Ismerkedés

Fio1985
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2018 2:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Fio1985 » pén. dec. 28, 2018 3:41 pm

Törölt hozzászólás.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fio1985 vas. nov. 17, 2019 12:37 pm-kor.

JPJPJP
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jan. 02, 2019 11:37 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: JPJPJP » szer. jan. 02, 2019 11:45 pm

20 éves vagyok, Budapesten tanulok. 170cm, 56kg. Nem kertelnék, panszexuális vagyok, így volt már kapcsolatom fiúval, lánnyal viszont sajnabaja még nem. Ha ezen szeretnél segíteni, vegyél fel Discordon, a userem River#9530. Korombeli, hozzám hasonlóan budapesti femme lányok érdekelnek. Hosszú és rövid távra, és szimpla barátkozásra is vevő vagyok :)

Rozi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. okt. 22, 2017 5:20 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Rozi » vas. jan. 06, 2019 2:01 pm

Sziasztok!
25 éves, intelligens és humoros lány vagyok. Hetero párkapcsolatban élek, és szeretnék találni egy olyan 25-40 közötti nőt, akinek ez nem jelent problémát. Nyitott vagyok barátkozásra, közös programokra és ha úgy alakul egy tartós kapcsolatra is. (Alkalmi dolgok nem érdekelnek)
Szeretem a kulturális kikapcsolódást (mozi,színház, kiállítás..stb) Szőke hajam van, 170 magas és 60 kg vagyok telt idomokkal :)
Ha szeretnél ismerkedni velem, írj: szaffirozi@gmail.com

kleo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: kedd jan. 15, 2019 4:17 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: kleo » kedd jan. 15, 2019 4:26 pm

Sziasztok!
24 éves enby személy vagyok Budapestről. Alapvetően komoly vagyok, de azért humorom is van, ha a helyzet olyan. Jelenleg még tanulok az egyetemen, jövőre fogok végezni. Szabadidőmben szeretek olvasni, filmezni, színházba járni, fotózni. Alapvetően komoly kapcsolatot keresek. Külsőre 167 cm vagyok, rövid hajú, kék szemű és kissé molett. Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj: kleo.enby@gmail.com :)

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » hétf. feb. 11, 2019 7:45 pm

Sziasztok!

40 éves vagyok, ápolt, független, nőies, diplomás.
167 cm magas, 52 kg. Szőkésbarna a hajam és kék a szemem. Szeretek utazni, új helyeket felfedezni, fotózni.
Keresem társam egy 40 körüli, kedves, ápolt, intelligens, nőies nő személyében. Szeresse a természetet, ne legyen otthonülő típus.
Humor és diploma nem akadály ;-)
Fényképes levelekre válaszolok.
Csak függetlenek írjanak!
alisonriver6@gmail.com

mslover
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. feb. 21, 2019 2:50 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: mslover » csüt. feb. 21, 2019 2:56 pm

Sziasztok!

Egy romantikus,nőies lány keresi párját elsősorban 30+korosztályból, aki szintén nőies és hasonló komoly szándékokkal rendelkezik, mint én! :)

Igazán szeretném átélni azt az érzést, amikor a másiknak a szíve mellettem dobban meg és összerezdülök, mert olyan jóérzés vele lenni. Akivel kiegészíthetjük egymást a mindennapok mókuskerekében, vagy a hétvége pihentető óráiban!

guitargirl145@gmail.com

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szomb. márc. 23, 2019 3:21 pm

Sziasztok!

Nem fogok köntörfalazni, a párommal (mindketten nők vagyunk!) szeretnénk édeshármashoz egy harmadik felet találni. Egy 20 és egy 24 éves butch/femme párra számítson, akit érdekelne. Nekünk csak annyi kikötésünk van, hogy lehetőleg legyél femme, budapesti és 18-25 év közötti. :)

Ezen az e-mail címen tudtok minket elérni:

killerqueen39@gmail.hu

Era29
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. ápr. 24, 2019 2:16 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Era29 » szer. máj. 01, 2019 3:18 pm

Van egy szó, mit úgy hívnak, remény,
Ha vigyázol rá, ő mindig benned él.
Ha szívedbe zárod, ki fontos neked,
Bármerre jársz, ő is ott lesz veled.45+ korosztályból ismerkednék, olyannal aki komolyan is gondolja,ha van még ilyen!

Fatika79
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. máj. 09, 2019 7:59 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Fatika79 » szer. máj. 15, 2019 9:07 pm

Sziasztok,
39 éves vagyok, vidám, beszédes nő, de emellett jó hallgatóság is. Nagyon szeretek olvasni, jó filmeket nézni, nagyokat túrázni. Érdekel a civil, segítő munka, odavagyok az állatokért. Élvezem a fővárosi életet, de minden lehetőséget megragadok arra, hogy kicsit kiszabaduljak a természetbe. Mióta lediplomáztam keményen dolgozok egy multinál, egyedül nevelem a majdnem nyolcéves kislányomat, de mindig találok időt a barátaimra. Elsősorban tartós kapcsolatot keresek, de új barátokra is nyitott vagyok. Kb. harminctól negyvenöt éves korig keresek társat egy hozzám hasonló karakterű budapesti, vagy annak vonzáskörzetében élő nő személyében. Ha felkeltettem érdeklődésedet, kérlek írj a következő email címre: machtab79@gmail.com

Gyöngysárkány
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. nov. 10, 2018 8:32 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Gyöngysárkány » szomb. máj. 18, 2019 7:43 am

Kedves DolceDiamond!
Szeretnék veled ismerkedni, személyesen mindent megtudhatsz rólam, ami érdekel. Bár már nem vagyok már "leányzó", a fent írtakkal "hozom a formám" :) Fiús beállítottságú bi vagyok, intelligens (diplomás), jó hallgató, életigenlő, lélekben úgy 35 éves, szeretek masszőrködni (5 oklevéllel), barkácsolni, zenét hallgatni, filmezni, kirándulni, ... szóval nyitott vagyok minden jóra. Email címem: harmonizallak@gmail.com.

Niki0323
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. máj. 12, 2019 8:27 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Niki0323 » csüt. máj. 23, 2019 4:24 pm

Sziasztok! Baràtkozás céljából vagyok itt, beszélgetni, kávèzni, barátkozni, programot csinàlni..Rólam: Budapesten élek, 32 éves vagyok, egyszerűnek és normálisnak mondanám magam, szeretem a sporokat, állatokat, szívesen beszélgetek, szívesen sétálgatok. A személyes találkozás híve vagyok, így azt kérném, hogy olyanok írjanak, akik tényleg szeretnének barátkozni! Köszönöm :) Szép estét mindenkinek!
niki0323@hotmail.com

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » szomb. jún. 29, 2019 7:50 pm

Szép Estét, Sziasztok! Szeretnék új emberekkel ismerkedni, valamin beszélgetni ezen kívül semmi extrát nem képzelek el. Hajt az új emberek iránti ismerkedési vágyam, vagy mifélém..Szeretnék idővel személyes találkozásokat, amin önfeledten kacarászunk és nagy ívben letojjuk a világot.
Legyél: furcsa, kicsit más, vidám, humoros, rosszindulat mentes, érdekeljen az ismeretlen, legyél érdeklődő széles látókörű, ne másokkal legyél elfoglalva ki, hogy néz ki vagy egyebek magadból indulj ki, legyél kommunikatív ne csak én beszéljek.
Ezen kívül aki úgy gondolja érdektelen a fent említettekre ne írjon, aki úgy gondolja érdeklődése kimerül 3 levélváltásban esetleg 3 napi levélváltásban szinten utazzon el :D
A többit megbeszéljük egy jól irányzott ital mellett az első kört én állom! ;)
Pestiek előnyben, de nem árt ha nem kapsz sokkot, ha 1 órát utazni kell.
Köszönöm, hogy elolvastál firkants, ha kimozdulnál!
Email: best-of@freemail.hu

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » vas. júl. 07, 2019 3:41 pm

Szia, kedves idegen,

már várok Rád egy ideje :)
Én 39 éves, nőies, diplomás, független nő vagyok.
(167 cm/53 kg) szőkésbarna hajú, kékszemű.
Szeretek utazni, vezetni, hobbim a természetfotózás.
Nem dohányzom és nincs tetoválásom sem.
Keresek egy korban és testi paraméterekben hozzám hasonló, vagy idősebb nőt. Légy nőies, független, ápolt!
Diploma és humorérzék nem hátrány! ;-)
alisonriver6@gmail.com

annafekete
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. júl. 05, 2019 8:27 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: annafekete » pén. júl. 12, 2019 8:52 pm

Sziasztok! 38éves nőies, életvidám , mosolygos vagyok. Keresem társam akivel jól érezhetjük egymást. Én még elég kezdö vagyok. Úgyhogy séta, mozi , kirándulas és a többi majd kialakul. A többit ha érdekel email cimemre irhatsz: annafeketelove@freemail.hu

kleo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: kedd jan. 15, 2019 4:17 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: kleo » vas. júl. 21, 2019 5:38 pm

Sziasztok! Én is beállok a sorba - csatlakozom a társkeresőkhöz.
Rólam röviden: 24 éves vagyok, Budapesti, februártól majd végzett állatorvos. Hobbijaim az olvasás, a festés/rajzolás és a fotózás. Alapvetően inkább introvertáltnak mondanám magam - kell egy kis idő, hogy felengedjek, szóval kell hozzám némi türelem. Csendes és komoly vagyok, de ha a helyzet megkívánja, tudok vicces és laza is lenni. Nem mindig vagyok egy egyszerű eset, és vannak furcsa dolgaim, de kinek nincsenek. Szeretem az együtt töltött minőségi időt, sétákat/kirándulásokat a természetben, az összebújós estéket, egy jó mozit/színházat. Szeretem, ha nem kell folyton beszélni, lehet a csend is kellemes és jelentőségteljes. De néha kell egy kis adrenalin-löket: imádok gokartozni, kalandparkokba járni és falat mászni (ja igen, és mindemellett tériszonyos vagyok). Értelemszerűen odavagyok az állatokért (a pókok kivételével - de azokat inkább számítom földönkívülieknek), és bár jelenleg nincs állatom, de a jövőben biztos szeretnék. Szeretek utazni, új kultúrákat megismerni.
Ha ezek alapján el tudsz képzelni velem bármilyen kapcsolatot (legyen az barátság vagy több), írj nyugodtan, mindenképpen válaszolok (velem is sokszor eljátszották az eltűnős trükköt, szóval én ilyet nem csinálok). Email címem: kleo.enby@gmail.com
Kleo
ui.: nőies lányok előnyben


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég