Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

Tavasziv
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: hétf. dec. 09, 2019 5:04 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tavasziv » hétf. márc. 23, 2020 5:35 pm

„ A bőrödet sok minden melegítheti, de a lelket csak egyvalami. Egy másik lélek. A másik. És ha lelked megtalálja párját, akkor bújik hozzá, reggeltől estig, estétől reggelig. És melegíti. Akkor is, ha bőrödön a hideg szél fut végig. És ennél kellemesebb meleg nem létezik. Az Ő lelke. ”

Társam keresem 38 éves vagyok, budapesten élek. Szeretek beszélgetni, nevetni, új helyeket és embereket megismerni, utazni. Érdekel a történelem, a művészet, kirándulas.
Kedves, humoros, nőiesen molett, érdeklődő, kicsit vagány csaj vagyok. Ha megtetszett az írásom keress meg.
tavasziv81@gmail.com

ElioElio
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. júl. 08, 2019 5:52 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: ElioElio » hétf. ápr. 20, 2020 6:02 pm

Sziasztok!
22 éves dolgozó egyetemista vagyok, illetve voltam, amíg a csodálatos járvány haza nem zavart minden kollégistát a szülővárosába. :D Barátkozni szeretnék olyan emberekkel, akik tudnak és szeretnek nem (csak) normakonform és extrém extrovert módozatokon szocializálódni másokkal, és lehetőleg leszbikusok.
Szeretek természetbe járni és biciklizni. Macskaimádó és állatbarát vagyok. Szoktam és szeretek társadalomtudományi témákról elmélyedve és felületesebben is beszélgetni. Ha alapvetően nyitott vagy és kíváncsi a világra, és van valamilyen tudományos érdeklődésed, az jó. :) Ha van valamilyen agyament ötleted, elméleted, érdeklődésed, amit nem tudsz kivel megvitatni, vagy a járványhelyzet lecsengte után budapesti rockbandát alapítanál, akkor én vagyok az embered. :D
Itt megtalálsz: macsamacsek97@gmail.com

Vivi32
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. ápr. 29, 2020 6:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Vivi32 » csüt. ápr. 30, 2020 6:41 pm

Szia Idegen!:-)
Ismerkedés reményében vagyok itt:-) Budapest vonzásában(25-38-év között)keresngélnék..
Nagyra értékelem a humorérzéket,a közös sétákat,bevackolva filmezni és halálra zabálni magunkat :lol:
Hála istennek ez nem látszik meg rajtam:-)
Ha felkeltettem az érdeklődésed írj bátran.
Email: vivientoro81@gmail.hu
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vivi32 szer. máj. 20, 2020 7:16 pm-kor.

Erdekes
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. aug. 09, 2019 4:32 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Erdekes » szer. máj. 06, 2020 12:14 pm

"Leszállt egy angyal és megkérdezte, mit kívánok. Azt suttogtam, nem vágyok másra, csak valakire, akinek kócosan, elnyůtten is szép vagyok. Aki zuhany alá visz, és lemossa rólam a nap fáradalmait. Aki nem bírja ki, hogy ne érintsen meg, ha elmegy mellettem. Akit érdekel, hogy vagyok, és aki nagyon jól tudja, hogy amikor ellököm, akkor van a legjobban szükségem rá.
Valakire vágyom, akinek végre első lehetek, akinek nem ciki bármikor fogni a kezemet, aki tudja, hogy az életében akar tudni, és nem bizonytalan, aki velem tervez. Valakire, akit nem kell figyelnem a szemem sarkából, hogy mikor lép le, mert nem fog. Valakire, akinek igazán fontos vagyok."

Ha úgy érzed írnál, ne habozz erdekes12@gmail.com

Kiralyanna
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. ápr. 26, 2020 5:31 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Kiralyanna » szomb. máj. 23, 2020 9:15 pm

Sziasztok!
Pest megye közelében elek.
45 feletti, Több diplomával rendelkező nőként, keresem azt a hölgyet aki szinten diplomás, intelligens, diszkrét. Örülnek ha tőlem korban idősebb lennél.
En sem vagyok szabad eletet elő madár... csalad, munka es egyéb elfoglaltságot. De nagyon hiányozik egy holgy akivel időnként tudnánk találkozni.
Keress bátran, ha ugy érzed, hogy neked velem kell kapcsolódni :)

Kiralyanna
mailto:kiralyanna026@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiralyanna vas. máj. 24, 2020 7:37 am-kor.

Kiralyanna
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. ápr. 26, 2020 5:31 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Kiralyanna » szomb. máj. 23, 2020 9:16 pm

kiralyanna026@gmail.com az elobbirol lemaradt.:

GigaMeleg
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. máj. 13, 2020 9:38 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: GigaMeleg » szer. máj. 27, 2020 9:11 pm

Ha valakinek van kedve egy ilyen nicknévvel rendelkező enyénnel beszélgetni, írjatok nyugodtan. :)
koszonom.mo@gmail.com

u.i.: művészeti területen dolgozom, a privátban történő pontosításokig álljon itt ez az ironikus mail cím, ha már így, ha már itt...

iza
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. máj. 30, 2020 3:59 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: iza » vas. máj. 31, 2020 1:50 pm

Sziasztok,

Ismerkedésre, kapcsolatra nyitott vagyok, aki szeretne beszélgetni, vagy néha csak írni valakinek, keressen bátran.
sziaszepizabella@gmail.com

Iza

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » kedd jún. 23, 2020 12:53 pm

Szia Te ott. Romantikus légyottot keresek, de nem árt ha azzal a valakivel kommunikálni is lehet a mindennapokban, esetleg kimozdul velem. Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből keresem azt a vad kancát a lipicai ménesből a mustangomat!
Ugyanitt bojler eladó! Első 5 jelentkezőnek akciósan lyukacsos!
Email: best-of@freemail.hu

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » szomb. aug. 22, 2020 6:02 am

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 31 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

Tothkriszta98
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: kedd aug. 25, 2020 5:39 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tothkriszta98 » szer. aug. 26, 2020 7:47 pm

,,Minden emberhez tartozik valaki. Valaki olyan, aki mellett már az elején érezzük azt a kellemes érzést, ami talán kicsit ijesztő, mégis nyugtat, ellazít. Minden emberhez tartozik valaki, akivel együtt, kéz a kézben sétálunk az életben, akivel az akadályok - legyen bármilyen nehéz is - könnyebbé válnak, mert az erő, ami bennünk van, oda tudjuk adni magunkból, mert fontos a másik, mert jó vele, mert szeretjük, s érezzük, hogy viszont szeret. Minden emberhez tartozik valaki, akit talán először észre sem veszünk, akit először csak nézünk, csak egy pillanatra megmosolygunk, aztán telik az idő és egyre közelebb érünk hozzá. Minden emberhez tartozik valaki. Valaki, aki hű, aki őszinte, aki jobbá tesz, és, akit mi is jobbá teszünk. Akivel szövetkezünk jobb esetben életünk végéig. Aki megtestesíti a szerelmet, a békét, azt otthont, aki nélkül nehezen, vagy egyáltalán nem működne tovább. Minden emberhez tartozik valaki!"


Akit keresek az 40-55 év közötti korosztály és budapesti.
Örömmel olvasom ha írsz: tothkriszta98@gmail.com

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. feb. 22, 2021 11:27 am

Helló lányok! :)
Van itt még valaki, aki ismerkedne egy magas, jó humorú, beszélgetni szerető, kirándulós 31 éves Pest megyei nővel? ;)
Nem hátrány, ha szereted az állatokat, a természetet, és a játékokat.. Társas akár uno formájában, és a gumicukrot! :D
Utóbbi nem feltétel, csak finom :D
Első sorban Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből ismerkednék. :)
Elérhetőségem: best-of@freemail.hu

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » szer. máj. 12, 2021 2:48 pm

Ismerkedni szeretnék.
Budapesten élek 32 éves vagyok leszbikus fius stilusú és egy édes gyermek anyukája. Lenne kedve valakinek beszélgetni , ismerkedni gondoljon rám és dobjon meg egy bátor félénk üzive :)

l.ritus1989@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég