Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

csobogópatak
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. jún. 02, 2017 9:19 am

Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: csobogópatak » pén. jún. 02, 2017 10:28 am

Sziasztok!
Látom az oldal frissült és letörlődtek a régi topikok, így gondoltam létrehozok egy új felületet, ahol a budapesti és Budapest környéki lányok és hölgyek ismerkedhetnek egymással, legyen szó csak csevegésről, barátkozásról, vagy akár egy komoly párkapcsolatról. Én most nem írok bemutatkozó szöveget, csak a felületet szerettem volna létrehozni nektek,nekünk. :) Úgyhogy, hajrá csajok! :D

Avatar
pg1977
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 4:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: pg1977 » pén. jún. 02, 2017 7:25 pm

Obuda, 40 ev, 165 cm - ki jatszana velem? Rabloromit pl., de setalhatunk, dumalhatunk is. :)

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » vas. jún. 18, 2017 1:28 pm

Sziasztok :)

Idén a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok. Komoly párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni lányokkal, 18-22 éves korig.
Lehetőleg tényleg csak olyanok írjanak, akik szintén kapcsolatot keresnek :)

Ezen az e-mail címen tudtok nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

Nina95
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 7:25 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Nina95 » hétf. jún. 19, 2017 7:29 pm

Sziasztok!
Lenne kedve valakinek csatlakozni hozzám Július 7-én az Ösztrosokk bulira?
Az e-mail-em: nina9526@citromail.hu

ironlady
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 9:12 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: ironlady » csüt. jún. 29, 2017 8:00 pm

Sziasztok!

Elsősorban barátkoznék, szeretnék jókat beszélgetni egy jó kávé, vagy tea mellett, aztán rajtunk áll hogyan tovább.
Adjuk meg a lehetőséget egymásnak, csak úgy van esélyünk.
45 felettiek társaságát keresem.
e-mail címem: dewey955010@gmail.com


:)

szabobea
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. júl. 07, 2017 6:55 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: szabobea » pén. júl. 07, 2017 7:00 pm

Sziasztok! 21 eves pesti lany vagyok. Ismerkednem korombeli lanyokkal, kicsit idosebb is johet. E-mail cimem: biszexivagyok@gmail.com

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szomb. júl. 22, 2017 9:10 pm

Sziasztok!

Néhány hónap múlva a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok, aki komoly kapcsolatot keres.
Nagyjából 18-22 éves korig ismerkednék olyan karakán, intelligens lányokkal, akik meg tudnak nevettetni és ők maguk is szeretnek nevetni; akik elfogadnak az ügyetlenségemmel, félénkségemmel és roppant bújós természetemmel együtt.

Külső paraméterek, ha ez esetleg számít (nekem nem annyira, a lényeg csupán az ápoltság):

155 cm, kicsit husisabb testalkat, hosszú szőke haj, zöld szemek, szemüveg és nőiesebb stílus.

Ha szeretnél megismerni, ezen az e-mail címen tudsz nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

Anett2001
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. júl. 23, 2017 1:39 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Anett2001 » vas. júl. 23, 2017 1:54 am

Sziasztok!
16 éves Budapesti lány vagyok egyenlőre még nem tudom hogy leszbikus vagy biszexuális vagyok-e (egyre jobban hajlok a lányok/nők felé szóval esélyesebb hogy leszbikus vagyok)
16-20 év közötti animés lányokat keresek (mivel imádom az animéket, ezért egy hasonló érdeklődésű lánnyal úgy gondolom könnyebb lenne kijönni) eléggé fiús vagyok (van pár lányosabb ruhám is de nem igazán hordom őket) a stílusom hát mondjuk úgy hogy rokker (bakancs, fekete ruhák, fekete haj)
először csak ismerkedés céljából de szeretnék többet is mint barátság
ha érdeklődnél irántam akkor ide írj: animefan8025@gmail.com

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szer. aug. 30, 2017 8:49 pm

Sziasztok!

Néhány hónap múlva a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok, aki komoly kapcsolatot keres.
Nagyjából 18-22 éves korig ismerkednék olyan karakán, intelligens lányokkal, akik meg tudnak nevettetni és ők maguk is szeretnek nevetni; akik elfogadnak az ügyetlenségemmel, félénkségemmel és roppant bújós természetemmel együtt.

Külső paraméterek, ha ez esetleg számít (nekem nem annyira, a lényeg csupán az ápoltság):

155 cm, kicsit husisabb testalkat, hosszú szőke haj, zöld szemek, szemüveg és nőiesebb stílus.

Ha szeretnél megismerni, ezen az e-mail címen tudsz nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

phil
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. szept. 22, 2017 7:21 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: phil » pén. szept. 22, 2017 7:43 am

Sziasztok!
27 éves, nyitott transznemű házasságban élő, fiúsabb biszex lány vagyok. Eddigi életem során kevés alkalmam volt megélni a női szerelmet, szeretném jobban megtapasztalni a leszbikus együttlétet, illetve azt az önmagamat, aki egy ilyen kapcsolatban vagyok/lehetek. Ne értsen félre senki: nem egy "harmadikat" keresek. A férjemmel egymásnak lelki társai, barátai vagyunk, és ettől a barátságtól teljesen független, új kapcsolatokat keresünk. Én kifejezetten szerelemre vágyom, felszabadult szexualitásra és intelligens beszélgetésekre. Szeretek ezenfelül kirándulni és színházba is járni, nagyon szeretek olvasni, írói ambícióim is vannak. (Foglalkozásom szerint a reál tárgyakhoz kötődöm, továbbá imádom a festményeket, és jelenleg hobbiból grafikusnak is tanulok - mindezek alapján úgy érzem, elég széles kört lefoglal mindaz, amiről velem társalogni lehet. Érdekes lehet még, hogy vega vagyok, nem etikai alapon, így nem borzaszt el, ha valaki húst eszik előttem - részemről ez a döntés kizárólagosan egészségügyi megfontolás eredménye.) Ezeket mind szívesen megélném egy női partner társaságában. Szomjazom egy lányosabb lány társaságát, és mindazt a sok kis rezdülést és bájt, ami ebben benne van.
Nem tudom, hogy bárki megérti-e egyáltalán a fentebbi sorokat. Legalább betegnek vagy komolytalannak ne nézzetek ezekért a sorokért, kérlek. Ha valami csoda folytán bárkinek is felkeltettem a pozitív érdeklődését, a következő e-mailcímen ér el: philchronicler@gmail.com

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » szomb. szept. 23, 2017 7:32 am

...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reader pén. okt. 13, 2017 8:57 pm-kor.

Hata
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. szept. 27, 2017 6:31 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hata » szer. szept. 27, 2017 6:50 am

32 éves, kedves, aranyos, biszex lány vagyok és Budapesten lakom a Párommal. Biszex lányokkal és nökkel barátkoznék hosszú távon. Email: hajnibabareka@gmail.com

lukacsmoni23
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. szept. 28, 2017 7:26 am

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: lukacsmoni23 » csüt. szept. 28, 2017 7:41 am

Sziasztok Móni vagyok 23-éves olyan kapcsolatot keresek aki igazán szeret s nem csap be és figyel rám olyan lányt keresek aki értékeli is a szeretettem ha van ilyen lány akkor az sürgőssen jelizen be facebookon 18-26-éves korig várom jelentkezéseteket ... rólam anyit fekete hajam van barna szemem 162cm magas 70kgm egy kis faluban élek szabolcs szatmár bereg megyében SZERETEK DALSZÖVEGET ÍRNI FŐLEG MIKKOR SZERELMES VAGYOK IMÁDOK MOTOROZNI PÉLDA KÉPEM LLJUNIOR HÁT HA TÖBET AKARSZ AKKOR JELIZBE DE MINNÉL HAMARAB JA ÉS NEKEM A TÁVOLSÁG NEM SZÁMIT HA SZERELEMBE ESEK A VILÁG VÉGÉRE IS ELMEGYEK ;) FACEBOOK LINKEM: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011421753594

Misssunshine
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. okt. 01, 2017 6:26 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Misssunshine » vas. okt. 01, 2017 6:45 pm

Sziasztok!

Diplomás, 30 évhez közeli, házasságban élő,nőiesen molett budapesti lány keresi barátnőjét egy kedves, intelligens lány személyében,hosszú távú kapcsolat céljából.
Úgy gondolom, hogy egy nő tudja igazán,hogy mire vágyik egy másik nő.
Hagyd,hogy elvarázsoljalak :-)
misssunshine8819@gmail.com

goddess
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd okt. 10, 2017 4:52 pm

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: goddess » kedd okt. 10, 2017 5:21 pm

Sziasztok,
26 éves lány vagyok, Budapesten lakom és dolgozok, korombeli egyedülállóakkal ismerkednék. hosszabb távú kapcsolat/barátság érdekel. jó lenne valakivel eljárni moziba, sétálni ha jó idő van és képeket készíteni, közös programokat szervezni, festeni, rajzolni vagy olvasni együtt :) kedvenc könyveim a Raven cycle sorozat (Maggie S.) és kedvenc sorozatom a Brooklyn 99. kedvenc filmeim a Vissza a jövőbe sorozat, Pacific Rim, Guardians of the Galaxy. csendes típus vagyok, főleg ha még nem ismerjük egymást, így először szeretnék csak neten beszélgetni aztán meglátjuk. párkapcsolatot keresek, de a szex teljesen hidegen hagy, szóval kérlek csak akkor írj, ha ez nem jelent problémát neked.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég