Ismerkedés - friss

Jongenfan
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2018 3:44 pm

Ismerkedés - friss

HozzászólásSzerző: Jongenfan » vas. ápr. 21, 2019 9:09 pm

Kedves Mindenki!

Mivel eléggé elnéptelenedtek a fórumok, gondoltam nyitok egy újat azzal a szándékkal, hogy újra feléled az érdeklődésünk e téren is. Természetesen öncélú szándékom is van, mert én is szeretnék találni egy kedves, csinos, okos lányt, aki megtöri az átkot! :-) Nem írok hatalmas elvárásokat, csak annyit szeretnék, hogy legyél kedves, türelmes, őszinte és hűséges. Én is ilyen vagyok, emellett pedig kicsit makacs is vagyok, de egy kis öleléssel meggyőzhető. :-) Fontos még számomra, hogy szeresd a zenét. Bár van egy "civil" foglalkozásom, a zene az én világom. Művészlélek vagyok, de azért két lábbal a földön élek. Szeretek sportolni, szép helyeken sétálni, mindig olvasok valamit és ha éppen akad egy kis szabadidőm, megnézek egy-két jó filmet, vagy rakosgatom a puzzle-gyűjteményem valamelyik aktuális darabját 2-től 4D-ig. Nyugodt, kiegyensúlyozott, mosolygós ember vagyok Krisztusi korban. Főleg a 24-36 éves korosztállyal szeretnék ismerkedni, de egy jó barátság reményében természetesen szívesen írok vissza bárkinek! :-)

Ha szeretnél jobban megismerni, akkor erre a címemre várom a leveledet: muveszfele@gmail.com
Jó fórumozást és ismerkedést Mindenkinek! :-)

Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég