budapesti 40 koruli tarskereso

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Alison » kedd ápr. 17, 2018 1:49 pm

Sziasztok!

A Szerelmet keresem egy 40 év körüli - de inkább idősebb - , kedves, nőies, független nő személyében.
Én 38 éves, nőies, filigrán, diplomás, szőke, kék szemű nő vagyok. Szeretek fotózni, utazni, a természetet járni...vezetni. A humor, az ápoltság és az alkalmazkodás fő szempontok a keresésemet illetően :)
Az alisonriver6@gmail.com e-mail címre küldött fényképes levelekre válaszolok és küldök képet, amennyiben szimpatikus a levélíró :)

Merci
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. aug. 12, 2018 9:00 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Merci » kedd aug. 14, 2018 10:03 pm

Szia!
Icrem1968@gmail.com
Ha még aktuális.
Köszi

dimattinka
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. aug. 18, 2018 3:07 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: dimattinka » szomb. aug. 18, 2018 3:53 pm

Sziasztok!
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék olyan lánnyal aki még keresi a leendő társát. Aki adott esetben kimondja amit épp gondol de kellőképp érzékeny és humoros és egyben önazonos személyiség.
Én racionális típus vagyok az élet szinte minden területén, alapvetően jó helyzet- és emberismerő 44 éves, az életét önállóan szervező és élő lány vagyok akinek fontos az adott szó és a kölcsönös bizalom.
Legyen benned valami plusz ami engem megfog … egy gesztus egy csak rád jellemző mozdulat vagy egy kedves mosoly.
Szívesen tölteném a szabadidőmet egy ilyen emberrel és szerintem őszintén és tabuk nélkül jókat beszélgethetnénk.
dimattinka@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dimattinka vas. szept. 09, 2018 9:04 am-kor.

Gracie 77
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2017 9:38 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Gracie 77 » szer. aug. 22, 2018 7:29 pm

Kedves Fórumozók!
Keresem társam egy őszinte nő személyében aki szereti élvezni az életet és kész hogy felfedezzünk együtt új dolgokat.
Én egy 41 éves független nőies nő vagyok.
Kérlek írjatok a gracierainbow77@gmail.com email címre.
Szép estét!

Ditte
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2018 7:16 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Ditte » hétf. aug. 27, 2018 7:30 pm

37 éves, leszbikus, széles érdeklődésű, koncertet,kirándulást kedvelő, munkáját hivatásként végző anyuka vagyok egy nagy és egy kisebb gyermekkel. Megfelelő intelligenciával, egzisztenciával társat keresek. Ezekkel én is rendelkezem. :)

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Mini » vas. nov. 04, 2018 7:04 am

!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini szer. nov. 07, 2018 8:15 pm-kor.

fenyekvarosa2018
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. nov. 04, 2018 2:09 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: fenyekvarosa2018 » vas. nov. 04, 2018 2:19 pm

Sziasztok!

Kiegyensúlyozott értékrenddel rendelkező, intelligens, humoros 30-40 közötti nővel szívesen megismerkednék.
Leginkább komoly kapcsolat céljából.

E-mail: fenyekvarosa2018@gmail.com

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Alison » szomb. márc. 30, 2019 8:32 pm

Sziasztok!

39 éves, diplomás, független, nőies nő vagyok.
166 cm/ 52 cm, szőkesbarna haj és kék szemek :)
Van humorom és egy autóm, amivel imádok új helyeket felfedezni, a természetben barangolni és fotózni.
Keresek egy 40 körüli társat, akivel megoszthatom jó és a rossz élményeimet is. Káros szenvedélyektől mentes vagyok. Egy kedves, ápolt, független, nőies nőt keresek.
Idősebbek előnyben ;-)
Fényképes levelekre válaszolok!
alisonriver6@mail.com

Lilla
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. júl. 27, 2020 2:14 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Lilla » pén. júl. 31, 2020 3:50 pm

..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lilla szomb. nov. 13, 2021 1:50 pm-kor.

erdekesvilag30
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. jan. 09, 2021 10:18 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: erdekesvilag30 » pén. jan. 22, 2021 10:55 am

Feleslegesen keresem itt Judy Garlandot...:-)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára erdekesvilag30 csüt. jan. 28, 2021 1:38 pm-kor.

Víz
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 28, 2020 7:02 am

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Víz » szomb. jan. 23, 2021 6:39 pm

Sziasztok, szívesen ismerkednék fiús vagy uni lányokkal.

https://www.youtube.com/watch?v=oKxuiw3iMBE

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: rita31 » szer. máj. 12, 2021 2:49 pm

Ismerkedni szeretnék.
Budapesten élek 32 éves vagyok leszbikus fius stilusú és egy édes gyermek anyukája. Lenne kedve valakinek beszélgetni , ismerkedni gondoljon rám és dobjon meg egy bátor félénk üzive :)

l.ritus1989@gmail.com

Lukrecia
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. nov. 29, 2020 9:43 pm

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: Lukrecia » csüt. jún. 17, 2021 8:57 am

40 en is elmultam :lol: fiatalos, sportos es nöies kinezetü ertelmisegi nö vagyok. Szeretek kirandulni, utazni, mindenfele kulturalis programot es a vidamsagot. Egy hasonlo tarsat keresek akivel megoszthatom a nyarat es ki tudja, talan több is lesz belöle... Szemelyes talalkozast elönyben reszesitem a hosszu csetelesnel. Irj ide ha szeretnel velem talalkozni: legyenszepnyarunk@gmail.com

MiracleWorker
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 07, 2021 10:49 am

Re: budapesti 40 koruli tarskereso

HozzászólásSzerző: MiracleWorker » pén. márc. 25, 2022 8:52 pm

Tartós párkapcsolat céljából keresem a partnerem Budapestről vagy vonzáskörzetéből, egy értelmiségi habitusú, nálam - én 34 vagyok - akár néhány évvel fiatalabb, akár néhány évvel idősebb nő személyében: nem szabnék meg elvágólag életkori határokat, szerintem ez értelmetlen. Általában a nőiesebb vagy "uni" megjelenésű nők keltik fel az érdeklődésemet (ezzel nem szándékom megbántani a karakteresebb külsővel rendelkező fórumozókat),de alapvetően a személyiség és a humor a döntő. ;-)
Nem "probléma", vagy "teher" ha van gyermeked, az én hozzállásom gyermekbarát.

Én Budapesten, egyedül élek, nincs lezáratlan párkapcsolatom és gyermekem sem. A megjelenésem visszafogottan nőies / néha akár "uni", ez alkalom- és hangulatfüggő. Szeretem a rendezettséget, de igénylem a frissítő változatosságot a hétköznapi dolgokban is. Állítólag elég jó humorom van. ;-)

Kérlek, ne írj, ha már biztosan tudod, hogy a következő néhány évet nem ebben az országban tervezed eltölteni, vagy ha középtávon (4-5 éven belül) Magyarország távolabbi megyéibe költöznél, előbbihez nem, utóbbihoz középtávon sajnos nem tudok alkalmazkodni.

Ha a fentiek alapján úgy érzed, passzolunk egymáshoz, érdeklődéssel és szeretettel várom a leveled itt:

miracle.worker.1987@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég