Budapesti leszbikus ismerkedés

sky
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 11, 2017 7:10 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sky » pén. jún. 30, 2017 8:39 pm

Szia,

budapesti, diplomás, intelligens, magas (180 cm), sportos alkatú, negyvenes leszbikus nő vagyok.
Hasonló paraméterekkel rendelkező, fiatalabb társat keresek.

sky-labriszKépfreemail.hu

mcsmcs
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. júl. 01, 2017 9:02 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: mcsmcs » vas. júl. 02, 2017 2:43 am

Sziasztok!

36 éves rendezett anyagi hátterű, leszbikus egyedülálló diplomás nő vagyok.
Szerek kirándulni, bringázni, moziba, színházba járni, tartalmas beszélgetéséket folytatni.
Elsősorban barátokat keresek, de keresem páromat is egy megértő kedves lány tarsaságában☺
Lányos lány vagyok☺
vermeid1981@gmail.com

szabobea
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. júl. 07, 2017 6:55 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: szabobea » pén. júl. 07, 2017 7:01 pm

Sziasztok! 21 eves pesti lany vagyok. Ismerkednem korombeli lanyokkal, kicsit idosebb is johet. E-mail cimem: biszexivagyok@gmail.com

Ninko
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. júl. 12, 2017 3:38 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ninko » szer. júl. 12, 2017 9:02 pm

Sziasztok.
Kedves, mosolygós, őszinte 33 éves lányként keresem azt a lányt aki szeret, elfogad úgy és olyannak amilyen vagyok, cserebe én ugyan ezt adhatom. Szeretetet, tiszteletet, megbecsülést, támaszt, romantikát.

Szeretek olvasni, túrázni, imádom az állatokat a kultúrat a zenét a jo ételeket es a tartalmas beszélgetéseket.

Ha számodra többet érnek a belső értékek es nem csak a külső dominál, ha arra vágysz hogy eggyenlő partnerként kezeljenek, szeretetre, törődésre és megbecsülésre, mindemellett egy olyan társra aki szívesen tölt veled időt, szeret színházba, koncertre es különböző eseményekre járni, aki hű és szívből szeret, ha az kölcsönös, akkor kérlek ne habozz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ninko vas. szept. 17, 2017 8:15 am-kor.

Welle
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. jún. 23, 2017 4:43 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Welle » szomb. júl. 15, 2017 5:11 pm

Sziasztok!

Egy kedves, aranyos, jófej, fiatal (22) lány keresi hasonló paraméterekkel rendelkező, leendő barátnőjét. Legfőbb erényem a szerénység természetesen.
Lesz, ami lesz alapon vagyok itt.
Az általam elképzelt nő: tőlem idősebb, nőies vagy uniszex, intelligens, cuki, tud komoly lenni de lökött is.
Egyelőre ennyi.. ha kicsit is felkeltettem az érdeklődésed, szedd össze magad és írj!

E-mail: fekete.bernadett95@gmail.com

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szomb. júl. 22, 2017 3:39 pm

Sziasztok!

Néhány hónap múlva a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok, aki komoly kapcsolatot keres.
Nagyjából 18-22 éves korig ismerkednék olyan karakán, intelligens lányokkal, akik meg tudnak nevettetni és ők maguk is szeretnek nevetni; akik elfogadnak az ügyetlenségemmel, félénkségemmel és roppant bújós természetemmel együtt.

Külső paraméterek, ha ez esetleg számít (nekem nem annyira, a lényeg csupán az ápoltság):

155 cm, kicsit husisabb testalkat, hosszú szőke haj, zöld szemek, szemüveg és nőiesebb stílus.

Ha szeretnél megismerni, ezen az e-mail címen tudsz nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

Ultracoolcola
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. júl. 30, 2017 3:18 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ultracoolcola » vas. júl. 30, 2017 4:19 pm

Sziasztok,
34 éves budapesti lány vagyok. Keresem azt a korban hozzám illő, nőies lányt, aki szintén komoly kapcsolatra vágyik.
Nehéz nem közhelyes bemutatkozást írni, de pár szót mégiscsak mondanom kell magamról: nőies vagyok, rendszeresen sportolok, szeretek jókat beszélgetni, új helyeket felfedezni, legyen az Budapest, vidék vagy külföld. Mindezt jó dolog barátokkal csinálni, de azért egy partnerrel az igazi.
Ha kicsit is felkeltettem az érdeklődésed, ne habozz, írj!
ultracoolcola@gmail.com

Welle
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. jún. 23, 2017 4:43 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Welle » vas. júl. 30, 2017 8:48 pm

Sziasztok!
Ismerkedne egy jó humorú, komoly nő, hasonló paraméterű egyedekkel. Nincsenek nagy elvárások, a legfontosabb, hogy legyél őszinte. Tőlem lehetsz külsőre szerény, agyon tetovált, uniszex vagy bármi.. de azért lássam benned a nőt (a nagyon fiús nem jön be).
Ami a kort illeti.. leginkább a 22 és 36 közti korosztály érdekelne Budapest és környékéről.
Szóval írjatok bátran! :)

E-mail: fekete.bernadett95@gmail.com

Impulse
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2017 4:03 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Impulse » csüt. aug. 17, 2017 6:06 pm

Sziasztok!
Szeretnék tartalmasan beszélgetni 30+ nőies vagy sportosan nőies Nővel, aki hozzám hasonlóan már nem tapasztalatlan, szereti a kulturális kikapcsolódásokat, szívesen sétál vízparton vagy borozgat velem egy hangulatos helyen egy kellemes nyári estén. Intelligens és kifinomult, inkább már "lenyugodott" mintsem minden hétvégén vad bulizós Hölgyek jelentkezését várom a todaysurvive@gmail.com címre.

Claudia
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. aug. 18, 2017 5:18 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Claudia » pén. aug. 18, 2017 5:25 am

Szia Mindenki..Régebben màr egyszer jàrtam itt..Akkor beszélgettem ismerkedtem egy kedves vörös hajú telt lànnyal..Elvesztettem a fonalat..Ha làtsz kérlek jelentkezz...(KERekesszékes làny)Viberen tartottuk a kapcsolatot...

Claudia
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. aug. 18, 2017 5:18 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Claudia » pén. aug. 18, 2017 5:43 am

Azért nyitott vagyok az ismerkedésre is..40éves kerekesszékben levő de teljes életet élő szép arcú nőies nő vagyok..Akàr holnap este egy tartalmas esti beszélgetés???Nagyon örülnék neki...

moni199423
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. aug. 25, 2017 9:16 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: moni199423 » pén. aug. 25, 2017 9:21 am

Sziasztok Móni vagyok 23éves komoly kapcsolatot keresek olyan lányt aki szeretetemet elfogadja s ő is visszonoza írjatok e-mailt fruttka@citromail.hu

Ninko
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. júl. 12, 2017 3:38 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ninko » hétf. aug. 28, 2017 4:39 am

Sziasztok.

Kedves, mosolygós, őszinte 33 éves lányként keresem azt a lányt aki szeret, elfogad úgy és olyannak amilyen vagyok, cserebe én ugyan ezt adhatom. Szeretetet, tiszteletet, megbecsülést, támaszt, romantikát.

Szeretek olvasni, túrázni, imádom az állatokat a kultúrat a zenét a jo ételeket es a tartalmas beszélgetéseket.

Ha számodra többet érnek a belső értékek es nem csak a külső dominál, ha arra vágysz hogy eggyenlő partnerként kezeljenek, szeretetre, törődésre és megbecsülésre, mindemellett egy olyan társra aki szívesen tölt veled időt, szeret színházba, koncertre es különböző eseményekre járni, aki hű és szívből szeret, ha az kölcsönös, akkor kérlek ne habozz.

Légy nyitott, őszinte, legyenek gondolataid, tudd őket megosztani, szeresd az életet, inspiralj es nyűgöz le. Emellett csak annyi a vágyam, hogy legyel nő... nem baj ha fiúsabb, de nem férfi, kapjon meg fogjon meg benned valami. En sem vagyok szupermodell, szep sem az "atlag ember" szemeben. Ha eloiteletes vagy, vagy csak kivancsi, nem engem keresel.
Komoly kapcsolatot szeretnek egy komoly gondolkodasu es nyitott emberrel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ninko vas. szept. 17, 2017 8:14 am-kor.

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szer. aug. 30, 2017 8:48 pm

Sziasztok!

Néhány hónap múlva a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok, aki komoly kapcsolatot keres.
Nagyjából 18-22 éves korig ismerkednék olyan karakán, intelligens lányokkal, akik meg tudnak nevettetni és ők maguk is szeretnek nevetni; akik elfogadnak az ügyetlenségemmel, félénkségemmel és roppant bújós természetemmel együtt.

Külső paraméterek, ha ez esetleg számít (nekem nem annyira, a lényeg csupán az ápoltság):

155 cm, kicsit husisabb testalkat, hosszú szőke haj, zöld szemek, szemüveg és nőiesebb stílus.

Ha szeretnél megismerni, ezen az e-mail címen tudsz nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

Impulse
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2017 4:03 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Impulse » pén. szept. 08, 2017 8:30 pm

Sziasztok!
Szeretnék tartalmasan beszélgetni 30+ nőies vagy sportosan nőies Nővel, aki hozzám hasonlóan már nem tapasztalatlan, szereti a kulturális kikapcsolódásokat, szívesen sétál vízparton vagy borozgat velem egy hangulatos helyen egy kellemes nyári estén. Intelligens és kifinomult, inkább már "lenyugodott" mintsem minden hétvégén vad bulizós Hölgyek jelentkezését várom a todaysurvive@gmail.com címre.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég