Kecskemét és vonzáskörzete ismerkedés

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Kecskemét és vonzáskörzete ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » vas. aug. 15, 2021 4:39 am

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 32 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék orchidea32@citromail.hu

Ugyanide, nyitott vagyok barátságokra, közös kirándulásokra, közös borozgatásokra, fürdőzésre, stb...

Lilla
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. júl. 27, 2020 2:14 pm

Re: Kecskemét és vonzáskörzete ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lilla » szomb. nov. 13, 2021 9:42 am

Sziasztok!
Már régóta foglalkoztat a gondolat, egyre jobban vágyom rá, milyen lehet, egy nővel.
mangoooo26@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég