Ismerkedés

GigaMeleg
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. máj. 13, 2020 9:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: GigaMeleg » pén. máj. 15, 2020 12:34 am

Sziasztok!

Olvasgatva a fórumot, mostani és régebbi bejegyzéseket, gondoltam, bedobom a közösbe a következő kérdést:
kinek mi számít fiús lánynak? elég határozottan le vannak írva, hogy fiús lányok ne, vagy hogy fiús lány vagyok stb., de kinek mik azok a jegyek, amik ezt a jelzőt meghatározzák?


gm

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Brumi » vas. máj. 17, 2020 11:10 am

Ismertem olyan fiús nőt (30-on felül már nem a lány-kategória), akit mindenki férfinak nézett. Hang, megjelenés, öltözet szempontjából egységesen. Férfinevet is használt bemutatkozáskor. Aztán volt dolgom olyannal, aki negyvenes nőként egy 17 éves fiú habitusát hozta. Azelőtt idegenkedtem a fiús nőktől, de ő bájos volt a maga androgün módján. Beszéltem egy harmadik férfias nővel, aki azt mondta, ő annyira férfi, hogy a nemi szervéhez hozzá sem szabad érni. Csak ő lehet aktív az ágyban. De hát ez már nyilván szélsőség. Nekem amúgy főleg az a bajom a fiússággal, hogy egy férfiként viselkedő nő feltűnő. Nagyon megnézik. Ezt nem szeretem, sosem tüntettem az irányultságommal. Rendkívül zavar, hogy párként egy élő tüntetés lennénk. Meg aztán, valljuk be, ha annyira erősen fiús valaki, akkor tulajdonképpen mért nem férfival jár az ember? Ha a férfihabitus vonzza. El kell fogadni, hogy a fiús nőknek nehezebb dolguk van a párkeresésben épp emiatt. Szerencsére mindig van, akiknek ők is tetszenek.

Tavasziv
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: hétf. dec. 09, 2019 5:04 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tavasziv » vas. máj. 17, 2020 5:32 pm

Sziasztok

Termeszetesen mindenki ugy eli az eletet ahogy szeretne a lenyeg hogy boldogok es elegedettek legyunk de elsore nekem is furcsa volt hogy a fius lanyok mar inkabb ferfiasak de nem csak kulsore igyekeznek annak latszani hanem belsore is tehat, ok iranyitanak, csajos csajt szeretnenek, romantikusak, ok akarnak gondoskodni a parjukrol akar el is tartjak (volt ilyen beszelgetesem) eljegyzest ok kezdemenyezik es bonyolitjak le, tehat beleelik magukat a (dolgozo) pasi szerepebe. Nyilvan nem mindenki. Nekem tehat inkabb a fius lanyok jonnek be akik hatarozottak de vannak annyira noiesek is hogy soha nem tevesztene ossze senki oket egy ferfivel. Beszelgettem egy ket nagyon pasis lannyal ok annyira ferfiasnak tartottak magukat hogy mikor rakerdeztem nem e inkabb transzok egyetertettek.
Sajat velemeny nem altalanositok, nem akarok vele senkit sem megbantani.

Fio1985
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2018 2:38 pm

Barátkozás és ismerkedés

HozzászólásSzerző: Fio1985 » szomb. jún. 13, 2020 4:52 pm

35 éves, vidám, domináns, duci, szabadkai nő vagyok és komoly párkapcsolatot keresek, de szívesen barátkozom is. Középfokú képesítéssel rendelkezem, otthon dolgozom és egyedül élek. Szeretek mozogni, zenét hallgatni, nyelveket tanulni és beszélgetni. Igaz társat keresek, akivel tiszteleten, szereteten alapuló és gyengédebb BDSM elemekkel teli kapcsolatot építenénk ki. Kalandorok kíméljenek. E-mail:fio.level@yahoo.com

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » kedd jún. 23, 2020 12:50 pm

Szia Te ott. Romantikus légyottot keresek, de nem árt ha azzal a valakivel kommunikálni is lehet a mindennapokban, esetleg kimozdul velem. Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből keresem azt a vad kancát a lipicai ménesből a mustangomat!
Ugyanitt bojler eladó! Első 5 jelentkezőnek akciósan lyukacsos!
Email: best-of@freemail.hu

NusaPenida
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. jún. 21, 2020 6:30 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: NusaPenida » pén. jún. 26, 2020 8:04 pm

36 éves, kicsit spirituális, de két lábbal a földön járó, vegetáriánus, sportosan vagány, komoly bohócként keresem 35 év feletti útitársam, akivel foghatjuk egymás kezét földi és lelki utazásainkon…

Ha nem futsz el a kihívások elől, nem ijeszt meg egy kis szarkazmus és egyedi humor, lehet Veled együtt sírni és nevetni (leginkább nevetni, ha máson nem, saját magunkon – éljen az önirónia), akkor lehet, hogy egymást keressük…

Már régóta kereslek, jó lenne, ha végre felbukkannál... ;)

valvabicuspidalis@gmail.com
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára NusaPenida szomb. aug. 22, 2020 7:36 pm-kor.

Víz
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 28, 2020 7:02 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Víz » szomb. júl. 18, 2020 7:27 am

Sziasztok!

Barátkozás, komoly kapcsolat céljából ismerkednék fiúsabb nőkkel 30-40 éves korig.

Lilla
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. júl. 27, 2020 2:14 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lilla » pén. júl. 31, 2020 3:27 pm

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lilla szomb. nov. 13, 2021 1:49 pm-kor.

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » szomb. aug. 22, 2020 5:57 am

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 31 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

Vadmacska
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 25, 2017 9:45 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Vadmacska » kedd szept. 08, 2020 6:05 pm

Sziasztok!

Hajdu Biharból,negyvesen nőként,életem párját keresem,egy uni nőies nő személyében.
Legyél ex és káros szenvedély mentes.
Email cimem:sarkcsillag71@gmail.com

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » hétf. okt. 05, 2020 5:00 am

Sziasztok

31 éves nő vagyok Zala megyéből.
Van egy 8éves fiam.
Fius nő vagyok.
170cm60kg rövid sz haj kék szem.
Ismerkednék barátkoznék nőkkel lehet nőies sportos kicsit fius is kontrét ideálom nincs :)
Irjatok bátran ;)

Email címem: l.ritus1989@gmail.com

Miriam
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: pén. szept. 25, 2020 6:50 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Miriam » kedd okt. 06, 2020 10:12 am

Sziasztok!

Budapesten élek, 36 éves vagyok ( 155 cm), nőies nő, szívesen ismerkedek/ barátkozok.

Független vagyok, a monogám kapcsolatban hiszek és eszerint élek.

Szociális szektoron belül dolgozok. Az emberi jogok érdekelnek.

Az elérhetőségem: mirimiriam598@gmail.com, kölcsönös szimpátia után szívesen találkozok pl. egy kávézóban.

Miriam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Miriam szomb. okt. 10, 2020 4:41 am-kor.
Miriam

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » kedd okt. 06, 2020 3:54 pm

Sziasztok!

31éves fiús sportos nő vagyok. Van egy 8éves gyerekem.
Szívesen ismerkednék beszélgetnék többi ah alakul.
Írjatok bátran :)

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » szer. okt. 21, 2020 9:35 am

Keresem életem társát annak a (körülbelül) 30-40 év közötti, lehetőség szerint budapesti, vagy a vonzáskörzetben élő értelmiségi, nőies hölgynek a személyében, akivel egy odafigyelő, humorban és szellemességben gazdag kapcsolatot tudunk kiépíteni.

Én 33 éves, független, visszafogottan nőies nő vagyok, azt remélem, magam is rendelkezem a fenti értékekkel.

Ha magadra ismersz, kérlek, írj: mindenki.tartozik.valakihez@gmail.com

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » szomb. jan. 16, 2021 5:56 pm

Kedves Olvasó,

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 31 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberrystrawberry589@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég