Barátnőt keresek

dimattinka
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. aug. 18, 2018 3:07 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: dimattinka » szomb. aug. 18, 2018 3:54 pm

Sziasztok!
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék olyan lánnyal aki még keresi a leendő társát. Aki adott esetben kimondja amit épp gondol de kellőképp érzékeny és humoros és egyben önazonos személyiség.
Én racionális típus vagyok az élet szinte minden területén, alapvetően jó helyzet- és emberismerő 44 éves, az életét önállóan szervező és élő lány vagyok akinek fontos az adott szó és a kölcsönös bizalom.
Legyen benned valami plusz ami engem megfog … egy gesztus egy csak rád jellemző mozdulat vagy egy kedves mosoly.
Szívesen tölteném a szabadidőmet egy ilyen emberrel és szerintem őszintén és tabuk nélkül jókat beszélgethetnénk.
dimattinka@gmail.com

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: Lana » pén. okt. 26, 2018 7:20 pm

Katona Bálint: Maradék idő

Szeretni még egyszer,
halálosan, aki vár.
Mosolyt venni még,
mielőtt a bolt bezár.
Napot látni még,
mielőtt az est leszáll.
Élni még egy kicsit
mielőtt a szív megáll.
Utoljára valakiben
hinni volna jó,
ne vesszen kárba a kimondatlan szó.
Örülni valaminek,
ami szép, ami jó,
mielőtt a szívben esni kezd a hó….
Mert a maradék idő
már nem eladó….

Sziasztok. Egyedülálló,exmentes tiszta szìvű,lelkű és tiszta értékrendű Nőies vagy sportosan nőies nőt keresek,28-tól 40 éves korig,vékony vagy átlagos testalkattal..Tudd kit,mit akarsz. Magamról 34 éves sportosan nőies Nő vagyok GySM megyében élek és őszinte szeretetteljes hosszú távú kapcsolatot keresek....
Számomra,az őszinteség,hűség,az őszinte kommunikáció(szóban,ìrásban,telefonon vagy személyesen )empátia fontos,a többi alapérték mellett.
Email cìmem : szivemenat@hotmail.com

Niki0323
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. máj. 12, 2019 8:27 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: Niki0323 » szer. jún. 19, 2019 6:07 pm

Sziasztok! Baràtkozás céljából vagyok itt, beszélgetni, kávèzni, barátkozni, programot csinàlni..Rólam: Budapesten élek, 32 éves vagyok, egyszerűnek és normálisnak mondanám magam, szeretem a sporokat, állatokat, szívesen beszélgetek, szívesen sétálgatok. A személyes találkozás híve vagyok, így azt kérném, hogy olyanok írjanak, akik tényleg szeretnének barátkozni! Köszönöm :) Szép estét mindenkinek!
niki0323@hotmail.com

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: MiniBoo » szomb. jún. 29, 2019 7:52 pm

Szép Estét, Sziasztok! Szeretnék új emberekkel ismerkedni, valamin beszélgetni ezen kívül semmi extrát nem képzelek el. Hajt az új emberek iránti ismerkedési vágyam, vagy mifélém..Szeretnék idővel személyes találkozásokat, amin önfeledten kacarászunk és nagy ívben letojjuk a világot.
Legyél: furcsa, kicsit más, vidám, humoros, rosszindulat mentes, érdekeljen az ismeretlen, legyél érdeklődő széles látókörű, ne másokkal legyél elfoglalva ki, hogy néz ki vagy egyebek magadból indulj ki, legyél kommunikatív ne csak én beszéljek.
Ezen kívül aki úgy gondolja érdektelen a fent említettekre ne írjon, aki úgy gondolja érdeklődése kimerül 3 levélváltásban esetleg 3 napi levélváltásban szinten utazzon el :D
A többit megbeszéljük egy jól irányzott ital mellett az első kört én állom! ;)
Pestiek előnyben, de nem árt ha nem kapsz sokkot, ha 1 órát utazni kell.
Köszönöm, hogy elolvastál firkants, ha kimozdulnál!
Email: best-of@freemail.hu

Gondolom
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. aug. 02, 2019 3:43 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: Gondolom » szomb. aug. 03, 2019 1:21 pm

...

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: bambirex » hétf. dec. 02, 2019 3:09 pm

Sziasztok!

Elsősorban komoly párkapcsolat céljából ismerkednék, pesti, ill. Pest környéki lányokkal (én magam Pesthez elég közel, egy kis városkában lakom).

20 éves vagyok, nagyjából 18-25 éves korosztállyal ismerkednék.

Külső szempontjából (ha ez számít) egy alacsony, szőke, kissé telt lányt képzeljetek el. Nekem külsőre nem igazán van ideálom, de az ápoltság nagyon fontos.

A belső tulajdonságok szempontjából már kissé válogatósabb vagyok, fontos, hogy valaki intelligens legyen és jó legyen a humora, ill. valószínűleg jobban fogunk tudni együtt működni, ha te egy kicsit dominánsabb, határozottabb típus vagy.

Nem nagyon szeretnék itt hosszú litániát írni a hobbijaimról és az életvitelemről; ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj nekem és ott szívesen mesélek-valahogy meg kell ismerni egymást :)

killerqueen39@gmail.hu

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: MiniBoo » kedd jún. 23, 2020 12:56 pm

Szia Te ott. Romantikus légyottot keresek, de nem árt ha azzal a valakivel kommunikálni is lehet a mindennapokban, esetleg kimozdul velem. Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből keresem azt a vad kancát a lipicai ménesből a mustangomat!
Ugyanitt bojler eladó! Első 5 jelentkezőnek akciósan lyukacsos!
Email: best-of@freemail.hu

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » szomb. aug. 22, 2020 5:59 am

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 31 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

FegyvertelenKatona
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. szept. 05, 2020 6:55 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: FegyvertelenKatona » szer. okt. 14, 2020 11:48 am

()
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára FegyvertelenKatona szomb. okt. 24, 2020 8:11 pm-kor.

annafekete
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. júl. 05, 2019 8:27 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: annafekete » pén. okt. 16, 2020 8:15 pm

Sziasztok! Nőies, vidám , fiatalos, 40éves vagyok, Debreceni. Nőies társamat keresem. Túl rövid az élet hogy elmenjünk egymás mellett. Írj: annafeketelove@freemail.hu

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: rita31 » pén. jan. 22, 2021 1:40 pm

Sziasztok!

Baràtkozni szeretnék Budapesti nôkkel,lányokkal.
31 éves Budapesti fiús és anyuka vagyok.
Akinek lenne kedve baràtkozni írjon itt bàtran :)

Víz
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 28, 2020 7:02 am

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: Víz » szomb. jan. 23, 2021 6:40 pm

Kedves Lányok, szívesen ismerkednék fiús vagy uni lányokkal lányokkal.
Ha gondolod, írj privát üzenetet.

https://www.youtube.com/watch?v=oKxuiw3iMBE

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. feb. 22, 2021 11:20 am

Helló lányok! :)
Van itt még valaki, aki ismerkedne egy magas, jó humorú, beszélgetni szerető, kirándulós 31 éves Pest megyei nővel? ;)
Nem hátrány, ha szereted az állatokat, a természetet, és a játékokat.. Társas akár uno formájában, és a gumicukrot! :D
Utóbbi nem feltétel, csak finom :D
Első sorban Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből ismerkednék. :)
Elérhetőségem: best-of@freemail.hu

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Barátnőt keresek

HozzászólásSzerző: rita31 » vas. ápr. 25, 2021 8:02 am

Sziasztok!

Barátkozni ill. ismerkedni szeretnék.
Budapesten élek 32 éves vagyok fius és egy édes gyermek anyukája. Lenne kedve valakinek beszélgetni , ismerkedni gondoljon rám és dobjon meg egy bátor félénk üzivel :)

l.ritus1989@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég