Ismerkedés

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Brumi » szer. aug. 01, 2018 2:57 pm

A szivárványcsoportos hozzászóláshoz írom, hogy engem indoklás nélkül elutasítottak. Nem tudom, mivel kellett volna bizonyítanom, hogy nő vagyok. Profilképet nyilván nem teszek fel, főleg egy ilyen típusú ismerkedős oldalhoz naná, hogy nem. Hacsak nem adatgyűjtők, nemigen tudom elképzelni, milyen infókat kívánnak meg a jelentkezőktől. De ezt a fokú tahóságot, hogy egy szó nélkül hajítanak el... És még ők panaszkodnak, hogy bunkók a tagok. Közben saját magukat diszkreditálják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Brumi szer. szept. 19, 2018 3:24 pm-kor.

helianthus89
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. aug. 02, 2018 10:01 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: helianthus89 » csüt. aug. 02, 2018 10:07 pm

Üdvözlet mindenkinek :)

29 éves leszbikus lány vagyok Pest vonzáskörzetéből. Szeretnék barátkozni, ismerkedni hozzám hasonló emberekkel, nem feltétlenül párkapcsolat céljából, de természetesen, ha úgy alakul, attól sem zárkózóm el :)

Az életben szerintem három legfontosabb dolog van: a felelősségvállalás, az önismeret, és az önkritika. Ezenfelül természetesen vannak még fontos dolgok, például a humor, ami nélkül nekem nem menne, hogy túléljem ezt a világot :)

Nagyon érdekel a filozófia és az irodalom (hivatásszerűen is ezekkel foglalkozom), valamint a különböző vallások, az önmegismerés, és a pszichológia bizonyos irányzatai is. Imádok nevetni, és csak úgy a fűben leheveredni nézni a felhőket, gondolkodni a világról és az élet dolgairól vagy egyedül vagy éppen egy aktuális barátommal/barátnőmmel/párommal.

Igazából több reklámot nem tudok magamról írni, most már a rossz jönne, de azt inkább kihagyom :D

Az email cím, amire a leveleket várom: irjnekem89@gmail.com

Emiatt azért senki ne érezze kötelezőnek :D

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lana » szomb. aug. 04, 2018 12:52 pm

Sziasztok! Komoly kapcsolat céljából regisztráltam fel,aki szeretetteljes őszinte kapcsolatot akar. Egyedülálló,exmentes Nőies vagy sportosan nőies nőt keresek,28-tól 40 évés korig,vékony vagy átlagos testalkattal..Tudd kit,mit akarsz. Magamról 34 éves sportosan nőies Nő vagyok GySM megyében élek.
Számomra,az őszinteség,hűség,empátia fontos,a többi alapérték mellett.
Email cìmem : szivemenat@hotmail.com

Shine
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. aug. 05, 2018 1:02 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Shine » vas. aug. 05, 2018 1:20 pm

Sziasztok!

Keresem Budapesten vagy Pest megyében élő, hosszútávú kapcsolatra vágyó társamat, egy 35-50 év közötti nőies nő személyében.
Én 39 éves vagyok, és szintén a nőiesebb oldalt képviselem.
Ha van kedved, írj nekem: sunshine1122@freemail.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shine hétf. szept. 17, 2018 2:16 pm-kor.

Booksandfreedom
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. aug. 18, 2018 10:16 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Booksandfreedom » szomb. aug. 18, 2018 10:26 am

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Booksandfreedom pén. dec. 07, 2018 10:09 am-kor.

dimattinka
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. aug. 18, 2018 3:07 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: dimattinka » szomb. aug. 18, 2018 3:50 pm

Sziasztok!
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék olyan lánnyal aki még keresi a leendő társát. Aki adott esetben kimondja amit épp gondol de kellőképp érzékeny és humoros és egyben önazonos személyiség.
Én racionális típus vagyok az élet szinte minden területén, alapvetően jó helyzet- és emberismerő 44 éves, az életét önállóan szervező és élő lány vagyok akinek fontos az adott szó és a kölcsönös bizalom.
Legyen benned valami plusz ami engem megfog … egy gesztus egy csak rád jellemző mozdulat vagy egy kedves mosoly.
Szívesen tölteném a szabadidőmet egy ilyen emberrel és szerintem őszintén és tabuk nélkül jókat beszélgethetnénk.
dimattinka@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dimattinka vas. szept. 09, 2018 9:02 am-kor.

Edena
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. aug. 13, 2018 5:29 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Edena » hétf. aug. 20, 2018 3:09 pm

Sziasztok!

Remélem van aki keres is itt a fórumon nem csak hirdet :P
Nagyon sokat eléggé szűkÍtik kivel akar ismerkedni én nem nekem mindegy hány éves vagy hogy nézel ki
nem ezen múlik a dolog. Maximum nem szerelem hanem talán egy életre szóló barátság lesz belőle.
33éves vagyok pécsi, ismerkednék ill komoly kapcsolatra keresek barátnőt/ barátot/barátokat/
akik tapasztaltak a téren vagy mint szintén Én nem annyira vagy egyáltalán nem.
Nincs sok barátom, külföldön töltöm időm nagy részét de sokat vagyok itthon, szivesen ismerkednék személyesen eljárnék programokra stb.. Szeretek bringázni, dumálni, hülyéskedni, mozinba járni, sportolni stb..(bármit ha nem egyedül kell csinálnom)
Nem feltétlen barátnőt keresek! Ha csak úgy érzed, hogy szivesen ismerkednél szereznél barátot akivel megtudod beszélni a dolgaidat/hülyéskedni/elütni a szürke hétköznapokat akkor írj.

címem: littleedena@gmail.com

Rocka
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. júl. 29, 2017 8:54 pm

40+

HozzászólásSzerző: Rocka » szomb. aug. 25, 2018 9:01 pm

40+ - os hölggyel szeretnék megismerkedni. Elsősorban szellemi, érzelmi partnert keresek (nem feltétlenül társat), olyat aki szeret közösen elmélkedni, elemezni,eszmecserélni. Ez így leírva nagyon komolynak/elvontnak tűnik de a valóságban csak egy gondolkodó és gondolkodni szerető nőszemélyt keresek aki élvezi a mélyebb, tartalmasabb beszélgetéseket. Szeretném ha részt vennénk egymás életében és minimum valamiféle érzelmi pluszt hoznánk bele.
A leírtaknál közelebbi kapcsolat sincs kizárva de nem elsődleges célom, nagyon fontos a lelki kontakt. Ha még létezik ilyen személy (picit szarkasztikus vagyok? :) ) , alig várom, sőt nagyon szépen kérem, hogy írjon! Köszönöm
Mild194850@Gmail.com

együttmindenhova
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. szept. 05, 2018 10:08 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: együttmindenhova » szer. szept. 05, 2018 10:30 pm

sziasztok,
29 éves vagyok. Nos azzal kezdeném, hogy sokadik csalódás után újra megpróbálom hátha szerencsém lesz. Anno megismerkedtem itt valakivel csak elrontottam, de tanultam a hibámból. Remélem olvassa még valaki ezt a fórumot :)
Sportos, humoros kedves csaj vagyok. Jelenleg egy kutyussal osztom meg a kis életem:) Ha van kedved esetleg ismerkedni, barátkozni várom leveled: thekiszy889@gmail.com

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lana » pén. szept. 21, 2018 8:13 pm

Szeretetteljes őszinte kapcsolatot keresek egy korombeli átlagos vagy sportos testalkatú 29-36 éves Nőies leszbikus Nő személyében.Előszőr ismerkednék, (kép+beszélgetés) alapján,kiderül mennyire szimpatikusak vagyunk egymásnak.
Csak olyan ìrjon aki tudja kit,mit akar.
Rólam. Gysm megyében élek 34 éves vagyok sportosan nőies.
szivemenat@hotmail.com

Meglatjuk
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. szept. 28, 2018 8:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Meglatjuk » pén. szept. 28, 2018 9:14 am

Sziasztok!

Szívesen ismerkednék. Nem szeretnék zsákba macskát árulni, párkapcsolatban élek, így kifejezetten nem komoly kapcsolatot keresek, csak baratkoznék, ismerkednék kötöttségek nélkül, de ha most kell változásnak történnie akkor az elől sem futok el. Magamról 27 éves budapesti lány vagyok, egyszerre komoly és kicsit őrült, szeretem az életet, a jó kedvet. Túl sok mindent nem írnék, ha szeretnéd úgyis megkérdezed :)

Itt elérsz: meglatjuk27@citromail.hu

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lana » pén. szept. 28, 2018 4:51 pm

Sziasztok. Egyedülálló,exmentes tiszta szìvű,lelkű és tiszta értékrendű Nőies vagy sportosan nőies nőt keresek,28-tól 40 éves korig,vékony vagy átlagos testalkattal..Tudd kit,mit akarsz. Magamról 34 éves sportosan nőies Nő vagyok GySM megyében élek és őszinte szeretetteljes hosszú távú kapcsolatot keresek....
Számomra,az őszinteség,hűség,az őszinte kommunikáció(szóban,ìrásban,telefonon vagy személyesen )empátia fontos,a többi alapérték mellett.
Email cìmem : szivemenat@hotmail.com

p.alex84
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. okt. 18, 2018 7:33 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: p.alex84 » csüt. okt. 18, 2018 7:49 pm

Kedves Caola55!

Szimpatikusnak találom a bejegyzésedet (bár igaz, hogy kicsit korábbi), de szívesen megismernélek, ha még aktuális és adnál egy e-mail címet ;)

caola55
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: pén. ápr. 20, 2018 3:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: caola55 » szomb. okt. 20, 2018 4:36 pm

Kedves Alex84!

Az e-mail címem kak987@freemail.hu. Ezen elérsz :)

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. okt. 22, 2018 11:18 am

Sziasztok.
Pest megyei 29éves nő vagyok, olyan lányt vagy hölgyet keresek, akivel egy kávé vagy tea mellett megismerkedne velem. Szimpátia esetén vonzalom alakul ki, a párkapcsolat is szóba jöhet.
Mivel Pest megyei lakos vagyok, de nincs messze Budapest, ezért Pestiek előnyben három lépéssel, természetesen utazni tudok nem vagytok messze.
email: best-of@freemail.hu


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég