Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

Anetz
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd okt. 17, 2017 11:50 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Anetz » kedd okt. 17, 2017 11:59 am

Sziasztok ! Én egy Budapesti 28 éves Kezdő hölgy vagyok , még nem voltam hölgyel de nagyon szeretnék már lenni .... ismerkedni beszélgetni egymás kedvére tenni ! Ha szeretnél megismerni akkor írj nyigodtan! Puszi ;)

Springlove
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. nov. 17, 2017 7:17 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Springlove » pén. nov. 17, 2017 7:27 am

Sziasztok! :-)

28 éves, budapesti, vidám, nőies, értelmiségi biszexuális lány keresi partnerét intelligens, kedves lány személyében.
Ha magadra ismertél, várom leveled az alábbi e-mail címre:

springlove1116@gmail.com

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » pén. nov. 17, 2017 11:00 am

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reader csüt. dec. 28, 2017 11:44 pm-kor.

Bogcsi87
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. nov. 17, 2017 10:25 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Bogcsi87 » pén. nov. 17, 2017 10:30 pm

Sziasztok! 30 éves nőies, csinos, kedves, intelligens budapesti lány keresi kedves, szenvedélyes, nőies partnerét 25 és 35 éves kor között. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj nyugodtan ide: nagybogcsi87@gmail.com. Szép napot!

DolceDiamond
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2018 7:06 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: DolceDiamond » hétf. jan. 29, 2018 10:59 pm

Sziasztok!
28 eves lany vagyok, budapesten elek a parommal.
Szivesen baratkoznek 28-38 ev koruli, szinten budapesti lanyokkal!
Vannak barataim, de Ok mind a ketten heterok - ez okbol- noha mindig meghallgatnak, barmit elmondhatok Nekik, neha ugy erzem megsem ertenek meg teljesen.
Olyan leanyzot keresnek, aki nem ket havonta egyszer er ram, ugyan akkor nem ''hisztizik be'' ha nem tudok talalkozni Vele mondjuk minden heten.
Olyat aki belevalo, vagany, nagydumas de erdeklodik a masik irant es ha a helyzet ugy kivanja jo hallgatosag.
Oszinte, ertelmes, van lelke, HUMORA es lehet vele barmirol beszelgetni, nevetgelni.
En is valami hasonlo kaliberu ember volnek, de irhatok magamrol barmit, inkabb ismerj meg!
Nyitott vagyok kesobb szemelyes talalkozora, kozos programokra is -bar nem sok a szabadidom-. ;)

sky
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 11, 2017 7:10 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: sky » kedd feb. 27, 2018 11:46 pm

Szia!

Budapesti, diplomás, intelligens, magas (180 cm), sportos alkatú, kifejezetten fiatalos, negyvenéves leszbikus nő vagyok.
Hosszú a hajam, nem dohányzom, nem iszom, nem fogyasztok drogot. Nincsen gyerekem, férjem, tetoválásom. :)

Hasonló paraméterekkel rendelkező, inkább fiatalabb társat keresek, tartós párkapcsolatra.
Előny a magas intelligencia, racionális gondolkodás, sportos alkat és a hozzám hasonló testmagasság. :)

Örömmel várom leveledet ezen a címen: sky.hu.mail (kukac) gmail (pont) com

Ninko
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. júl. 12, 2017 3:38 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ninko » csüt. márc. 01, 2018 7:17 pm

Kedves, 30-as budapesti nőiesebb, lányt keresek, aki humoros, őszinte, művelt és kommunikatív. :)
Én hasonló kaliberű 33 éves mosolygós, életvidám, művészeteket és természetet kedvelő, lány vagyok, aki a csillagos esti sétákat, a színházat a könyveket és a romantikát. :)
Ha magadra ismersz, kérlek ragadj billentyűzetet. :)

talaljram@gmail.com
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ninko csüt. máj. 24, 2018 7:35 pm-kor.

WhiteOrchid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: vas. máj. 13, 2018 6:05 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: WhiteOrchid » vas. máj. 13, 2018 6:26 am

Sziasztok!

Diplomás, értelmiségi, hetero párkapcsolatban élő, nőies,30 éves nőként keresem azt az intelligens, kedves, mosolygós hölgyet, akinek fontos az érzelemgazdag lelki világ, a közös programok és a boldogság.

Varázsoljuk el egymást:-)

whiteorchid1084@gmail.com

Rozi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. okt. 22, 2017 5:20 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Rozi » vas. jan. 06, 2019 2:06 pm

Sziasztok!
25 éves, intelligens és humoros lány vagyok. Hetero párkapcsolatban élek, és szeretnék találni egy olyan 25-40 közötti nőt, akinek ez nem jelent problémát.Félreértés ne essék, nem párt keresek, és én sem akarom ebbe belevonni a páromat. Egy nőt szeretnék találni. Nyitott vagyok barátkozásra, közös programokra és ha úgy alakul egy tartós kapcsolatra is. (Alkalmi dolgok nem érdekelnek)
Szeretem a kulturális kikapcsolódást (mozi,színház, kiállítás..stb) Szőke hajam van, 170 magas és 60 kg vagyok telt idomokkal :)
Ha szeretnél ismerkedni velem, írj: szaffirozi@gmail.com

Niki0323
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. máj. 12, 2019 8:27 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Niki0323 » szer. jún. 19, 2019 6:05 pm

Sziasztok! Baràtkozás céljából vagyok itt, beszélgetni, kávèzni, barátkozni, programot csinàlni..Rólam: Budapesten élek, 32 éves vagyok, egyszerűnek és normálisnak mondanám magam, szeretem a sporokat, állatokat, szívesen beszélgetek, szívesen sétálgatok. A személyes találkozás híve vagyok, így azt kérném, hogy olyanok írjanak, akik tényleg szeretnének barátkozni! Köszönöm :) Szép estét mindenkinek!
niki0323@hotmail.com

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » szomb. jún. 29, 2019 7:49 pm

Szép Estét, Sziasztok! Szeretnék új emberekkel ismerkedni, valamin beszélgetni ezen kívül semmi extrát nem képzelek el. Hajt az új emberek iránti ismerkedési vágyam, vagy mifélém..Szeretnék idővel személyes találkozásokat, amin önfeledten kacarászunk és nagy ívben letojjuk a világot.
Legyél: furcsa, kicsit más, vidám, humoros, rosszindulat mentes, érdekeljen az ismeretlen, legyél érdeklődő széles látókörű, ne másokkal legyél elfoglalva ki, hogy néz ki vagy egyebek magadból indulj ki, legyél kommunikatív ne csak én beszéljek.
Ezen kívül aki úgy gondolja érdektelen a fent említettekre ne írjon, aki úgy gondolja érdeklődése kimerül 3 levélváltásban esetleg 3 napi levélváltásban szinten utazzon el :D
A többit megbeszéljük egy jól irányzott ital mellett az első kört én állom! ;)
Pestiek előnyben, de nem árt ha nem kapsz sokkot, ha 1 órát utazni kell.
Köszönöm, hogy elolvastál firkants, ha kimozdulnál!
Email: best-of@freemail.hu

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » hétf. dec. 02, 2019 3:10 pm

Sziasztok!

Elsősorban komoly párkapcsolat céljából ismerkednék, pesti, ill. Pest környéki lányokkal (én magam Pesthez elég közel, egy kis városkában lakom).

20 éves vagyok, nagyjából 18-25 éves korosztállyal ismerkednék.

Külső szempontjából (ha ez számít) egy alacsony, szőke, kissé telt lányt képzeljetek el. Nekem külsőre nem igazán van ideálom, de az ápoltság nagyon fontos.

A belső tulajdonságok szempontjából már kissé válogatósabb vagyok, fontos, hogy valaki intelligens legyen és jó legyen a humora, ill. valószínűleg jobban fogunk tudni együtt működni, ha te egy kicsit dominánsabb, határozottabb típus vagy.

Nem nagyon szeretnék itt hosszú litániát írni a hobbijaimról és az életvitelemről; ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj nekem és ott szívesen mesélek-valahogy meg kell ismerni egymást :)

killerqueen39@gmail.hu

Tavasziv
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: hétf. dec. 09, 2019 5:04 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tavasziv » szomb. dec. 14, 2019 8:57 am

Sziasztok!

Budapesti, kedves, humoros, noiesen telt, eletvidam 30+ os csaj keresi parjat. Szeress beszelgetni, nevetni, osszebujni, olvasni, setalni.
Legyel picit romantikus es oszinte akkor mar jol kezdodik :-)
Csak budapesti, noiesebb vagy sportos fiusabb lanyokkal szeretnek ismerkedni.
Ha tobbet szeretnel tudni rolam ismerj meg.
Szep napot!
tavasziv81@gmail.com

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » vas. dec. 15, 2019 3:31 pm

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 30 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

Erdekes
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. aug. 09, 2019 4:32 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Erdekes » vas. márc. 08, 2020 10:37 pm

Sziasztok!

Budapesti 51 éves romantikus, optimista, vidám beállítottságú nő vagyok. Egy hosszú kapcsolat, valamin tannak kipihenése után ismét páromat, társamat keresem.Nem vagyok egy bulizós alkat, de szeretem a jó társaságot és a jó beszélgetésekett Szeretek szinházba, moziba járni, szeretem a kerti partykat. Az a furcsa "egyén" vagyok aki nem ítél egy fényképről, inkább a belső értékek fontosabbak, a 3D látvány jó lesz később is.
Remélem egymásra találunk.
Minden levelet szívesen veszek és még válaszolok is ha írsz...
erdekes12@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég