Ismerkedés

Happy85
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. júl. 01, 2017 12:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Happy85 » kedd okt. 24, 2017 6:51 pm

Keresem a párom egy kedves, intelligens,
nem fiús, leszbikus lány személyében, a 30 feletti korosztályból.
Én egy 30-as, független, nőiesebb stílusú,
komoly/érzelemgazdag kapcsolatra vágyó lány vagyok.
Írj, ha létezel!:)

moonlight000@freemail.hu

mazsola88
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd okt. 24, 2017 6:35 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: mazsola88 » kedd okt. 24, 2017 8:38 pm

sziasztok,

29 éves vidám, sportos lány vagyok. Szívesen ismerkedem, barátkozom. Győrben élek. ha esetleg felkeltettem valakinek az érdeklődését ide írhat: thekiszy@gmail.com

Karnevál
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. okt. 26, 2017 4:42 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Karnevál » csüt. okt. 26, 2017 5:00 pm

Vállalom magam előttem, előtted... Tisztességes, őszinte kapcsolatot alakítsunk ki egymással, testet-lelket szeretve!
liget.lamour@gmail.com

Várlak
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. szept. 25, 2017 8:55 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Várlak » vas. okt. 29, 2017 9:38 pm

Ötvenes éveimben járok ismerkednék,átlagos ,földön járó vidám természetű emberkével én is hasonló vagyok! Aki találkozni is mer ebből adódóan nem levelezgetni szeretnék évekig ezért előny ha közelben élsz. ;)de nem feltétel! ;)

Lukacsmoni233
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. nov. 03, 2017 5:08 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lukacsmoni233 » pén. nov. 03, 2017 5:15 pm

SZIASZTOK LUKÁCS MÓNI VAGYOK ARANYOS ÉS KEDVES LÁNY 23ÉVES FEKETE HAJAM VAN BARNA SZEMEM 165CM MAGAS 70KG IMÁDOK MOTOROZNI DALSZÖVEGET ÍRNI ... OLYAN LÁNYT KERESEK AKI NEM JÁTSZÍK AZ ÉRZÉSEIMMEL ÉS NEM DOB KI KB 2HONAP UTÁN SZERETEK ROMANTIKUS LENNI FELTÉKENY TIPUS VAGYOK JELENLEG SZABOLCS MEGYÉBEN LAKOM DE HA MEGTALÁLOM AZ IGAZIT A VILÁG VÉGÉRE IS ELMENNÉK ÉRTE KÜLSŐ ENGEM NEM ZAVAR DE AZÉRT NE LEGYEN 100KGM :D KOR SEM SZÁMÍT DE AZÉRT 40ÉVES SE LEGYEN :D HÁT AKI MEG AKAR ISMERNI AKKOR VEGYEN FEL VIBERRE ;) 06204284055

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » vas. nov. 05, 2017 2:09 pm

Sziasztok!
Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 29 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

chance333
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 2:10 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: chance333 » szer. nov. 08, 2017 11:46 am

sziasztok! komoly,tartós kapcsolatra keresek barátnőt,fejér,veszprém vagy vas megyéből.35 felett. :) .Én 35 éves nő vagyok.emailcímem: chance333@freemail.hu

Sesor2017
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd nov. 14, 2017 3:11 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Sesor2017 » kedd nov. 14, 2017 3:31 pm

Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sesor2017 hétf. dec. 25, 2017 6:39 pm-kor.

mokmox92
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd júl. 11, 2017 1:45 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: mokmox92 » kedd nov. 14, 2017 8:01 pm

Sziasztok! :)
Leírhatnék magamról sok tulajdonságot, hogy kedves, vicces, türelmes, megértő, figyelmes, érzékeny vagyok, de úgy gondolom ezt azok tudják leginkább szavahihetően elmondani valakiről, akik megismerik azt a bizonyos személyt. Persze, hogy az emberek, nem írják le rossz tulajdonságaikat, pedig valljuk be, senki sem tökéletes. Viszont az is igaz, hogy hibáival együtt szeretjük a másikat. ;) Néha belefér az életbe, hogy kicsit lusták és komolytalanok legyünk, nem? A tökéletlenséget letisztázva, szeretek sok időt tölteni a családommal és a barátaimmal. Természet- és állatbarát vagyok, szeretek kirándulni, világot látni, moziba és színházba járni, álmodozni, csendben elmélkedni, nevetni. Ezek mellett kedvelem az informatikát és a számítógépes játékokat is. 25 éves vagyok és leszbikus.
Barátkozás, ismerkedés és beszélgetés szempontjából írtam ezt a rövid bemutatkozást. Azok, akik hasonló gondolkodásúak, esetleg szimpatikusnak találták ezt a leírást, vagy egyszerűen csak szívesen beszélgetnének valakivel, bátran írhatnak.
Üdv! :)

Springlove
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. nov. 17, 2017 7:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Springlove » pén. nov. 17, 2017 7:26 am

Sziasztok! :-)

28 éves, budapesti, vidám, nőies, értelmiségi biszexuális lány keresi partnerét intelligens, kedves lány személyében.
Ha magadra ismertél, várom leveled az alábbi e-mail címre:

springlove1116@gmail.com

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » pén. nov. 17, 2017 11:00 am

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reader csüt. dec. 28, 2017 11:43 pm-kor.

szeretet2018
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. dec. 11, 2017 6:43 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: szeretet2018 » hétf. dec. 11, 2017 7:14 am

Sziasztok!
Van itt olyan személy aki komolyan is gondolja vagy mindenki szórakozni akar csak? :?:
Ha van a nagy világban olyan aki tényleg szeretetre vágyik és társra ráadásul a soraimat olvassa az nyugodtan írjon.33vagyok.25-45ig keresek.
A többit privátban.. szeretet2018@freemail.hu
Szép napot mindenkinek!

Happy85
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. júl. 01, 2017 12:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Happy85 » csüt. dec. 28, 2017 4:54 pm

Keresem a párom egy kedves, intelligens,
nem fiús, leszbikus lány személyében, a 30 feletti korosztályból.
Én egy 30-as, független, nőiesebb stílusú,
komoly/érzelemgazdag kapcsolatra vágyó lány vagyok.
Írj, ha létezel!:)

moonlight000@freemail.hu

Talánmost
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. jan. 04, 2018 9:44 pm
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Talánmost » csüt. jan. 04, 2018 9:52 pm

Békés megyéből ismerkednék.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Talánmost kedd jan. 09, 2018 5:49 pm-kor.

Hope
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. aug. 21, 2017 3:53 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hope » kedd jan. 09, 2018 4:33 pm

Szia, Kedves Idegen, aki e sorokat olvassa éppen!

Meglepődnél, ha most azt írnám, hogy nem keresek senkit és semmit, meg van mindenem, amire csak vágyhatok eme földi paradicsomban, ahova jelenleg a sors küldött, hogy mi célból azt még nem tudom, de folyamatban van a megfejtése.
Ez esetben joggal merül fel a kérdés, hogy miért is vagyok itt, minek írtam ide, ahol mindenki keres valamit, ill. valakit.
A válasz nagyon egyszerű, mert én is keresek valakit, és méghozzá nem is akárkit, és most jönne ide egy felsorolás arról a személyről, akit szívesen megismernék. De nem fogok különböző tulajdonságokat felsorolni, mert nem egy sablon hölgyet keresek, hanem olyasvalakit, aki megdobogtatja a szívem, aki igéző tekintetével levesz a lábamról. Magamról röviden annyit, hogy egy kedves, rendes, aranyos, tüneményes lány vagyok a 30-as korosztályt képviselve.
Egyszóval, ha nem adunk esélyt egymásnak arra, hogy megismerjük a másikat, akkor elszalasztunk egy lehetőséget, hogy magával ragadhasson a „Szeretni és szeretve lenni!” érzés.
Ha szeretnél megismerni, várom leveled.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég