Ismerkedés

chance333
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 2:10 pm

Ismerkedés

HozzászólásSzerző: chance333 » vas. jún. 04, 2017 2:41 pm

Sziasztok! 35 éves nő vagyok.Komoly kapcsolatra keresem nőies barátnőmet közép dunántúlról vagy a nyugati részről.Gyerek nem akadály.
Ha ismerkednèl velem ide irj:chance333@freemail.hu
:) :) :)

pemetefü
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 1:04 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: pemetefü » vas. jún. 04, 2017 3:57 pm

Sziasztok,
barátkozási illetve ismerkedési célból regisztráltam a honlapra.
Budapest vonzáskörzetében lakom, egy kertes kis házikóban a kutyámmal és a macsekommal. Alternatív gyógymódokkal foglalkozom. Szeretek olvasni, tv-m nincs...: ) Vega vagyok, érdekel a buddhizmus, a régi korok kultúrái és még sok más.: )
Tudom, hogy főképp külső/fizikális paramétereket szokás leírni, de az annyira nem én lennék.: ) Szerintem a fentiek alapján, egy használható képet lehet kapni rólam.
Ha úgy érzed, hogy tudnánk miről beszélgetni, vagy szimpatikusnak találsz a leírtak alapján, írj bátran az alábbi e-mail címre.: ) marrubiumvulgare@gmail.com

ironlady
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 9:12 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: ironlady » kedd jún. 06, 2017 8:49 am

Sziasztok!

Elsősorban barátkoznék, szeretnék jókat beszélgetni egy jó kávé, vagy tea mellett, aztán rajtunk áll hogyan tovább.
Adjuk meg a lehetőséget egymásnak, csak úgy van esélyünk.
Nem rekesztek ki senkit, de elsősorban 45 felettiek barátságát keresem.
e-mail címem: dewey955010@gmail.com


:)

auris
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 6:37 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: auris » szer. jún. 07, 2017 10:22 am

Sziasztok!
Makó környékéről keresek barátnőt! 50 éves vagyok !
auris6606@gmail.com

Original
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. jún. 10, 2017 9:48 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Original » szomb. jún. 10, 2017 11:24 am

Mit szeretnél tudni rólam adataim, tetteim, végzettségem, ideálom..., stb? Rólad én azt, szereted-e magad? ;)
to.come.thebest@gmail.com

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » vas. jún. 18, 2017 1:27 pm

Sziasztok :)

Idén a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok. Komoly párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni lányokkal, 18-22 éves korig.
Lehetőleg tényleg csak olyanok írjanak, akik szintén kapcsolatot keresnek :)

Ezen az e-mail címen tudtok nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

freelancer
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jún. 18, 2017 3:11 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: freelancer » vas. jún. 18, 2017 3:29 pm

Sokadik nekifutás. Deviáns életforma, (mega)hedonista, szeretetet adó és befogadni képes, néha empatikus, cinikus és szatirikus, emberien állatias-állatian emberies, humoros(szubjektív), lokálpatrióta, különc, szereti a játékteret, lélekfetishiszta és fiús, túl a 30-on. Ha ezekkel a keresőszavakkal úgy érzed meg tudsz birkózni, továbbá nőies vagy, akkor szerintem beszéljünk: freelancer.pro83@gmail.com

Original
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. jún. 10, 2017 9:48 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Original » kedd jún. 20, 2017 3:25 am

Van bennem kérdés és válaszokat is adok a miértekre vagy egyszerűen beszélgetünk, ismerkedünk :)
to.come.thebest@gmail.com

Vadmacska
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 25, 2017 9:45 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Vadmacska » vas. jún. 25, 2017 9:57 am

Sziasztok!
Remélem olvassa soraimat az a nem.fiús nő,aki szeretne szeretve lenni és szeretni,komoly kapcsolatra vágyik,idővel együtt élni.
Jómagam 45 éves fiatalos,kedves,sportosan öltözködö nő vagyok.
Ha felkeltettem érdeklődésedet várom soraidat!
gjuhasz335 @gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vadmacska vas. jún. 25, 2017 1:11 pm-kor.

Vadmacska
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 25, 2017 9:45 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Vadmacska » vas. jún. 25, 2017 1:09 pm

[quote="Vadmacska"]Sziasztok!
Remélem olvassa soraimat az a nem.fiús nő,aki szeretne szeretve lenni és szeretni,komoly kapcsolatra vágyik,idővel együtt élni.
Jómagam 45 éves fiatalos,kedves,sportosan öltözködö nő vagyok.
Ha felkeltettem érdeklődésedet várom soraidat!
gjuhasz335@gmail.com

Bogyoka69
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2017 7:28 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Bogyoka69 » hétf. jún. 26, 2017 7:49 am

Sziasztok

Szeretnek ismerkedni korban hozam illo noiesebb novel. Hollandiaban elek , ez remelem nem gond egy ismerkedes kapcsolat kialakulasahoz.
Magamrol 48 eves nem vagyok fius sem felltetlen noies ugy a ketto kozt. Erzekeny empatikus szeretetben gazdag es ell varom a hasonlo meleg szivu tarsat. Rideg hideg emberek ne irjanak. Mosolygos vicces am komoly is egyben a termeszetem. Gatlasos vagyok nehezen oldodom :roll:
Roviden ennyi tobbet priviben

Szeretettel udv mindenkinek

Impulse
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2017 4:03 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Impulse » hétf. jún. 26, 2017 4:15 pm

Sziasztok!
Szeretnék tartalmasan beszélgetni 30+ nőies vagy sportosan nőies Nővel, aki hozzám hasonlóan már nem tapasztalatlan, szereti a kulturális kikapcsolódásokat, szívesen sétál vízparton vagy borozgat velem egy hangulatos helyen egy kellemes nyári estén. Intelligens és kifinomult, inkább már "lenyugodott" mintsem minden hétvégén vad bulizós Hölgyek jelentkezését várom a todaysurvive@gmail.com címre.

szabobea
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. júl. 07, 2017 6:55 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: szabobea » pén. júl. 07, 2017 7:00 pm

Sziasztok! 21 eves pesti lany vagyok. Ismerkednem korombeli lanyokkal, kicsit idosebb is johet. E-mail cimem: biszexivagyok@gmail.com

fodrosviktoria
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. júl. 08, 2017 1:11 pm

Ismerkedés-Vas megye

HozzászólásSzerző: fodrosviktoria » szomb. júl. 08, 2017 1:33 pm

Sziasztok!

Viki vagyok, 18 éves és Szombathely környékéről/ Vas megyéből keresek egy kedves, okos lányt, aki nagyjából korombeli, szívesen ismerkedne velem és megcáfolja azon megfigyelésemet, hogy erre felé senki sincs. :)

Ha szívesen megismernél írj rám, az e-mail címem: fodorviktoriaeva1224@citromail.hu
Facebook-on is elérhető vagyok: https://www.facebook.com/viktoria.fodor1


További szép napot kívánok mindenkinek és reménykedem benne hogy valaki írni fog. :)

ferocioussqueaking
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. júl. 12, 2017 2:13 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: ferocioussqueaking » szer. júl. 12, 2017 5:30 pm

Sziasztok!

Ismerkedni, barátkozni szeretnék. Magam 23 éves vagyok, és legtöbb időmet Veszprémben töltöm, de kötetlenül bárkivel beszélgetek, aki azt úgy kívánja és kellemes társaság. Szeretem a tartalmas beszélgetéseket, ami továbbnyúl annál, hogy hogy vagyunk és milyen volt a napunk. Szeretek új dolgokat megismerni, de elég visszahúzódó tudok lenni, ezért elnézést, de ez van. Introvertált vagyok, de ha érdekes téma kerül szóba, akkor nagyon beszédes tudok lenni. Mostanában szeretem a sorozatokat, szeretek olvasni is, és néha írogatok (- verset, novellát, gondolatokat.) És nagyon rossz vagyok bemutatkozásokban. Sorry :P
Nem tudom privát üzenetbe vagy e-mailben kényelmesebb, de:
E-mail: tezuka994&gmail.com
Just breath.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég