Ismerkedés

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » pén. máj. 25, 2018 8:12 pm

38 éves, 2 diplomás, nőies nő vagyok. 165 cm/53 kg, kék szemem van és szőkésbarna hajam. Szeretem a természetet, imádok vezetni és fotózni.
Keresek egy 35-45 közötti NŐIES, kedves, intelligens, FÜGGETLEN NŐ-t, akit társamként szerethetek.
Az alisonriver6@gmail.com email címre küldött fényképes levelekre válaszolok és küldök képet.

Szilvi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. ápr. 20, 2018 7:20 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Szilvi » vas. jún. 03, 2018 6:41 pm

Aranyhal szeretnélek megismerni , beszélgetni . szylvi74@gmail.com címre írj ha te is.Szilvi voltam

Halacska
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. ápr. 04, 2018 4:56 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Halacska » pén. jún. 08, 2018 4:44 pm

Szia, Kedves Idegen! :) 34 éves, nőies nőként, kedves, intelligens "úriembert" keresek, 34-50év között. Szeretem a humort, szeretek játszani, de a játszmákat nem! Légy határozott és tudd, mit akarsz! Ne essen nehezedre a kommunikáció, valamint az őszinteség! Nagyon figyelmes, bújós vagyok, így nem hátrány, ha számodra is fontos az érintés, a csók vagy egy mosoly. :) Ha magadra ismersz, írj bátran a Halacska84@gmail.hu címre.

Szilvi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. ápr. 20, 2018 7:20 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Szilvi » szer. jún. 13, 2018 6:49 pm

Szia szeretnelek megismerni, beszélgetni nekem is van egy tizenéves fiam . Komoly kapcsolatot keresek ,ha szeretnél beszélgetni esetleg e mailben is folytathatnánk.43 éves vagyok . Üdvözlettel Szilvi. szylvi74@gmail.com.

kisnyulacska01
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 9:29 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: kisnyulacska01 » szomb. jún. 30, 2018 9:40 am

Sziasztok!
Vas, Veszprém megyéből valaki?egy ápolt nőies max 40éves hölgy nem bújkál errefelé? akár csak szexkapcsolat is érdekel.igényes 33éves magányos farkas vagyok;) Irjatok bátran. nem harapok:)Szép napot mindenkinek!;)
kisnyulacska01@freemail.hu

Rose
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. júl. 04, 2018 12:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Rose » szer. júl. 04, 2018 1:12 pm

Szívesen ismerkednék igényes jó megjelenèsű nővel, Budapesten .

Avatar
twin-soul
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. júl. 11, 2018 5:57 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: twin-soul » szer. júl. 11, 2018 6:01 pm

Aki elérhetné, mégis elengedi. Ki elvehetné, mégis odaadja. Ki siethetne, mégis lelassít. Ki uralkodhatna, mégis szolgálni indul. Ő már nem lázad, nem erőltet, nem futamodik meg, mert tudja, hogy földi sorsát égi önvalójának erői mozgatják.
Az tud őszinte alázattal térdet hajtani a földi törvényeknek, aki felfedezte a szárnyait.

stayon
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: szomb. ápr. 14, 2018 7:24 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: stayon » pén. júl. 13, 2018 2:43 am

Szia! :-)

Szabad többet megtudni rólad?
stayon@freemail.hu
Szép napot!
;-)

Sono
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. júl. 16, 2018 4:03 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Sono » hétf. júl. 16, 2018 4:30 pm

Sziasztok!

23 éves, budapesti, mérnök hallgató, leszbikus(!) lány vagyok. Rövidebb barna hajam van, kék szemeim. Laza, ha kell sportos, ha kell elegáns. Nem tartom magam fiúsnak, de az erős nőcis vonalat sem képviselem. Az érdeklődési köröm elég tág, így bármiről lehet velem beszélgetni. Tudom mit akarok az életben, vannak terveim, céljaim. Kirándulás, utazás, művészet, tudomány jöhet minden mennyiségben, bármilyen formában. Kötetlen beszélgetések és találkozások híve vagyok elsősorban, a szimpátia majd eldönt mindent. Hasonló gondolkodású nőies hölgyek levelét várom az alábbi email címre:
angelato2969@gmail.com

Szép napokat! :)
Eme

Lily-white89
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. júl. 18, 2018 8:16 am

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lily-white89 » szer. júl. 18, 2018 8:23 am

Hello!
Most indulhatna egy sablon szöveg... de inkább ezt kihagyom. :)
Inkább áruld el mi az ami boldoggá tesz, mi az ami szebbé teszi a napod? Talán segíthetek benne, hogy nap mint nap megvalósuljon. Tégy próbára, beszélgessünk, ismerjük meg egymást. :)
Részemről annyi, hogy 29 éves vagyok, nőies, Budapesten élek. Ha szeretsz kirándulni, új helyeket felfedezni, gyönyörködni a lenyugvó naplementeben, hallgatni a madarak éneket séta közben, akkor biztosan lesznek közös érdeklődési pontjaink.
E-mail címem : lily-white89@outlook.com
További szép napot! :)

Szivarvanycsop
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2018 8:18 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Szivarvanycsop » csüt. júl. 19, 2018 8:24 pm

Sziasztok! Egy kis segitség barát, és társkeresőknek
Facebookon találtok egy csoportot, minden tag valódi leszbikus. Sokan barátkoznak, de többen inkább ismerkednének.
Sok jó téma van, ahol lehet beszélgetni, és így is alakultak már párok.
Ha van kedvetek csatlakozzatok, csoport neve:
Szivárvány Lányok, Szivárvány Párok

Szép Napot!

Delacroix
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2018 6:19 pm

Csak szex és más semmi

HozzászólásSzerző: Delacroix » csüt. júl. 26, 2018 6:29 pm

Sziasztok!

30 éves, kapcsolatban élő, nőies nő vagyok. Leginkább a művelt, intelligens, vicces szavakkal írnám le magam.

Az indított témának megfelelően célirányosan keresek foglalt vagy egyedülálló nőt, kötöttségektől mentes, bizsergetős, izgalmas, diszkrét kapcsolatra.

Kérlek, keress, ha érett gondolkodású, igényes és komoly nő vagy és Te is keresed azokat a bizonyos "másmilyen ingereket" a szürke hétköznapokon túlról.

Köszönöm.

E-mail: liquidreek@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Delacroix vas. aug. 12, 2018 2:46 pm-kor.

Cydonia
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. júl. 27, 2018 7:51 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Cydonia » pén. júl. 27, 2018 8:51 pm

Szia!

Sokat gondolkodtam azon, hogy mit kellene írnom... azon, hogy hogyan tudnám a világ felé végre kommunikálni: komoly kapcsolatra vágyom egy nővel - a nővel. A nővel, aki a külsejére és a környezetére igényes, céltudatos és egyben kritikus a világgal szemben, igényli az őszinte beszélgetéseket, a közös kalandokat, a minőségi szórakozást. A nővel, akit nem tántorít el a tapasztalataim hiánya. Talán te, aki ezeket a sorokat olvasod, éppen Ő lehetsz.

Én magam egy 28 éves jogász vagyok, Budapesten élek. A szakmai és egyetemi előmenetelemre koncentrálva eddig egyetlen kapcsolatom sem volt. Sem nővel, sem férfival. (Utóbbiakról ugyanakkor mindig is tudtam, nem vonzanak.) Még mindig hiszek abban, hogy nem csak az eddigi évek munkája térülhet meg, hanem hogy Veled is találkozhatok. Nem vagyok a paraméterek híve, ugyanakkor mivel képek küldése helyett a személyes találkozásokban és a közvetlen benyomásokban hiszek: 165 cm magas, 75-80 kg súlyú, hosszú szőke hajú és zöld szemű lány vagyok, egyben nőies és igényes az engem körülvevők szerint. Nem dohányzom és csak alkalmakként fogyasztok alkoholt.

Are You out there...?
cydoniap1990@gmail.com

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » szomb. júl. 28, 2018 6:38 pm

38 éves nőies, diplomás nő vagyok. Kékszemű, szőke hajú, vékony, 167 cm magas. Szeretek utazni, vezetni, fotózni, kirándulni. Szeretnék megismerkedni egy korombeli, vagy idősebb független, kedves, intelligens, nőies nővel. Fényképes levelekre válaszolok és küldök képet.
alisonriver6@gmail.com

norina
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. júl. 30, 2018 1:14 pm

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: norina » hétf. júl. 30, 2018 1:25 pm

sziasztok,
nem tudom olvassa-e még valaki ezt a fórumot de megpróbálom hátha. Elég sokat csalódtam már így most elsősorban barátokat keresek. 29 éves vagyok imádok sportolni röviden ennyit :)
norinanorina4@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég