Ismerkedés

Original
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. jún. 10, 2017 9:48 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Original » csüt. júl. 13, 2017 5:08 am

E-mailed kopogása, lelkem reménye,
szavaink komolysága, testem esélye.
;)

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szomb. júl. 22, 2017 9:09 pm

Sziasztok!

Néhány hónap múlva a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok, aki komoly kapcsolatot keres.
Nagyjából 18-22 éves korig ismerkednék olyan karakán, intelligens lányokkal, akik meg tudnak nevettetni és ők maguk is szeretnek nevetni; akik elfogadnak az ügyetlenségemmel, félénkségemmel és roppant bújós természetemmel együtt.

Külső paraméterek, ha ez esetleg számít (nekem nem annyira, a lényeg csupán az ápoltság):

155 cm, kicsit husisabb testalkat, hosszú szőke haj, zöld szemek, szemüveg és nőiesebb stílus.

Ha szeretnél megismerni, ezen az e-mail címen tudsz nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

Hermina
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. júl. 27, 2017 3:08 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hermina » hétf. júl. 31, 2017 4:19 pm

Sziasztok!

Töretlen hittel, újult erővel keresem leendő párom, aki független, szeretetet adni és elfogadni tudó, jó humorú, intelligens, őszinte, legalább 30 és legfeljebb 50 éves. Lehet nőies, fiús vagy uniszex (nőcis inkább ne). Távolság nem akadály.
Szolnok megyei, kedves, jó humorú, megbízható, intelligens, magas, negyvenhez közeli uniszex nő várja személyemben. ;)

Aranyhal
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 9:06 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Aranyhal » kedd aug. 01, 2017 9:11 am

Ha kifogtál, ússzunk együtt az életben!
holvanaza01@gmail.com

Hermina
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. júl. 27, 2017 3:08 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hermina » szer. aug. 02, 2017 9:05 am

Aranyhal, írtam emailt. ;)

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » szomb. aug. 05, 2017 6:49 am

(under construction :)
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára reader csüt. aug. 17, 2017 8:17 pm-kor.

sportbocs
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. aug. 09, 2017 6:20 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: sportbocs » szer. aug. 09, 2017 6:33 pm

Sziasztok!
Keresek valakit akivel eltölthetnék októberben egy kellemes hétvégét egy már lefoglalt luxus apartmanban.Barátkozom, ismerkedem.nem kell semmi rosszra gondolni.nem szexkapcsolatot keresek.de nem jó egyedül.ha valakinek lenne kedve, privát üzenetben beszélgethetünk.25-40es korosztály.én 31.További szép estét mindenkinek! sportbocs@freemail.hu

emotions
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. aug. 17, 2017 10:01 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: emotions » csüt. aug. 17, 2017 10:34 am

Ismerkedni, beszélgetni szeretnék olyan 40+ 50+ korú Nővel, akitől nem áll távol a mély gondolatok, tartalmas beszélgetések, és a mostanában egyre inkább kiveszendő Igaz Értékek fogalma. Aki a világot már képes racionálisan látni, de mégis az érzelmek tükrében. Olyan Nő, aki szenvedéllyel tud tekinteni az élet bizonyos dolgaira, de kimért és távolságtartó ha kell. Amennyiben úgy érzed azonosulni tudsz a leírtakkal, cseréljünk eszmét, építsünk kommunikációt és idővel elválik, van-e keresnivalónk egymás életében akár jó barátként, akár egy életre szóló lelki társként... emotionerzelem@gmail.com

Claudia
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. aug. 18, 2017 5:18 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Claudia » pén. aug. 18, 2017 6:16 am

Szia Mindenki...Nem szeretek ódàkat zengeni...Velős leszek))40éves kerekeszékben ulő de teljes életet élő,nőies szép arcú tapasztalan nő vagyok akinek eddig csak a vágyaiban szerepel egy nő...Bp en lakom...Talàlkozzunk)))) kerek444@gmail.com

medes
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. aug. 21, 2017 12:08 am
Tartózkodási hely: győr-bécs

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: medes » hétf. aug. 21, 2017 12:09 am

na vegre,valami.....:-)

medes
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. aug. 21, 2017 12:08 am
Tartózkodási hely: győr-bécs

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: medes » hétf. aug. 21, 2017 12:11 am

szia.......................................Én is Győrből

Hope
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. aug. 21, 2017 3:53 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hope » hétf. aug. 21, 2017 4:17 pm

Sziasztok!

Minden kezdet nehéz. Szokták volt mondani. Nos, most pont így vagyok ezzel én is. Kicsit nehezen sikerül megfogalmaznom, mit is szeretnék. Egy biztos, szeretnék egy olyan leszbikus hölggyel megismerkedni, aki a virtuális ismertségen túl szívesen találkozna a másik féllel. Fontosabbnak tartom a belső értékeket, mint a külsőséget, így tehát nem igazán azon fog múlni a dolog, hogy hány lábad, ill. hány fejed van. :) Sokkal inkább azon, hogy milyen ember vagy, mennyire vagy szerethető, mennyire tudsz elbűvölni. :)
Nem szeretnék nagyon előre szaladni, de tény, hogy hosszú távban gondolkodom, egy komoly kapcsolatot szeretnék idővel.
Amennyiben felkeltettem kezdeti érdeklődésedet, írj bátran. ;)

Human
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. júl. 31, 2017 12:59 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Human » kedd aug. 22, 2017 1:03 pm

Szia!
Volna kedved ismerkedni???
Első sorban beszélgető társakat, barátokat keresek. Minden kapcsolat alapja a beszélgetés, először meg kell ismerkedni ahoz hogy bizalom alakuljon ki. A magánéletemet egyelőre nem szeretném tulzóan részletezni, nem titok csak ahoz több beszélgetés kell.
43 éves vagyok, fiatalos, sportos, energikus, de nem "pörgettyű". Voltam az is kicsit, de szerencsére már azon túlnőttem.
Nőies nő vagyok, de nem feltűnő jelenség. Egy hétköznapi arc, vágyakkal, szeretettel a lelkemben, tervekkel és célokkal az eszemben. A páromnak szeretek tetszeni, vonzó lenni és motivált.
Vendéglátásban dolgozok, ingázok Ausztriába.
Nem hiszek se édes hármasban, se a hűtlenségben. Segítőkész embernek tartom magam.
Szeretek utazni, túrázni barátokkal együtt lenni. Szeretem a jó könyvet, filmet, fotót, művészetet.
Táncot, zenét.
Sportolgatok, futók és tornázok + jóga alkalomszerűen.
Miről írjak még?
Csatolok egy képet majd ha folytatjuk a beszélgetést!
Egyelőre ennyi, ha írsz, kérlek inkább ide az mail címemre.
Várom a válaszod, hasonlóan írva magadról.
Szia,




]Sziasztok!

Minden kezdet nehéz. Szokták volt mondani. Nos, most pont így vagyok ezzel én is. Kicsit nehezen sikerül megfogalmaznom, mit is szeretnék. Egy biztos, szeretnék egy olyan leszbikus hölggyel megismerkedni, aki a virtuális ismertségen túl szívesen találkozna a másik féllel. Fontosabbnak tartom a belső értékeket, mint a külsőséget, így tehát nem igazán azon fog múlni a dolog, hogy hány lábad, ill. hány fejed van. :) Sokkal inkább azon, hogy milyen ember vagy, mennyire vagy szerethető, mennyire tudsz elbűvölni. :)
Nem szeretnék nagyon előre szaladni, de tény, hogy hosszú távban gondolkodom, egy komoly kapcsolatot szeretnék idővel.
Amennyiben felkeltettem kezdeti érdeklődésedet, írj bátran. ;)[/quote]

Human
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. júl. 31, 2017 12:59 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Human » kedd aug. 22, 2017 1:07 pm

Szia!
Volna kedved ismerkedni?
Első sorban beszélgető társakat, barátokat keresek. Minden kapcsolat alapja a beszélgetés, először meg kell ismerkedni ahoz hogy bizalom alakuljon ki. A magánéletemet egyelőre nem szeretném tulzóan részletezni, nem titok csak ahoz több beszélgetés kell.
43 éves vagyok, fiatalos, sportos, energikus, de nem "pörgettyű". Voltam az is kicsit, de szerencsére már azon túlnőttem.
Nőies nő vagyok, de nem feltűnő jelenség. Egy hétköznapi arc, vágyakkal, szeretettel a lelkemben, tervekkel és célokkal az eszemben. A páromnak szeretek tetszeni, vonzó lenni és motivált.
Vendéglátásban dolgozok, ingázok Ausztriába.
Nem hiszek se édes hármasban, se a hűtlenségben. Segítőkész embernek tartom magam.
Szeretek utazni, túrázni barátokkal együtt lenni. Szeretem a jó könyvet, filmet, fotót, művészetet.
Táncot, zenét.
Sportolgatok, futók és tornázok + jóga alkalomszerűen.
Miről írjak még?
Csatolok egy képet majd ha folytatjuk a beszélgetést!
Egyelőre ennyi, ha írsz, kérlek inkább ide az mail címemre.
greeneyed29@gmail.com
Várom a válaszod, hasonlóan írva magadról.
Szia,












Szia.......................................Én is Győrből

moni199423
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. aug. 25, 2017 9:16 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: moni199423 » pén. aug. 25, 2017 9:22 am

Sziasztok Móni vagyok 23éves komoly kapcsolatot keresek olyan lányt aki szeretetemet elfogadja s ő is visszonoza írjatok e-mailt fruttka@citromail.hu


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég