni. Elsősorban barátkozni szeretnék.
Email címem: lad1bug0777@gmail.com

valaki
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 19, 2018 8:25 pm

Ismerkedés

HozzászólásSzerző: valaki » csüt. ápr. 19, 2018 8:33 pm

sziasztok!
Van itt valaki aki ismerkedne,barátkozna?ha igen akkor várom leveleit :)
további szép estét mindenkinek! ;)
oszinteseghuseg@freemail.hu

caola55
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: pén. ápr. 20, 2018 3:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: caola55 » pén. ápr. 20, 2018 4:23 pm

Sziasztok!

Ismerkednék, barátkoznék... vagyis inkább kapcsolatot keresek. :)
Budapesti, nőies nő vagyok, legyél Te is hasonló...
Elvárás csupán ennyi. A többi jön magától. Kommunikálni szeress és tudj, kirándulni ha szívesen
elkísérnél, örömmel venném, de ne függj tőlem. Legyen álmod, terved, aminek megvalósításában
partnered lehetek!
Ha szívesen ismerkednél, várom leveled :)

stayon
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: szomb. ápr. 14, 2018 7:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: stayon » szomb. ápr. 21, 2018 6:11 pm

Sziasztok!
Ismerkednék 38-45 éves korig nőiesebb nővel.
A távolság nem akadály.
38 éves leszbikus nő vagyok. Szeretem a humort, a természetet, az esti fényeket, csak úgy ülni egy padon és beszélgetni...szeretem a romantikát...Egy nő legyen Nő.
Én inkább sportosabb vagyok kicsit lazább.
Első körben ennyi.
Mindenkinek válaszolok.
stayon@freemail.hu
Szép estét! ;)

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » kedd ápr. 24, 2018 8:36 pm

38 éves, nőies, diplomás, független nő vagyok.
Kékszemű, szűke hajú, 167 cm/52 kg. Imádok vezetni, kirándulni, fotózni...és még sok minden mást :)
Szeretnék megismerkedi egy kedves, NŐIES, ápolt, független nővel a 40 - 48 éves korosztályból.
Szeresd a természetet és légy életvidám! :)
Az alisonriver6@gmail.com e-mail címre küldött fényképes levelekre válaszolok és küldök képet.

Avatar
Virág85
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: vas. júl. 09, 2017 4:29 pm
Tartózkodási hely: Szabadka

Párkeresés Szabadka

HozzászólásSzerző: Virág85 » csüt. ápr. 26, 2018 5:21 am

33 éves, szabadkai, biszex nő vagyok, aki tartós és szereteten alapuló kapcsolatot keres. Gimnázium után kétéves idegenforgalmi képzést fejeztem be, több munkakört kipróbáltam és önkéntes munkákat is végeztem. Az utóbbi időben a családi vállalkozás stílusában zajló fordításból veszem ki a részem és ez úgy tűnik, h pár évig még így is lesz. Szabadidőmben szeretek angolul tanulni és nagy filmrajongó vagyok. Jól esik főzni, sétálni és tornázni is. Az emberek korrektnek, intelligensnek és jószívűnek tartanak. Gyengeségeim az érzékenységem, a gyakori visszahúzódottságom és a hangulatingadozásaim. Törekszem a kreativitásra: verseket írok, kollázsokat készítek és kiegészítőket gyűjtök. Egyedül élek, pár rövidebb kapcsolatom volt. A BDSM a szexualitásom része, de még szerény mennyiségű tapasztalattal rendelkezem és még bizonytalan is vagyok e téren. Távkapcsolatot is bevállalnék. A nyugodt természetű, főleg tőlem idősebb emberekkel találom meg jól a közös hangot. Legyél tanult és tudj figyelni a másikra. Ha felkeltettem érdeklődésed, kérlek küldj fényképes választ a következő címre kis.virag@zoho.com

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » pén. máj. 11, 2018 7:20 pm

38 éves, diplomás, nőies nő vagyok. 167cm és 52 kg. Kék szemem van és szőkésbarna hajam. Szeretem a természetet, hobbim a fotózás és a vezetés. Komoly kapcsolatra keresek egy nálam idősebb, kedves, nőies, intelligens, ápolt, független nőt. A humor előny :)
Több többéves kapcsolaton vagyok már túl.
Az alisonriver6@gmail.com email címre küldött fényképes levelekre válaszolok és küldök képet.

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » szomb. máj. 12, 2018 3:50 pm

....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reader szomb. júl. 28, 2018 7:04 pm-kor.

WhiteOrchid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: vas. máj. 13, 2018 6:05 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: WhiteOrchid » vas. máj. 13, 2018 6:23 am

Sziasztok!

Diplomás, értelmiségi, hetero párkapcsolatban élő, nőies,30 éves nőként keresem azt az intelligens, kedves, mosolygós hölgyet, akinek fontos az érzelemgazdag lelki világ, a közös programok és a boldogság.

Varázsoljuk el egymást:-)

whiteorchid1084@gmail.com

hope_fish
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. júl. 01, 2017 9:12 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: hope_fish » csüt. máj. 17, 2018 3:16 pm

A testiséghez a személyiségen keresztül vezet az út, ám a kisebb távolságok sem értelem nélküliek.
Bennem is megfér a a kettősség játéka, nem vagyok se jobb, se rosszabb senkinél.
Nincs kőbevésett ideál - alapnak fontos a humor, érzelmi intelligencia, kölcsönös bizalom.
Beszélgessünk, érintsük meg egymást, s meglátjuk, mire elég a vonzás...
48 évesen, alacsony de átlagosan nőies alkattal, nyitott szívvel várom, hogy jelentkezz.
realovas@gmail.com

happyland83
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. máj. 18, 2018 6:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: happyland83 » pén. máj. 18, 2018 6:08 pm

Barátkozni, ismerkedni szeretnék egy hűséges, kedves, mélyérzésű, leszbikus, nem fiús hölggyel, a 30 fölötti korosztályból. A végcél egy harmonikus, valódi érzéseken-érzelmeken alapuló, stabil párkapcsolat lenne.
Bemutatkozó üzenetekre válaszolok.
happyland83@freemail.hu

Hermina
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. júl. 27, 2017 3:08 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hermina » pén. máj. 18, 2018 6:17 pm

Kedves Fórumozók!

38 éves, az Alföldön élő, diplomás nő vagyok (szociális végzettséggel), egyben jó humorú, intelligens, őszinte, megbízható, jószívű, romantikus, független. Leginkább uniszex vagyok lélekben, bár a nemem ránézésre egyértelmű. :) Nem hiszek a külsőségekben, de talán más igen, ezért megírom, hogy szemüveges vagyok, nagyon magas, és bár nem kimondottan túlsúlyos, nem is vékony testalkatú. Észszerű határig hiszek a távkapcsolatokban (ez kb. azt jelenti, hogy nem hosszabb távon külföldön élő, dolgozó partnert keresek). Szeretem a természetet, az embereket és az állatokat, szeretek olvasni, utazgatni, jókat beszélgetni, nagyokat nevetni, és szeretnék végre újra szeretni és szeretve lenni.

Legalább 30 éves, független, szeretetet adni és elfogadni tudó, kedves, intelligens Társamat keresem, aki nem túlzottan nőies. Ha megvan az a bizonyos kisugárzás, akkor nagyon tudok szeretni.

Emailcímem: herminane97@gmail.com

Mindenkinek sikeres párkeresést kívánok!

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » szomb. máj. 19, 2018 7:31 pm

Komoly kapcsolatot keresek egy NŐIES, kedves, intelligens, független!, jó humorú és természetkedvelő nő személyében. 38 éves vagyok, 165 cm/53 kg, kék szemű és szőkehajú. Szeretem a természetet, fotózok és imádok vezetni. 2 diplomám van, nem dohányzom és nincs tetoválásom. Fényképes levelekre válaszolok és küldök képet. (Főleg 35 felettiek levelét várom!)
alisonriver6@gmail.com

caola55
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: pén. ápr. 20, 2018 3:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: caola55 » csüt. máj. 24, 2018 8:33 am

Sziasztok!

Lassan 35 éves leszek, szeretném megtalálni a társam, egy nőies nő személyében.
Én is nőies, vagyis sportosan nőies vagyok. Legyél budapesti, rendelkezz kellő humorral, némi romantikàval, kedvességgel megfűszerezve. Diploma nem feltétel, hiszen nem állásinterjúra jelentkezel :D , és nem a papír mutatja meg milyen ember vagy. Szeress kirándulni, új helyeket felfedezni. Nem írok regényt, ha akarsz majd megismersz :)


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 73 vendég