Ismerkedés

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. feb. 22, 2021 11:20 am

Helló lányok! :)
Van itt még valaki, aki ismerkedne egy magas, jó humorú, beszélgetni szerető, kirándulós 31 éves Pest megyei nővel? ;)
Nem hátrány, ha szereted az állatokat, a természetet, és a játékokat.. Társas akár uno formájában, és a gumicukrot! :D
Utóbbi nem feltétel, csak finom :D
Első sorban Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből ismerkednék. :)
Elérhetőségem: best-of@freemail.hu

CosmicGirl
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. ápr. 12, 2018 5:01 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: CosmicGirl » kedd márc. 30, 2021 1:23 pm

Sziasztok! :)

29 éves leszbikus nő vagyok Pest megyéből, sportosan nőies, inkább introvertált, nyugodt alkat. Szabadidőmben szívesen olvasok, zenélek, a munkám önmagában is fitten tart, szóval külön edzeni mostanában ritkábban szoktam, egyébként vékony vagyok, alacsony. Érdekel a spiritualitás, az önismeret, és szívesen vagyok a természetben.
A belső értékek, mint például a humor, a kedvesség, figyelmesség, vagy az érzelmi intelligencia fontosabbak nekem mint a külső, viszont általában a nőiesebb nők tetszenek, semmi extrára nem kell gondolni, csak annyi, hogy a férfias vagy túlsúlyos nők nem jönnek be.
Leszbikus társat és komoly kapcsolatot szeretnék, nem akarok olyan nagyon kategorikus lenni, de ha biszex vagy, vagy ha csak kíváncsi, akkor nem engem keresel, spóroljuk meg egymásnak a köröket. :) A korosztályomból ismerkednék olyan 35 éves korig, de persze ez nem kőbe vésett, viszont az a tapasztalatom, hogy nálam idősebbekkel jövök ki jobban. Nem hátrány, ha a családod tudja az irányultságod, és ha, amennyiben van, akkor már túl vagy az exeden.

Ha szeretnél ismerkedni, ezen az email címen megtalálsz: brighter.eachday@gmail.com

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » szomb. ápr. 24, 2021 3:10 pm

Sziasztok!

Barátkozni ill. ismerkedni szeretnék.
Budapesten élek 32 éves vagyok fius és egy édes gyermek anyukája. Lenne kedve valakinek beszélgetni , ismerkedni gondoljon rám és dobjon meg egy bátor félénk üzivel :)

l.ritus1989@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég