Budapesti leszbikus ismerkedés

ladykisss
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: szer. dec. 06, 2017 10:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: ladykisss » vas. feb. 04, 2018 2:04 pm

Kedves Tasman!

Elnezest, elbenaztam! Itt irok akkor es elerhetoseget is.
Tetszik amiket irtal nekem is fontos a humor, a jo beszelgetesek es egy kis orultseg nem art ebben a rohano vilagban :-) mosolygos, kedves 30+ os csajszi vagyok budapesten es varom a csodat :-)
ladykisss741@gmail.com

Snafi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2018 3:15 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Snafi » hétf. feb. 05, 2018 3:35 pm

Szia Tasman, szívesen megismernélek. Az e-mail címem: orfuikata@gmail.com

sohajobbkor
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. jan. 05, 2018 11:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sohajobbkor » csüt. feb. 08, 2018 2:08 am

:idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sohajobbkor szer. feb. 28, 2018 9:32 pm-kor.

emotions
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. aug. 17, 2017 10:01 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: emotions » kedd feb. 13, 2018 9:16 pm

Ismerkedni, beszélgetni szeretnék olyan 40+ 50+ korú Nővel, akitől nem áll távol a mély gondolatok, tartalmas beszélgetések, és a mostanában egyre inkább kiveszendő Igaz Értékek fogalma. Aki a világot már képes racionálisan látni, de mégis az érzelmek tükrében. Olyan Nő, aki szenvedéllyel tud tekinteni az élet bizonyos dolgaira, de kimért és távolságtartó ha kell. Amennyiben úgy érzed azonosulni tudsz a leírtakkal, cseréljünk eszmét, építsünk kommunikációt és idővel elválik, van-e keresnivalónk egymás életében akár jó barátként, akár egy életre szóló lelki társként... emotionerzelem@gmail.com

zsucii24
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szer. feb. 21, 2018 6:13 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: zsucii24 » szer. feb. 21, 2018 6:27 pm

Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsucii24 kedd feb. 27, 2018 5:31 pm-kor.

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » vas. feb. 25, 2018 10:08 am

-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini vas. nov. 25, 2018 8:05 pm-kor.

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » vas. feb. 25, 2018 1:04 pm

Mirci
Nem tudok email-t küldeni...azt írja a cím nem található

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » vas. feb. 25, 2018 5:07 pm

Szia
Semmi gond. Itt a mail címem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini pén. aug. 17, 2018 9:15 am-kor.

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » vas. feb. 25, 2018 6:23 pm

Szia Mirci!

Én (is) szívesen ismerkednék veled, ám a fentiekben Mini által is jelzett problémába ütköztem :)

Kérlek, küldj egy e-mail címet az alternative.solution87@gmail.com címre, ha nem jelent gondod számodra az a néhány év korkülönbség, amit - remélem - az érdeklődési körünk átfedései áthidalhatnak :)

Üdv.:
reader

sky
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 11, 2017 7:10 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sky » kedd feb. 27, 2018 11:20 pm

Szia!

Budapesti, diplomás, intelligens, magas (180 cm), sportos alkatú, kifejezetten fiatalos, negyvenéves leszbikus nő vagyok.
Hosszú a hajam, nem dohányzom, nem iszom, nem fogyasztok drogot. Nincsen gyerekem, férjem, tetoválásom. :)

Hasonló paraméterekkel rendelkező, inkább fiatalabb társat keresek, tartós párkapcsolatra.
Előny a magas intelligencia, racionális gondolkodás, sportos alkat és a hozzám hasonló testmagasság. :)

Örömmel várom leveledet ezen a címen: sky.hu.mail (kukac) gmail (pont) com

sohajobbkor
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. jan. 05, 2018 11:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sohajobbkor » szer. feb. 28, 2018 9:56 pm

:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sohajobbkor csüt. okt. 18, 2018 8:53 pm-kor.

Ninko
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. júl. 12, 2017 3:38 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ninko » csüt. márc. 01, 2018 7:15 pm

Sziasztok. :)

Kedves, mosolygós, őszinte 33 éves lányként keresem azt a nőiesebb lányt aki szeret, elfogad úgy és olyannak amilyen vagyok, cserebe én ugyan ezt adhatom. Szeretetet, tiszteletet, megbecsülést, támaszt, romantikát.

Szeretek olvasni, túrázni, imádom az állatokat a kultúrat a zenét a jo ételeket es a tartalmas beszélgetéseket.

Ha számodra többet érnek a belső értékek es nem csak a külső dominál, ha arra vágysz hogy eggyenlő partnerként kezeljenek, szeretetre, törődésre és megbecsülésre, mindemellett egy olyan társra aki szívesen tölt veled időt, szeret színházba, koncertre es különböző eseményekre járni, aki hű és szívből szeret, ha az kölcsönös, akkor kérlek ne habozz.

talaljram@gmail.com
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Ninko csüt. máj. 24, 2018 7:34 pm-kor.

sohajobbkor
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. jan. 05, 2018 11:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sohajobbkor » szomb. márc. 10, 2018 11:30 pm

:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sohajobbkor csüt. okt. 18, 2018 8:52 pm-kor.

Effy
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. márc. 11, 2018 11:50 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Effy » hétf. márc. 12, 2018 12:07 am

Helo
19 éves egyetemista vagyok, kávéimádó állítólag picit szórakozott lány. Szeretek festeni de nem tudok, de több hangszeren is tudok játszani. Nincs háziállatom, de vannak virágaim. Intelligens, zenekedvelő, random és elmélkedni szerető kb korombeli, 18-25 éves emberekkel szeretnék ismerkedni. Szőkésvörös a hajam. Nem tudom mit írhatnék még, majd.
email ha unatkozol és szeretnéd hogy valaki elszórakoztasson random: lzseff@gmail.com

ladykisss
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: szer. dec. 06, 2017 10:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: ladykisss » szer. márc. 28, 2018 1:34 pm

Sziasztok!

Szép tavaszi napokat lányok :-)

Ismerkedni, barátkozni szeretnék egy hozzám hasonlóan kedves, humoros, érzelmes, érdeklődő, intuitív, nőies, művészetet, állatokat, utazást, beszélgetést, könyveket és még sok minden mást szerető, szintén budapesti 30+os lánnyal. :lol:
Wanted :-) vörös festett haj, barna szemek, nőiesen telt alias molett, 36 éves, többször látták teázókban, Margitszigeten, fürdőben, kiállításokon, moziban.

Az élet kalandok sora, belekezdünk a következőbe?

ladykisss741@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég