Ismerkedés

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szer. aug. 30, 2017 8:48 pm

Sziasztok!

Néhány hónap múlva a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok, aki komoly kapcsolatot keres.
Nagyjából 18-22 éves korig ismerkednék olyan karakán, intelligens lányokkal, akik meg tudnak nevettetni és ők maguk is szeretnek nevetni; akik elfogadnak az ügyetlenségemmel, félénkségemmel és roppant bújós természetemmel együtt.

Külső paraméterek, ha ez esetleg számít (nekem nem annyira, a lényeg csupán az ápoltság):

155 cm, kicsit husisabb testalkat, hosszú szőke haj, zöld szemek, szemüveg és nőiesebb stílus.

Ha szeretnél megismerni, ezen az e-mail címen tudsz nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

september
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. szept. 01, 2017 11:37 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: september » pén. szept. 01, 2017 11:40 am

.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára september hétf. okt. 09, 2017 9:43 am-kor.

Impulse
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2017 4:03 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Impulse » pén. szept. 08, 2017 8:31 pm

Sziasztok!
Szeretnék tartalmasan beszélgetni 30+ nőies vagy sportosan nőies Nővel, aki hozzám hasonlóan már nem tapasztalatlan, szereti a kulturális kikapcsolódásokat, szívesen sétál vízparton vagy borozgat velem egy hangulatos helyen egy kellemes nyári estén. Intelligens és kifinomult, inkább már "lenyugodott" mintsem minden hétvégén vad bulizós Hölgyek jelentkezését várom a todaysurvive@gmail.com címre.

Arckönyv
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. szept. 10, 2017 5:51 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Arckönyv » vas. szept. 10, 2017 6:18 am

Kapcsolatot szeretnék, szeretni, szabadságot adni, küzdeni egymásért, viccelődni
és hűséget adni-kapni!
teteszel.happy@gmail.com

Happy85
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. júl. 01, 2017 12:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Happy85 » vas. szept. 10, 2017 6:32 am

Sziasztok!

Keresem a párom egy kedves, nem fiús, intelligens, leszbikus lány személyében, a 30 fölötti korosztályból.
Komoly, hosszútávú kapcsolatra vágyom..
Írj, ha létezel!
bobita234@freemail.hu

Beáta75
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. szept. 09, 2017 3:43 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Beáta75 » szer. szept. 13, 2017 11:47 am

Sziasztok!!
Kedves , nőies, 40év feletti barátnőmet keresem
tartós kapcsolat reményében!
Elsősorban Pécsről,vagy környékéről.
Jómagam 40 feletti, átlagos mélyérzésű,szeretetre vágyó nő vagyok!
Email: helena4175@freemail.hu

phil
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. szept. 22, 2017 7:21 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: phil » pén. szept. 22, 2017 7:41 am

Sziasztok!
27 éves, nyitott transznemű házasságban élő, fiúsabb biszex lány vagyok. Eddigi életem során kevés alkalmam volt megélni a női szerelmet, szeretném jobban megtapasztalni a leszbikus együttlétet, illetve azt az önmagamat, aki egy ilyen kapcsolatban vagyok/lehetek. Ne értsen félre senki: nem egy "harmadikat" keresek. A férjemmel egymásnak lelki társai, barátai vagyunk, és ettől a barátságtól teljesen független, új kapcsolatokat keresünk. Én kifejezetten szerelemre vágyom, felszabadult szexualitásra és intelligens beszélgetésekre. Szeretek ezenfelül kirándulni és színházba is járni, nagyon szeretek olvasni, írói ambícióim is vannak. (Foglalkozásom szerint a reál tárgyakhoz kötődöm, továbbá imádom a festményeket, és jelenleg hobbiból grafikusnak is tanulok - mindezek alapján úgy érzem, elég széles kört lefoglal mindaz, amiről velem társalogni lehet. Érdekes lehet még, hogy vega vagyok, nem etikai alapon, így nem borzaszt el, ha valaki húst eszik előttem - részemről ez a döntés kizárólagosan egészségügyi megfontolás eredménye.) Ezeket mind szívesen megélném egy női partner társaságában. Szomjazom egy lányosabb lány társaságát, és mindazt a sok kis rezdülést és bájt, ami ebben benne van.
Nem tudom, hogy bárki megérti-e egyáltalán a fentebbi sorokat. Legalább betegnek vagy komolytalannak ne nézzetek ezekért a sorokért, kérlek. Ha valami csoda folytán bárkinek is felkeltettem a pozitív érdeklődését, a következő e-mailcímen ér el: philchronicler@gmail.com

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » szomb. szept. 23, 2017 7:32 am

..
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára reader csüt. dec. 28, 2017 11:44 pm-kor.

lukacsmoni23
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. szept. 28, 2017 7:26 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: lukacsmoni23 » csüt. szept. 28, 2017 7:37 am

Sziasztok Móni vagyok 23-éves olyan kapcsolatot keresek aki igazán szeret s nem csap be és figyel rám olyan lányt keresek aki értékeli is a szeretettem ha van ilyen lány akkor az sürgőssen jelizen be facebookon 18-26-éves korig várom jelentkezéseteket ... rólam anyit fekete hajam van barna szemem 162cm magas 70kgm egy kis faluban élek szabolcs szatmár bereg megyében SZERETEK DALSZÖVEGET ÍRNI FŐLEG MIKKOR SZERELMES VAGYOK IMÁDOK MOTOROZNI PÉLDA KÉPEM LLJUNIOR HÁT HA TÖBET AKARSZ AKKOR JELIZBE DE MINNÉL HAMARAB JA ÉS NEKEM A TÁVOLSÁG NEM SZÁMIT HA SZERELEMBE ESEK A VILÁG VÉGÉRE IS ELMEGYEK ;) FACEBOOK LINKEM: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011421753594

Várlak
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. szept. 25, 2017 8:55 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Várlak » csüt. szept. 28, 2017 6:44 pm

Ötvenes éveimben járok ismerkednék,átlagos ,földön járó vidám természetű emberkével én is hasonló vagyok! Aki találkozni is mer ebből adódóan nem levelezgetni szeretnék ezért előny ha közelben élsz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Várlak vas. okt. 29, 2017 9:35 pm-kor.

Misssunshine
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. okt. 01, 2017 6:26 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Misssunshine » vas. okt. 01, 2017 6:44 pm

Sziasztok!

Diplomás, 30 évhez közeli, házasságban élő,nőiesen molett budapesti lány keresi barátnőjét egy kedves, intelligens lány személyében,hosszú távú kapcsolat céljából.
Úgy gondolom, hogy egy nő tudja igazán,hogy mire vágyik egy másik nő.
Hagyd,hogy elvarázsoljalak :-)
misssunshine8819@gmail.com

anna01
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. okt. 05, 2017 8:42 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: anna01 » csüt. okt. 05, 2017 8:49 am

Sziasztok!
Nem is tudom, mit írhatnék... kezdjük az alapinfókkal :)
17 év, végzős gimnazista, barna haj, barna szem, vékony alkat, nőies, leszbikus. Ezek azok a paraméterek, amelyekről nem igazán tehetek :D
Amikről viszont igen: romantikus alkat vagyok, néha talán a tündérmesékben is tudok hinni (mármint, azokban, ahol a szőke és a barna hercegnő hosszas megpróbáltatások után megtalálják egymást) - de erről ennyi elég, mielőtt végleg elijesztelek :) Szeretem a jó filmeket, a zenét (zongorázni és cajónozni is tanulok), a színházat és a könyveket. Továbbá a tésztákat, a naple-és felkeltéket (főleg nyáron a Balatonon barátnőimmel), a benzinszagot, az állatokat és az utazást.
Ha úgy gondolod, ezután a szétszórt, kicsit kezdetleges bemutatkozó elolvasása után is, hogy lehet köztünk valami, te magad pedig legfeljebb huszonhárom éves vagy, akkor kérlek, írj nekem egy e-mailt: b.panka2000@gmail.com
Hátha mi lehetünk egymásnak az a két hercegnő ;)

september
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. szept. 01, 2017 11:37 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: september » csüt. okt. 05, 2017 2:48 pm

nyitott vagyok ertelmes intellignes beszelgetesre irastudok elonyben
szeptember2017@gmail.com

Emm
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. okt. 09, 2017 8:14 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Emm » hétf. okt. 09, 2017 8:33 am

Keresem azt a kedves, intelligens, vicces, nőies leszbikus lányt, akivel lehet jókat beszélgetni, akinek szintén fontos a másik megismerése. Közös hullámhossz esetén pedig lenne kedve kideríteni, barátság, vagy esetleg több.
A 30-as éveim elején járó lány vagyok és őszinte, komoly kapcsolatot szeretnék.
A következő lépés megtételéhez megtalálsz: nanurtu@gmail.com

nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: nandrea » csüt. okt. 19, 2017 6:35 pm

Andrea a nevem, 49 éves vagyok.
Kinézetem, átlagos, sportosan nőies alkat.
Keresem korban hozzám illő társat, és barátokat.
Budapesten élek és dolgozom.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, bátran írj.
Elérhetőségem,

- annovak1@gmail.com

Szép napot,

Andi


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég