transexuálisok vs androgün

jrdnzoe
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: pén. jan. 26, 2018 10:08 pm

transexuálisok vs androgün

HozzászólásSzerző: jrdnzoe » vas. jan. 28, 2018 5:32 pm

sziasztok...

napok óta figyelem az oldalt s lehet rossz helyen keresgélek kutakodom itt köztetek...

androgün társaimat keresném beszélgetés illetve eszmecsere céljából. 34 éves vagyok s nem igazán sorolnám magam a konkrétan férfi ill nő kategóriába.

szivesen olvasnám soraitokat, kérdéseiteket életmódotokat itt vagy akár privát üzenetben is. tudom sokan elbújtok a világ elől ami persze időnként érthető is. s azért hoztam létre ezt a topit hogy itt szabadon beszélhessünk vagy kérdezzünk e témában...ahhoz hogy megismerjük egymás gondolatmenetét életmódját ahhoz ám te is kellessz kedves olvasó... :P

várom soraitokat véleményeteket tudásotokat észrevételeiteket :D

Franky
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jan. 28, 2018 7:38 pm

Re: transexuálisok vs androgün

HozzászólásSzerző: Franky » vas. jan. 28, 2018 7:39 pm

Hello :)
En szivesen dumalnek :)

jrdnzoe
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: pén. jan. 26, 2018 10:08 pm

Re: transexuálisok vs androgün

HozzászólásSzerző: jrdnzoe » hétf. jan. 29, 2018 2:04 pm

na végre valaki a sok ezer olvasóm közül... a nézettségem baromi jó. azzal megvagyok elégedve...

köszönöm hogy visszaírtál mégha csak jelzés is hogy létezik belőlem talán még egy hasonló lényecske, boldoggá tesz hogy már nem vagyok egyedül.. :P

mesélj magadról picit hogy miféle szerzeménnyel állok is szemben :D mint írtam én nem érzem magam se konkrét nönek se férfinak...valahogy megragadtam e két társadalom között...gondolkodásban is...mire egy tipikus nőci kimond egy kérdésre választ, addig én gondolkodom. de nem azért mert bambusz vagyok hanem mert kétféleképpen látok szinte mindent. :lol:

te hogy vagy ezzel?

Franky
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jan. 28, 2018 7:38 pm

Re: transexuálisok vs androgün

HozzászólásSzerző: Franky » vas. feb. 04, 2018 11:29 am

Hat en inkabb vagyok pasis, de ha valaki azt mondana holnaptol lehetsz ferfi nem hiszem hogy igent mondanek :) en inkabb X-nek tartom magam :) szeretek ilyen lenni


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég