Ismerkedés

Gondolom
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. aug. 02, 2019 3:43 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Gondolom » szomb. aug. 03, 2019 12:09 pm

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gondolom szomb. szept. 07, 2019 2:59 pm-kor.

mokmox92
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd júl. 11, 2017 1:45 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: mokmox92 » kedd aug. 27, 2019 9:45 pm

Sziasztok! :)

Barátkozás és ismerkedés szempontjából írok a fórumba. Elmondhatom magamról, hogy kedves, vicces, türelmes, megértő és figyelmes személy vagyok, de néha komolytalan és lusta is tudok lenni. Valljuk be, senki sem tökéletes. :D Szeretek sok időt tölteni a családommal és a barátaimmal. Természet- és állatbarát vagyok, szeretek kirándulni, világot látni, moziba és színházba járni, álmodozni, csendben elmélkedni, nevetni. Ezek mellett kedvelem az informatikát és a számítógépes játékokat is. 27 éves vagyok és Budapesten élek.
Azok, akik hasonló gondolkodásúak, esetleg szimpatikusnak találták ezt a leírást és szívesen beszélgetnének valakivel, bátran írhatnak:
mokmox92@freemail.hu

Üdv! :)

Vicki
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. máj. 11, 2019 7:31 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Vicki » vas. szept. 01, 2019 6:56 am

....
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vicki hétf. feb. 17, 2020 10:33 pm-kor.

mslover
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. feb. 21, 2019 2:50 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: mslover » vas. szept. 15, 2019 7:08 pm

Kedves leendőbeli Hölgy!

Én egy igazi ízig vérig nő vagyok, akinek mindig megpróbálják bemagyarázni, hogy te nem lehetsz leszbikus, hiszen csinosan öltöszködsz, hosszú a hajad, néha sminkelsz, és csajos dolgokat hordasz. Ez valami tévedés! Hát ez egyáltalán nem az- csak egy femme vagyok (vagyis azt hiszem), így hívjàk az ilyen típust.
Nos én is hasonló típusú hölgyekre vagyok nyitott.
Jómagamat intelligensnek tartom, és nem bánom, ha neked is van belőle! De ismerjük meg egymást, és találjunk rà arra a másikban, amire már oly régóta vágyunk- az igazi szerelemre, megbecsülésre, lelki megnyugvásra!
womanwithlove001@gmail.com

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » hétf. dec. 02, 2019 3:08 pm

Sziasztok!

Elsősorban komoly párkapcsolat céljából ismerkednék, pesti, ill. Pest környéki lányokkal (én magam Pesthez elég közel, egy kis városkában lakom).

20 éves vagyok, nagyjából 18-25 éves korosztállyal ismerkednék.

Külső szempontjából (ha ez számít) egy alacsony, szőke, kissé telt lányt képzeljetek el. Nekem külsőre nem igazán van ideálom, de az ápoltság nagyon fontos.

A belső tulajdonságok szempontjából már kissé válogatósabb vagyok, fontos, hogy valaki intelligens legyen és jó legyen a humora, ill. valószínűleg jobban fogunk tudni együtt működni, ha te egy kicsit dominánsabb, határozottabb típus vagy.

Nem nagyon szeretnék itt hosszú litániát írni a hobbijaimról és az életvitelemről; ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj nekem és ott szívesen mesélek-valahogy meg kell ismerni egymást :)

killerqueen39@gmail.hu

Haz.a.tonal
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. nov. 16, 2019 5:25 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Haz.a.tonal » szomb. dec. 14, 2019 1:53 pm

Sziasztok Lányok!

Pár gondolatban, röviden leírva: ismerkedni, barátkozni szeretnék 30-as éveiket taposó fiús, kicsit fiús, illetve sportos lányokkal.
A cél egy komoly kapcsolat, de elsődlegesen mégis a barátkozást tartanám fontosnak.

Kezdőlökés...:)
Nekem Budapest olyan ősztől tavaszig, mintha egy komolyzenei műben lennénk mindnyájan szereplők. Mintha minden épület, közlekedési eszköz, a járdák sokszínűsége a díszletet adná, és a személyes kapcsolataink előre, jól megtervezetten megírt történetek lennének...

;)

Várom a leveled.

fenyek.izek.mennydorges@gmail.com

...............................................................................................................................................................................

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » vas. dec. 15, 2019 3:29 pm

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 30 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

Hooli1996
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2019 4:59 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hooli1996 » vas. jan. 26, 2020 4:08 pm

Sziasztok. Hosszù èvek utàn visszatèrtem az oldalra.
Szeretnèk komoly kapcsolatra megismerni egy olyan lànyt aki vègre szìvből szeretne igazàn ès èrtèkelne.
25-45 korosztálybol hisz jomagam 35 èves vagyok borsodi leànyzò.Szeretek kiràndulni imàdom a tàjat utazni.Hosszadalmas bemutatkozot nem irok mert ugyse abbol ismered meg az ember lelket.
IRJ: Hooli1996@freemail.hu

Tavasziv
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: hétf. dec. 09, 2019 5:04 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tavasziv » csüt. márc. 05, 2020 10:04 am

„ A bőrödet sok minden melegítheti, de a lelket csak egyvalami. Egy másik lélek. A másik. És ha lelked megtalálja párját, akkor bújik hozzá, reggeltől estig, estétől reggelig. És melegíti. Akkor is, ha bőrödön a hideg szél fut végig. És ennél kellemesebb meleg nem létezik. Az Ő lelke. ”

Társam keresem 38 éves vagyok, budapesten élek. Szeretek beszélgetni, nevetni, új helyeket és embereket megismerni, utazni. Érdekel a történelem, a művészet, kirándulas.
Kedves, humoros, nőiesen molett, érdeklődő, kicsit vagány csaj vagyok. Ha megtetszett az írásom keress meg.
tavasziv81@gmail.com

anitzsirkovacs
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. ápr. 15, 2020 12:02 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: anitzsirkovacs » pén. ápr. 17, 2020 5:49 pm

Sziasztok!
27 éves vagyok, Budapest vonzáskörzetében élek. Szociális beállítottságú, állatokat és természetet szerető ember vagyok. Egyetemre járok és mellette dolgozom is. Ismerkedni és barátkozni szeretnék, nem az ország másik végében lakó, 25-40 év közötti nőkkel, de ez már annyira húspiacos XD, sokat gondolkodtam hogyan lehet megírni egy ilyen hirdetést úgy, hogy ne legyen az, de eleve ez egy 'hirdetés', szóval már itt bukott a dolog azt hiszem :D :) Na mindegy, ez van. :) Mindenesetre a hármas felállás, alkalmi sex és hasonlók nem érdekelnek, köszönöm.
Ha van kedved beszélgetni, írj bátran! :)
anitzsirkovacs@gmail.com

Anim
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. ápr. 06, 2020 8:08 am

Ölelés

HozzászólásSzerző: Anim » vas. ápr. 19, 2020 9:02 pm

Sziasztok,

Szeretnék ismerkedni Budapestről.Olyan nő társaságát keresem, akivel sok mindenről tudok beszélgetni, vagy akár csendben hallgatva együtt lenni. nagyon szeretek kerékpározni, a csicsergő madarak között lenni. Paplan alatt olvasni, vagy elnyújtózva filmet nézni. Szeretem a mókát társasjáték formájában. Nem vagyok egy fiús alakat, de egy magas sarkút hordó nő se:) Szeretem a szépet, főleg ha az belülről fakad. Fontos számomra a belső útkeresés. Sokféle hobbim van, így sose unatkozom. 28-40 közöttiek társaságát keresem.

Yvonne
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 9:16 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Yvonne » hétf. ápr. 20, 2020 2:03 pm

Kedves Anim!
Szimpatikusnak tűnik a bemutatkozásod, szívesen beszélgetnék veled, de úgy látom, az email címed kimaradt a hirdetésedből. Ha írnál egy elérhetőséget, szívesen felvenném veled a kapcsolatot.
Üdvözlettel, Yvonne

Anim
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. ápr. 06, 2020 8:08 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Anim » hétf. ápr. 20, 2020 2:12 pm

Kedves Yvonne,
Ezen a cimen, elersz:culturegayforever@gmail.com
Koszi:)

ElioElio
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. júl. 08, 2019 5:52 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: ElioElio » hétf. ápr. 20, 2020 5:28 pm

Sziasztok!
22 éves dolgozó egyetemista vagyok, illetve voltam, amíg a csodálatos járvány haza nem zavart minden kollégistát a szülővárosába. :D Barátkozni szeretnék olyan emberekkel, akik tudnak és szeretnek nem (csak) normakonform és extrém extrovert módozatokon szocializálódni másokkal, és lehetőleg leszbikusok.
Szeretek természetbe járni és biciklizni. Macskaimádó és állatbarát vagyok. Szoktam és szeretek társadalomtudományi témákról elmélyedve és felületesebben is beszélgetni. Ha alapvetően nyitott vagy és kíváncsi a világra, és van valamilyen tudományos érdeklődésed, az jó. :) Ha van valamilyen agyament ötleted, elméleted, érdeklődésed, amit nem tudsz kivel megvitatni, vagy a járványhelyzet lecsengte után budapesti rockbandát alapítanál, akkor én vagyok az embered. :D
Itt megtalálsz: macsamacsek97@gmail.com

Vivi32
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. ápr. 29, 2020 6:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Vivi32 » csüt. ápr. 30, 2020 6:41 pm

Sziasztok Idegen :D
Ismerkedés reményében vagyok itt:-) Budapest vonzásában(25-38-év között)keresngélnék..
Nagyra értékelem a humorérzéket,a közös sétákat,bevackolva filmezni és halálra zabálni magunkat :-)
Hála istennek ez nem látszik meg rajtam:-)
Ha felkeltettem az érdeklődésed írj bátran.
Email: vivientoro81@gmail.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vivi32 szer. máj. 20, 2020 7:14 pm-kor.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég