Ismerkedés

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » kedd jan. 09, 2018 4:42 pm

Kedve Hope

Nagyon megragadtak a soraid. Szeretnélek megismerni.Ha ez kölcsönös adok egy email címet: rozsa1981@gmail.com
Szia
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini vas. jan. 28, 2018 5:54 am-kor.

pemetefü
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 1:04 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: pemetefü » kedd jan. 09, 2018 7:39 pm

Sziasztok:)

Barátkozási illetve ismerkedési céllal regisztráltam az oldalra.
25 éves vagyok, leszbikus. 2 szőrös négylábúval élek Budapest vonzáskörzetében. Vega vagyok, (még senkit sem akartam lebeszélni a húsevésről), természet és könyvbarát. Alternatív medicinákkal foglalkozom. Az én esetemben ez nem felhőn járást jelent.:)
Ha ismerkedésről, párkapcsolatról van szó:) : Ahogy fentebb azt már írtam, 25 éves vagyok, eddig inkáb idősebb (8-10 évvel) baránőim voltak, a korombeliekkel nem nagyon tudom megtalálni a közös hangot, de ez se nem kritérium, se nem törvényszerű.:)
Párt szeretnék és nem kapaszkodási pontot. Ez fontos. És jó lenne ha ez fordítva is igaz lenne. És tudom, hogy közhely, de tényleg azt gondolom, hogy semmilyen fajta kapcsolat nem tud őszinteség nélkül jól működni.
Első körben ennyit.:)

Ha ezek alapján szimpatikusnak találsz, írj bátran az alábbi e-mail címre: marrubiumvulgare@gmail.com

Espresso
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. jan. 22, 2018 4:36 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Espresso » kedd jan. 23, 2018 4:07 pm

Keresem Csongrád megyében élő, társra vágyó, szerelmet, barátságot és testi-lelki hűséget megadó nő személyében...
kamera.galeria@gmail.com

Tasman
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. jan. 27, 2018 8:09 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tasman » szomb. jan. 27, 2018 8:39 am

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tasman csüt. márc. 15, 2018 9:57 pm-kor.

DolceDiamond
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2018 7:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: DolceDiamond » hétf. jan. 29, 2018 11:09 pm

Sziasztok!
28 eves lany vagyok, budapesten elek a parommal.
Szivesen baratkoznek 28-38 ev koruli, szinten budapesti lanyokkal!
Vannak barataim, de Ok mind a ketten heterok - ez okbol- noha mindig meghallgatnak, barmit elmondhatok Nekik, neha ugy erzem megsem ertenek meg teljesen.
Olyan leanyzot keresnek, aki nem ket havonta egyszer er ram, ugyan akkor nem ''hisztizik be'' ha nem tudok talalkozni Vele mondjuk minden heten.
Olyat aki belevalo, vagany, nagydumas de erdeklodik a masik irant es ha a helyzet ugy kivanja jo hallgatosag.
Oszinte, ertelmes, van lelke, HUMORA es lehet vele barmirol beszelgetni, nevetgelni.
En is valami hasonlo kaliberu ember volnek, de irhatok magamrol barmit, inkabb ismerj meg!
Nyitott vagyok kesobb szemelyes talalkozora, kozos programokra is -bar nem sok a szabadidom-. ;)

monilukacs23
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. feb. 01, 2018 6:13 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: monilukacs23 » csüt. feb. 01, 2018 6:21 pm

SZIASZTOK LÁNYOK MÓNI A NEVEM 23-ÉVES VAGYOK KECSKEMÉTEN ÉLEK IGAZ MÉG CSAK 2HETE LAKOM ITT ..KOMOLY KAPCSIT KERESEK ÉN LESZBIKUS VAGYOK 165CM MAGAS BARNA SZEM FEKETE HOSSZÚ HAJ 70KG OLYAN LÁNYOKAT KERESEK AKIK VELEM EGYKORUAK ÉS TUDNÁNAK IS TALÁLKOZNI ITT A TELEFON SZÁMOM VAN VIBEREM VEGYETEK FEL S BESZÉLGESÜNK PUSZI 06303359532

tolikkk
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. feb. 04, 2018 5:53 am

Hello my new friends!

HozzászólásSzerző: tolikkk » vas. feb. 04, 2018 5:53 am

Hello.

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » vas. feb. 25, 2018 7:21 pm

....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reader szomb. júl. 14, 2018 2:26 pm-kor.

Ninko
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. júl. 12, 2017 3:38 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ninko » csüt. márc. 01, 2018 7:16 pm

Kedves, 30-as budapesti nőiesebb, lányt keresek, aki humoros, őszinte, művelt és kommunikatív. :)
Én hasonló kaliberű 33 éves mosolygós, életvidám, művészeteket és természetet kedvelő, cigitől mentes lány vagyok, aki imadja a jo Kv-t a csillagos esti sétákat, a színházat a könyveket és a romantikát. :)
Ha magadra ismersz, kérlek ragadj billentyűzetet. :)

Legrosszabb esetben lesz egy cuki barátod. :3

UI: a fehér lovat már megtalaltam. :)

talaljram@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ninko csüt. máj. 24, 2018 7:36 pm-kor.

zsucii24
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szer. feb. 21, 2018 6:13 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: zsucii24 » szomb. márc. 03, 2018 3:05 am

Sziasztok!
24 éves csinos Budapesti lányként keresem partnerem beszélgetésre, ismerkedésre és kesőbb akár komoly kapcsolatra. Imádom a sorozatokat, imádok főzni picit kertészkedni Aloéim vannak, van egy kiscicám. Hasonló érdeklődésű lányt keresek 23- 30 éves korig kb :)
Szívesen ismerkednék!
Puszi!
sexycicca313@freemail.hu

chance333
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 2:10 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: chance333 » szomb. márc. 31, 2018 8:02 pm

Sziasztok! Barátnőt keresek tartós kapcsolatra! Vas vagy Veszprém megyében. Email:chance333@freemail.hu

CosmicGirl
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. ápr. 12, 2018 5:01 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: CosmicGirl » csüt. ápr. 12, 2018 5:18 pm

-
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára CosmicGirl szomb. aug. 18, 2018 10:13 am-kor.

stayon
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: szomb. ápr. 14, 2018 7:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: stayon » vas. ápr. 15, 2018 6:39 pm

Sziasztok.
38 éves nem nőies, kicsit laza inkább pasisabb tulajdonságokkal rendelkező leszbikus vagyok.
Ismerkedni szeretnék 40 feletti nőiesebb nőkkel.
Szeretem ha egy nő tud gyenge lenni és lehetek az, aki mellett el tudja-meri engedni magát...persze egy idő után.
Mindenkinek válaszolok.

stayon@freemail.hu

Szép estét :-)

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » vas. ápr. 15, 2018 8:48 pm

Sziasztok!

38 éves, nőies, (167cm/ 52 kg), kék szemű, szőkésbarna hajú, diplomás nő vagyok. Imádok vezetni, utazni, természetet járni, fotózni...meg még sok mást is :)
Szeretnék megismerkedni egy 40 - 45 éves független, ápolt, kedves, nőies nővel.
Az alisonriver6@gmail.com e-mail címre küldött fényképes levelekre válaszolok!

Caia
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. ápr. 08, 2018 9:35 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Caia » vas. ápr. 15, 2018 8:50 pm

Sziasztok!

Szívesen ismerkednék, egyelőre beszélgetnék új ismerősökkel privát üzenetváltásban itt.
44 éves vagyok, de állítólag fiatalabbnak nézek ki. Mindazonáltal nagyjából korombélit keresek.

Introvertált vagyok, de ismerősökkel kifejezetten beszédes.
Nagyon mély érzésű, és nagyon érzékeny.

Szeretem a művészeteket és a pszichológiát.
6 éve jógázom.

Híresen jó és intellektuális a humorom. :)

Kapcsolatban csak komoly érdekel.

Mindenképp az őszinteség híve vagyok, de nem vagyok azért modortalan, sőt inkább nagyon udvarias. Bár a zárkózottságom miatt ez nem mindig derül ki rólam.

3 évvel ezelőttig férjnél voltam, és van egy tizenéves lányom, aki nagyon fontos nekem.

Üzenetet privátban várok itt, ahogy írtam is.

Köszönöm!


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég