Baráti társaság

Elena49
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jún. 21, 2017 9:30 am

Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Elena49 » szer. jún. 21, 2017 9:46 am

Sziasztok! Szívesen ismerkednénk, barátkoznánk hasonló gondolkodású nőkkel, párokkal, közös beszélgetés, programok (kirándulás, egy jó kávézás, színház,mozi,buli..) céljából. Jó lenne néhány emberke,akik előtt az ember lazán, fesztelenül viselkedhetne,és meg tudnánk osztani leszbikus témájú örömeinket,vagy akár nehézségeinket is.
Mi Pécsiek vagyunk,de ez nem jelenti azt, hogy csak innen keresünk, mobilak vagyunk, szívesen megyünk,és vendégül is szívesen látunk jó barátokat.
Várjuk jelentkezésetek akár itt ,akár a szaboka11@freemail.hu e-mailon.

Enzó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 4:56 pm

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Enzó » csüt. jún. 22, 2017 8:34 pm

Sziasztok!
Engem Krisztinànak hívnak,25 éves vagyok és Budapesten élek. Szivesen ismerkednék veletek baràtsàg céljàból!

Avatar
Virág85
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: vas. júl. 09, 2017 4:29 pm
Tartózkodási hely: Szabadka

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Virág85 » csüt. aug. 10, 2017 2:29 pm

Kedves Fórumozók!

Bár a barátság témakörben alig van hozzászólás, próbát teszek:)
32 éves vajdasági nő vagyok, aki szívesen venné fél a kapcsolatot nyitott szemléletű hölgyekkel levelezés és ha a távolság áthidalható, személyes találkozás céljából. Fontos számomra a kreativitás és a mozgás, nagy filmrajongó vagyok. Nem párt keresek és nem áll módomban sokat utazni. Nagyra értékelném, ha bővíteni tudnám az ismerettségi körömet.
Szeretnél jókat beszélgetni/csevegni? Szeretnél szert tenni egy új barátra? Akkor már ketten vagyunk:)

Üdv mindenkinek!
Virág

Avatar
ropework
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. aug. 25, 2017 5:27 pm

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: ropework » pén. aug. 25, 2017 6:27 pm

Szia Virág,

nem Te vagy véletlenül aki az előző felületen a - később elég méltatlanul elhanyagolt - BDSM topikot indította?

Üdv,
RW

Avatar
Virág85
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: vas. júl. 09, 2017 4:29 pm
Tartózkodási hely: Szabadka

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Virág85 » szomb. aug. 26, 2017 11:46 am

Kedves RW!

Igen, jól emlékszel. :)
Sajnos a Te felhasználóneved nem ismerős így elsőre. Ha van kedved, keress meg privát üzenetben.

Üdv.
Virág

phil
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. szept. 22, 2017 7:21 am

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: phil » pén. szept. 22, 2017 7:43 am

Sziasztok!
27 éves, nyitott transznemű házasságban élő, fiúsabb biszex lány vagyok. Eddigi életem során kevés alkalmam volt megélni a női szerelmet, szeretném jobban megtapasztalni a leszbikus együttlétet, illetve azt az önmagamat, aki egy ilyen kapcsolatban vagyok/lehetek. Ne értsen félre senki: nem egy "harmadikat" keresek. A férjemmel egymásnak lelki társai, barátai vagyunk, és ettől a barátságtól teljesen független, új kapcsolatokat keresünk. Én kifejezetten szerelemre vágyom, felszabadult szexualitásra és intelligens beszélgetésekre. Szeretek ezenfelül kirándulni és színházba is járni, nagyon szeretek olvasni, írói ambícióim is vannak. (Foglalkozásom szerint a reál tárgyakhoz kötődöm, továbbá imádom a festményeket, és jelenleg hobbiból grafikusnak is tanulok - mindezek alapján úgy érzem, elég széles kört lefoglal mindaz, amiről velem társalogni lehet. Érdekes lehet még, hogy vega vagyok, nem etikai alapon, így nem borzaszt el, ha valaki húst eszik előttem - részemről ez a döntés kizárólagosan egészségügyi megfontolás eredménye.) Ezeket mind szívesen megélném egy női partner társaságában. Szomjazom egy lányosabb lány társaságát, és mindazt a sok kis rezdülést és bájt, ami ebben benne van.
Nem tudom, hogy bárki megérti-e egyáltalán a fentebbi sorokat. Legalább betegnek vagy komolytalannak ne nézzetek ezekért a sorokért, kérlek. Ha valami csoda folytán bárkinek is felkeltettem a pozitív érdeklődését, a következő e-mailcímen ér el: philchronicler@gmail.com

Hata
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. szept. 27, 2017 6:31 am

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Hata » szer. szept. 27, 2017 7:07 am

33/43 éves lány/fiu budapesti pár vagyunk és szivesen barátkozunk biszex lányokkal vagy párral kortol és távolságtol függetlenül. Email: hajnibabareka@gmail.com

nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: nandrea » csüt. okt. 19, 2017 6:40 pm

Andrea a nevem, 49 éves vagyok.
Barátkozás, tapasztalat csere miatt szivesen
találkozom emberekkel.
Megoszthatjuk tapasztalatainkat,
én elsősorban párt keresek és barátokat.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, bátran írj.
Elérhetőségem,

- annovak1@gmail.com

Szép napot.

Andi

Hata
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. szept. 27, 2017 6:31 am

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Hata » kedd okt. 24, 2017 12:15 pm

Szia Andi!
Barátkozhatunk?
33/43 éves nöi/férfi budapesti, kedves pár vagyunk.
Email: hajnibabareka@gmail.com
Szia
Hajni és Tamás

jrdnzoe
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: pén. jan. 26, 2018 10:08 pm

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: jrdnzoe » szomb. jan. 27, 2018 10:35 am

sziasztok...

barátkozás céljából vagyok itt köztetek...


a baráti találkozásoktól sem írtózom ám. leginkább érdekelne az idősebbek és transexuálisok tapasztalt világa.


várom beszélgetős kedvű társaim sorait... :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jrdnzoe vas. jan. 28, 2018 9:27 am-kor.

Hata
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. szept. 27, 2017 6:31 am

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Hata » szomb. jan. 27, 2018 3:50 pm

Szia!
Barátkozhatunk?
33/43 éves nöi/férfi budapesti, kedves pár vagyunk.
Email: hajnibabareka@gmail.com
Szia
Hajni és Tamás

DolceDiamond
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2018 7:06 pm

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: DolceDiamond » hétf. jan. 29, 2018 10:27 pm

Sziasztok!
28 eves lany vagyok, budapesten elek a parommal.
Szivesen baratkoznek 28-38 ev koruli, szinten budapesti lanyokkal!
Vannak barataim, de Ok mind a ketten heterok - ez okbol- noha mindig meghallgatnak, barmit elmondhatok Nekik, neha ugy erzem megsem ertenek meg teljesen.
Olyan leanyzot keresnek, aki nem ket havonta egyszer er ram, ugyan akkor nem ''hisztizik be'' ha nem tudok talalkozni Vele mondjuk minden heten.
Olyat aki belevalo, vagany, nagydumas de erdeklodik a masik irant es ha a helyzet ugy kivanja jo hallgatosag.
Oszinte, ertelmes, van lelke, HUMORA es lehet vele barmirol beszelgetni, nevetgelni.
En is valami hasonlo kaliberu ember volnek, de irhatok magamrol barmit, inkabb ismerj meg!
Nyitott vagyok kesobb szemelyes talalkozora, kozos programokra is -bar nem sok a szabadidom-. ;)

Pipacs
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. máj. 25, 2018 7:03 pm

Re: Baráti társaság

HozzászólásSzerző: Pipacs » pén. máj. 25, 2018 8:53 pm

Sziasztok,
barátkoznék, közös programokat szerveznék olyan lánnyal/lányokkal, akiknek van ehhez kedve.
Lövésem nincs, hogy kell ilyen szöveget írni, de megpróbálom.
A természet, az állatok állnak hozzám legközelebb, de ha nincs kedved/kedvetek egy tóparti pancsoláshoz vagy egy erdei túrához, akkor szívesen bemerészkedem a nagyvárosba is :D
Jó élményeket, beszélgetést, nevetést, feszültségmentes jóérzést keresek. Persze, ha nem vagy állandóan vidám, az sem baj, ezért kellenek a jó emberek és a kalandok vagy csak egy jó beszélgetés.
Budapest agglomerációjában élek, elég mobilis vagyok, van egy kutyám, akivel sokat csavargunk.
Ha van kedved csatlakozni, szólj :)
(UI: nem szexpartnert keresek!)


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég