Erdélyi nők

Avatar
Zattarra
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 1:08 pm

Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Zattarra » szer. máj. 31, 2017 1:30 pm

Ott akarok lenni melletted, mikor reggel van, csak nézni, mikor nyújtózol egy nagyot, ásítasz és félálomban megölelsz, s hozzám bújsz; mindezt ébren- éberen akarom végignézni. Majd gyengéden adsz egy puszit a homlokomra és a fülembe durmogsz, mint egy maci. Ott akarok lenni melletted, miközben elmész és nézni akarom, ahogyan becsukod az ajtót. Ott akarok lenni melletted, mikor hazajössz, megölelsz és elmondod, hogy milyen volt a napod. Ott akarok lenni melletted és nézni, hogy miként nézel rám. Veled akarok lenni, mikor valami fáj, vagy ha megbántott valaki.
49 éves, diplomás, sportos nő vagyok.

Enzó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 4:56 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Enzó » szer. máj. 31, 2017 5:03 pm

Szia! Ahogy elolvastam a hírdetésed arra gondoltam de meg ismerném azt a nőt aki ilyen szépeket gondol. Mivel a korom miatt màr így is ki vagyok lőve a komoly kapcsolat terén ezért baràtilag nem ismerkedhetnénk??

Luwika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 12:11 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Luwika » szer. máj. 31, 2017 6:00 pm

Miért Enzo hány éves vagy és ha megkérdezhetem merre is élsz? :)

Enzó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 4:56 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Enzó » szer. máj. 31, 2017 8:02 pm

Én 25 éves vagyok és Budapesten élek! :)

Luwika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 12:11 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Luwika » szer. máj. 31, 2017 9:10 pm

Ááá ... már csak azért , mert Erdélyi nonek gondoltalak ! :)

Enzó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 4:56 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Enzó » csüt. jún. 01, 2017 4:24 am

Hàt igen,ebben igazad van. Tény hogy nem Erdélyi vagyok,de ha valakiben meg fog valami akkor lehet a tàvolsàg nem is olyan nagy katasztrófa,nem? Igaz,hogy próbàra teszi az embert de viszont meg mutatja mennyire vagyunk kitartóak ahhoz hogy a jó dolgokat ki vàrjuk!! Lehet màsnak màs véleménye van,én el fogadom azt is. De én màshogy cselekszem!! :)

Luwika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 12:11 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Luwika » csüt. jún. 01, 2017 2:24 pm

Magambol kiindulva , hogy a távolság ne legyen akadály nekem nagyon szerelmesnek kell lennem . Egy kapcsolat elején a ritka találkozás szerintem nem igazán jo . Pláne ugy, hogy én a személyestalálkozás hive vagyok és tobb kilométert utazni azért, hogy kicsit beszélgess vlkivel , jobban megismerd hát ... kinek hogy . :P Egyébként 23 éves vagyok és Debrecenhez lakom kozelebb, de a határ tuloldalán .

Enzó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 4:56 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Enzó » csüt. jún. 01, 2017 4:02 pm

Nem hàtrálok meg egy kis tàvolsàg miatt. Szóval bele is vàgok. Imádok palacsintát sütni. Ha meg kostolnàd màr is szerelmes lennél! :D Nutellás-Banànos palacsinta a specialítàsom. És fűszerezve egy kis Szerenàddal mert imàdok énekelni! :D

Luwika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 12:11 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Luwika » csüt. jún. 01, 2017 4:42 pm

Jaaj de aranyos :) szeretem a palacsintát <3 Énekelni én is szeretek 3 évig voltam korus tag :D meg anno suliba is mindig engem kértek fel énekelni karacsonyi és marcius 15.ikei musorok alkalmával :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luwika vas. jún. 04, 2017 9:57 am-kor.

Enzó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 4:56 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Enzó » csüt. jún. 01, 2017 7:01 pm

Esetleg nem folytathatnànk màshol a beszélgetést??

Avatar
Zattarra
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 1:08 pm

Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Zattarra » vas. jún. 04, 2017 8:29 am

Ami váratlan...Mert vártad, csak talán nem az eszeddel, nem a tudatoddal, de legbelül érezted, hogy egy napon megtörténik.
A találkozás...Félelmetes és lenyűgöző ez a találkozás...Mert bár együtt élsz egy érzéssel, lassan talán megszokottá válik, talán már nem is számítasz rá, talán már le is mondasz róla, mégis megdöbbensz, amikor megpillantod ... a másikat.
Ha megmegtalálnál, megfényesedne tőle az életem. Lépések neszét hallanám, amely az összes többi lépés neszétől különbözne. A többi lépés arra késztet, hogy a föld alá bújjak. A Tiéd, mint valami muzsika, előcsalna a barlangomból.

Avatar
Zattarra
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 1:08 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Zattarra » szer. szept. 13, 2017 3:01 pm

Gyöngyharmat játszik a szemeidben. Kérlek, ne félj, minden felszárad ha felragyog a tavaszi nap és sugaraival megsimogatja arcod selymét...
Nem minden múlik el, csak elfelejtjük. Mikor a óceán homokos partján ülve az izzó napot nézed, talán úgy érzed valamit elfelejtettél, s csak egy pillanat szükséges hogy felidézz egy csendes találkozást. Jó lesz majd veled sétálni a naplemente fényében, a homokos óceánparton, ha fúj az esti szél. Ne késs el...Tudod hol találsz meg, ahol mindig is voltam. thakery007@yahoo.com
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zattarra csüt. szept. 14, 2017 8:04 pm-kor.

Avatar
Zattarra
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 1:08 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Zattarra » szomb. dec. 23, 2017 7:31 pm

"A csoda észrevétlenül lép az életedbe. Hétköznapi, közönséges, szürke pillanatnak álcázza magát. És csak sok év múlva döbbensz rá, hogy igen, ez csoda volt! Észre sem vetted!"
Békés, meghitt, szeretetteljes ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Avatar
Zattarra
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 1:08 pm

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Zattarra » szer. jan. 10, 2018 4:45 pm

Senki? Bátorság...lehet irni...

Piaf
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. nov. 26, 2017 7:58 am

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Piaf » szer. feb. 07, 2018 10:19 am

Szia Zatara,

Amennyiben aktuális még a hirdetésed, szívesen ismerkednék. ;)


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég