Ismerkedés

ofthevalley
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. szept. 23, 2018 7:35 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: ofthevalley » hétf. okt. 22, 2018 10:30 pm

Itt is ugyanaz van...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ofthevalley csüt. nov. 15, 2018 7:44 pm-kor.

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lana » pén. okt. 26, 2018 7:15 pm

Katona Bálint: Maradék idő

Szeretni még egyszer,
halálosan, aki vár.
Mosolyt venni még,
mielőtt a bolt bezár.
Napot látni még,
mielőtt az est leszáll.
Élni még egy kicsit
mielőtt a szív megáll.
Utoljára valakiben
hinni volna jó,
ne vesszen kárba a kimondatlan szó.
Örülni valaminek,
ami szép, ami jó,
mielőtt a szívben esni kezd a hó….
Mert a maradék idő
már nem eladó….

Sziasztok. Egyedülálló,exmentes tiszta szìvű,lelkű és tiszta értékrendű Nőies vagy sportosan nőies nőt keresek,28-tól 40 éves korig,vékony vagy átlagos testalkattal..Tudd kit,mit akarsz. Magamról 34 éves sportosan nőies Nő vagyok GySM megyében élek és őszinte szeretetteljes hosszú távú kapcsolatot keresek....
Számomra,az őszinteség,hűség,az őszinte kommunikáció(szóban,ìrásban,telefonon vagy személyesen )empátia fontos,a többi alapérték mellett.
Email cìmem : szivemenat@hotmail.com

lupus
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2018 8:41 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: lupus » csüt. nov. 01, 2018 9:20 pm

Kedves Fórumozók!

A harmincas éveim elején járó értelmiségi vagyok, a kevésbé nőies vonalat képviselem, meglehetősen sokat dolgozom, ellenben jó humorérzéket, törődést, a világ iránti kíváncsiságot tudok nyújtani annak a harmincas-negyvenes (nyilván nem elvágólag :) ) budapesti vagy a közelben élő hölgynek, aki az előbbiek ismeretében (is) hajlandó időt és energiát fordítani a másik megismerésére. Elérhetőségem: lupus.in.fabula.2019@gmail.com

Üdv. mindenkinek!

szeretet2018
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. dec. 11, 2017 6:43 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: szeretet2018 » vas. nov. 04, 2018 8:35 am

Sziasztok!
Szabadidő eltöltésére(kirándulás,utazás,mozi stb.) keresek egy vidám csajt akivel jól érezhetjük magunkat.Nem kimondottan társat keresek.ami alakul.a többit privátban.
Várom leveled.és köszi hogy elolvastad! mindenkinek szép napot!;)
szeretet2018@freemail.hu

fenyekvarosa2018
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. nov. 04, 2018 2:09 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: fenyekvarosa2018 » vas. nov. 04, 2018 2:17 pm

Sziasztok!

Kiegyensúlyozott értékrenddel rendelkező, intelligens, humoros 30-40 közötti nővel szívesen megismerkednék.
Leginkább komoly kapcsolat céljából.

E-mail: fenyekvarosa2018@gmail.com

clauriel
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. nov. 09, 2018 5:58 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: clauriel » pén. nov. 09, 2018 6:20 pm

Sziasztok!
Komoly kapcsolat reményében ismerkednék 39-55 korosztályból.
clauriel2018@freemail.hu

dbvirag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. szept. 03, 2018 3:56 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: dbvirag » vas. nov. 11, 2018 7:24 pm

Kedves Hölgyeim....

Pár sorban megpróbálom megfogalmazni miért is érdemes reagálni erre a bejegyzésre.
Természetesen most kellene fényeznem magam....... amit nem teszek meg :D :D
Inkább leírom milyen Társat keresek (igen ez komoly kapcsolatot jelent 1 Nővel, kedves 3-ast kereső...kalandokba bonyolódók), mivel ugyanazt várom el amit én is adni tudok, se többet se kevesebbet.
Szóval keresem azt Nőt (igen nagybetűvel mert számomra az lesz) aki tisztában van a hovatartozásával, aki tudja, hogy egy kapcsolatért tenni kell és nem lép le rögtön az első nehézségnél, akinek eszébe jut, adott dolog hogy esne a másiknak mielőtt megtenné.
Aki szeret beszélgetni, aki szereti és érti a humort, aki tervez és előre halad egy kapcsolatban. Aki képes hajnalig sétálni, vagy belopózni este egy játszótérre hintázni :-) Aki elolvas velem egy könyvet a tengerparton, vagy megáll egy lángosra a piacon. :-)
Kérlek 30 felett legyél, és akkor nem lesz újdonság az iskola köpenyes képem, ha neked is van az mindenképp előny :lol:
A nőiesebb hölgyek előnyben, én is az vagyok. ;)
Hátrányom is van, de azt levélben, mert lehet nem is hátrány....

dbvirag@gmail.com

Eskuvoszervezes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd nov. 27, 2018 12:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Eskuvoszervezes » kedd nov. 27, 2018 12:59 pm

Sziasztok!
Ajánlanék egy facebook csoportot ismerkedésre:
Szivárvány Lányok, Szivárvány PároK
Itt bátran lehet ismerkedni.

Pulseimpulse
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. nov. 28, 2018 2:32 pm

Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Pulseimpulse » szer. nov. 28, 2018 2:42 pm

Sziasztok!
Szívesen beszélgetnék, cserélnék eszmét intelligens, értelmes és érett gondolkodású, nőies megjelenésű nővel. A kulturális kikapcsolódásokat kedvelem, de szívesen veszek részt bármilyen témában mély, tartalmas beszélgetésekben is.
destination630@gmail.com

leroy
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. nov. 30, 2018 11:06 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: leroy » pén. nov. 30, 2018 11:09 am

Sziasztok!

A fórumot böngészve gondoltam írok pár sort, hisz egy próbát megér, hátha -ha másba nem is- de legalább egy tartalmas levelezésbe, ismerkedésbe bonyolódhatok valakivel :-)
Hosszú évek óta nem ismerkedtem, kiváltképp az internet bugyrain keresztül, és ennek két oka van: Egyrészt egy négyéves párkapcsolatban éltem a barátnőmmel, másrészt az a tapasztalatom (fórumokat olvasva, és szintén leszbikus ismerőseimmel beszélgetve), hogy az internet nyújtotta -gyakorlatilag- korlátlan lehetőségek ellenére baromi nehéz még mindig az online ismerkedés (kamu pasik, kamu nők, kamu információk és képek). Nem is szeretném ezt tovább ecsetelni, valószínűleg úgyis tapasztalta mindenki mire gondolok. Nyilván nem azt várja az ember, hogy az első próbálkozásra az ölébe hullik az igaz szerelem, de iszonyat kiábrándító tud lenni egy ingerszegény levelezés, akárcsak egy párbeszéd.
Optimista lévén bízom benne, hogy akad itt olyan lány akivel tartalmas beszélgetéseket lehet kialakítani, és ezt kölcsönös érdeklődés esetén személyesen is továbbmélyíthetjük :)
35 éves, lelkileg, szellemileg független, uniszex (semmiképp nem fiús) lány vagyok, ha hasonlóképp funkcionálsz és szívesen ismerkednél, a miron23@gmail.hu email címen elérsz :)

Üdv mindenkinek!

girlinspace
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. dec. 01, 2018 8:36 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: girlinspace » szomb. dec. 01, 2018 9:43 pm

Sziasztok!

Hirtelen nem is tudom, hogy hol kezdjem. :-)
Azt fontosnak tartom tisztázni az elején, hogy nem kapcsolatot keresek, most biztosan nem, mert nem érzem még késznek magam rá. Szeretnék viszont ismerkedni, barátkozni, az is lehet, hogy szembe jön velem egy olyan lány, akinél ez változik. Szerettem volna viszont megosztani a jelenlegi érzéseimet ezzel kapcsolatban, mert így vagyok őszinte és ez fontos része, ha már az ismerkedés topicba írok.

Írok néhány mondatot magamról, hogy legyen egyfajta képed rólam, hogy eldöntsd, mennyire vagyok szimpatikus az érdeklődéseim alapján, vagy hogy lásd, van-e valami közös bennünk. :-) Nagyon sok minden foglalkoztat, imádom a zenét, igazi szenvedély számomra, emellett szívesen vagyok a természetben, szeretem megörökíteni a szépségeit, elmélkedni közben mindenféléről. Öröm számomra új helyeket felfedezni, utazgatni, különösen szeretem a vízpart, a tenger közelségét. A pszichológiát nagyon szeretem, szívesen olvasok a témában. Ha már olvasás, a krimiket és a történelmi témájú könyveket is nagyon bírom. Filmek terén pedig dráma minden mennyiségben. De azért jöhet a vidámság is, csak általában a komolyabb hangvételűek kötnek le. Szeretem az idegen nyelveket is nagyon, és érdekesnek tartom a különböző kultúrákat. A festészet az, amit nagyon csodálok még, órákig tudok nézegetni egy-egy alkotást. :-)
Szerintem nem a kor számít, de azért leírom, hogy 26 éves vagyok. Nyugodtabb természetem van, türelmes és megértő vagyok, viszont hajlamos a túlagyalásra, és makacs is tudok lenni.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, és megismernél, várom az üzeneted! :-)
girlinspace92@gmail.com

Andy35
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. júl. 22, 2018 4:31 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Andy35 » pén. dec. 21, 2018 9:37 pm

Szia.szimpatikus vagy a bemutatkozási alapjàn.szivesen ismerkednék veled!!!db virág.

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lana » kedd dec. 25, 2018 7:08 am

Sziasztok. Egyedülálló,exmentes , Nőies vagy sportosan nőies nőt keresek,28-tól 40 éves korig,vékony vagy átlagos testalkattal..Tudd kit,mit akarsz. Magamról 34 éves sportosan nőies Nő vagyok GySM megyében élek és őszinte szeretetteljes hosszú távú kapcsolatot keresek....
Számomra,az őszinteség,hűség,az őszinte kommunikáció(szóban,ìrásban,telefonon vagy személyesen )empátia fontos,a többi alapérték mellett.
Email cìmem : szivemenat@hotmail.com

Yantra
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd dec. 25, 2018 12:56 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Yantra » kedd dec. 25, 2018 1:15 pm

Sziasztok! 45 fölött barátkoznék, ismerkednék, egészséges lelkű, egyedülálló és élő, exmentes, lehetőleg diplomás, vékony testalkatú nővel, aki nem tagja semmiféle leszbikus társaságnak és nem az a célja, hogy ebből az amúgyis zavaros körből gyűjtse az összes ismerősét.
Budapesten élek, de tervezem, hogy a közeljövőben, vonzáskörzetbe költözzek családi házba. Jógázom, meditálok, húst már jó ideje nem eszem, TV-m nincs. Érdeklődési köröm: jóga, keleti filozófia, olvasás, sport, futás, biciklizés, meditáció.
Nem érdekel semmiféle karrier, politika, harmóniára törekszem, nyugodtan, békében szeretnék élni.

Bemutatkozó leveleket és fotót az alábbi email címre várok: holisztikuslesz@freemail.hu
Kérlek, csak akkor írj, ha paranoia-mentes vagy és tudsz magadról közhely-mentes, használható infot küldeni. :lol: :D :P
Köszönöm, hogy elolvastad ezt a pár sort.

Zulu
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. dec. 19, 2018 10:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Zulu » szer. dec. 26, 2018 7:57 pm

Ha Te is 30-as korosztályhoz tartozol, van véleményed a világról és azt el is mondod, gondoskodó vagy, de ugyanakkor szabadlelkű is, optimista, intuitív és innovatív, akkor kopogj be, mert dolgunk lehet egymással. :-)

Ps: az csak jó, ha otthon vagy a jó zenében (pl. jazz), szereted a kultúrát, képes vagy akár országokat utazni egy általad értéknek vélt élményért, mint ahogy az is, ha nem azt a kényelmes vonalat képviseled, hogy "engem nem érdekel a politika, a közügyek és a társadalmi kérdések".
Ps2: kalandorokhoz már volt szerencsém, most szellemek helyett inkább valóságos emberekkel ismerkednék. :-)
Ps3: tudom, hogy nehéz dolgom lesz, de sosem szerettem az olcsó megoldásokat.

flopy7349@gmail.com
A hozzászólást 13 alkalommal szerkesztették, utoljára Zulu szomb. jan. 19, 2019 7:50 am-kor.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég