Tolna és Baranya megyei ismerkedés

Anita75
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. okt. 16, 2019 8:55 am

Tolna és Baranya megyei ismerkedés

HozzászólásSzerző: Anita75 » hétf. dec. 23, 2019 3:15 am

Sziasztok!
Elsősorban, de nem kizárólag, Baranya és Tolna megyéből ismerkednék tartós kapcsolat céljából. A szerelem nincs megyékhez kötve! Egy minden szempontból független, önálló egzisztenciával rendelkező, ápolt, önmagára és környezetére igényes, kedves, aranyos, jó humorú, gondoskodni vágyó és tudó, értelmi és érzelmi intelligenciával rendelkező, átlagos testalkatú, nőies Hölggyel, 30-50 éves kor között. Én 44 éves vagyok, minden szempontból független, káros szenvedélyektől mentes. Kérlek, Te is ilyen légy! Empatikus, gondoskodó, kedves, jó humorú, szeretetet, szerelmet adni tudó, és elfogadni is képes, gyermekszerető nőnek tartom magam. Világosbarna, hosszú, göndör hajú, kékesszürke szemű,szemüveget viselő, átlagos kinézetű, ami az öltözködésemet illeti az változó; sportostól az elegánsig. A testalkatomat tekintve, ki lehet rá tenni, az "átalakítás alatt áll" táblát, mert fogyás, izmosodás céljából 2 hónapja rendszeres látogatója vagyok az edzőteremnek. Egy Baranya megyei kisvárosban élek. Szeretek utazni, autót vezetni, kirándulni, sétálni, kártyázni, olvasni, jó filmek nézni, étterembe, moziba, színházba járni. Érdekel az ezotéria, pszichológia. Szeretem az ezekről szóló könyveket, filmeket. A kutyák, cicák is jöhetnek.Nekem jelenleg nincs.
Csillagjegyem: Nyilas, ha valaki ez alapján is keres, és érdekli az ezotéria. Várom jelentkezésedet, ha felkeltettem az érdeklődésedet! E-mail címem: alverde75@gmail.com

Víz
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 28, 2020 7:02 am

Re: Tolna és Baranya megyei ismerkedés

HozzászólásSzerző: Víz » vas. jún. 28, 2020 3:40 pm

Sziasztok !

Baranya megyéből ismerkednék 30-40 körüli nőkkel.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég