Budapesti leszbikus ismerkedés

Tavasziv
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: hétf. dec. 09, 2019 5:04 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tavasziv » szomb. jún. 06, 2020 10:00 am

Doria

Irtam privatot

Udv: Tavasziv

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » kedd jún. 23, 2020 12:52 pm

Szia Te ott. Romantikus légyottot keresek, de nem árt ha azzal a valakivel kommunikálni is lehet a mindennapokban, esetleg kimozdul velem. Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből keresem azt a vad kancát a lipicai ménesből a mustangomat!
Ugyanitt bojler eladó! Első 5 jelentkezőnek akciósan lyukacsos!
Email: best-of@freemail.hu

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » szomb. aug. 22, 2020 6:01 am

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 31 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)

Miriam
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: pén. szept. 25, 2020 6:50 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Miriam » kedd okt. 06, 2020 9:24 am

Sziasztok, Budapesten élek, 36 éves vagyok. A szociális szektorban dolgozok. Az alkatom inkább nőies.

Független vagyok, a monogám kapcsolatban hiszek, s eszerint élek.

Az elérhetőségem: mirimiriam598@gmail.com, kölcsönös szimpátia után szívesen ismerkedek élőben, kávézóban pl.

Az emberi jogok érdekelnek, az intellektuális látásmód.

Miriam
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Miriam hétf. dec. 21, 2020 9:49 am-kor.
Miriam

Tavasziv
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: hétf. dec. 09, 2019 5:04 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tavasziv » csüt. okt. 08, 2020 8:04 pm

Miriam

Szia!
Irtam Neked privat uzenetet :)

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » szomb. okt. 10, 2020 11:44 am

Sziasztok! 31éves nő vagyok egy 8éves gyermek anyukája:) 170cm 60kg rövid sz haj kék szem. Sportos enyhén fiús de ez nézőpont kérdése :) Ismerkedem,barátkozom. Olyan társat keresek aki elfogad engem a gyermekemet és a kutyimat aki szintén az életem része :) Szeretem a különböző sportokat. Tetoválásokat. Ideállom nagyon nincs add önmagad a többi ugy is jön magától ;) Magadra ismertél nem félj írj bátran :)

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: reader » szer. okt. 21, 2020 10:07 am

Keresem életem társát annak a (körülbelül) 30-40 év közötti, lehetőség szerint budapesti, vagy a vonzáskörzetben élő értelmiségi, nőies hölgynek a személyében, akivel egy odafigyelő, humorban és szellemességben gazdag kapcsolatot tudunk kiépíteni.

Én 33 éves, független, visszafogottan nőies nő vagyok, azt remélem, magam is rendelkezem a fenti értékekkel.

Ha magadra ismersz, kérlek, írj:
mindenki.tartozik.valakihez@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reader csüt. nov. 05, 2020 10:36 am-kor.

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » szomb. okt. 24, 2020 6:23 pm

Sziasztok!

31 éves nő vagyok szeretnék ismerkedni 45éves korig nőkkel. Én 170cm60kg festett rövid sz haj kék szem sportos. Van egy fiam egy kutyám. Nagyon vágyom már egy társra. De aki barátkozni szeretne azt is szívesen fogadom ugyan is az évek folyamán elkoptak sajnos :(
Szoval kérlek ha magadra ismersz ismerkednél,barátkoznál gondolj rám és írj :)

Email: l.ritus1989@gmail.com.

Tothkriszta98
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: kedd aug. 25, 2020 5:39 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tothkriszta98 » pén. okt. 30, 2020 6:13 pm

Sziasztok!

Léteznek még középkorú leszbikus nők akinek élete úgy alakult hogy társat keresnek?? Vagy már kihalt ez a korosztály? Mindenki kapcsolatban él vagy elvitte őket a korona? Mert akkor itt maradtam egyedül. Jó lenne ha nem ebben a hitben lennék s Te aki olvasod megmentenél és írnál. De légyszi csak akkor tedd ha komolyan gondolod, nem harmadikat keresel és egyedül élsz, nem a férjed mellé keresel szexpartnert.
Szeretnék optimista lenni hogy rám találsz…
tothkriszta98@gmail.com

CosmicGirl
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. ápr. 12, 2018 5:01 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: CosmicGirl » kedd dec. 08, 2020 10:03 pm

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CosmicGirl szomb. márc. 13, 2021 10:01 am-kor.

YouandI
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. nov. 20, 2020 3:10 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: YouandI » pén. dec. 11, 2020 9:51 am

Szia!

41 éves, budapesti, értelmiségi nő vagyok, kenyerem az őszinteség, ezért ezzel kezdem: van egy kislányom, és technikailag egyelőre még házas vagyok. Ha ezek után is tovább olvasol, sőt írsz is nekem, privátban szívesen elmagyarázom, hogy van ez, és talán kiderül, hogy nem is olyan szörnyű a helyzet.
Bölcsész volnék, kreatív, író-olvasó, gondolkodó, érző lény. Nem szeretek nyüzsögni, feltűnősködni, inkább a csendes, nyugis elfoglaltságokat kedvelem, kettesben olyasvalakivel, akivel egy hullámhosszon vagyunk. De van egy szenvedélyesebb oldalam is. Minden attól függ, mit hoz ki belőlem a másik ember. :)
A kultúra és a természet a barátom. A sportot sem vetem meg. Alapvetően hosszútávú, őszinte, mély kapcsolatra vágyom, de meglátjuk, mit hoz az élet. A nőiesebb nőket kedvelem, de amúgy korra, külsőre vonatkozóan nincsenek megkötéseim, szeretek kincset keresni… A szabadidőm sajnos nem korlátlan – de kinek az? – viszont örülnék, ha ezt kellemesen tölthetném együtt olyasvalakivel, akivel jól érezzük magunkat együtt, egyenrangú társaknak tartjuk egymást, és nem leszívjuk a másik energiáit, hanem feltöltjük. Egy olyan kapcsolatban, amely nem hierarchián, bűntudatkeltésen, irreális elvárásokon, számonkéréseken, hanem szereteten, bizalmon, megbecsülésen alapul, és ezzel soha nem élünk vissza.
Létezik ilyen? Ha úgy gondolod, igen, kérlek, írj rám! Legyen a jövő évünk kicsit boldogabb! :) reading.owl0724@gmail.com

Whiteangel
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. szept. 16, 2019 6:37 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Whiteangel » szer. dec. 16, 2020 10:44 am

Találj Rám!

Szeretetteljes kapcsolatra vágyom egy igazi társ oldalán. budapesti, jófej, szenvedélyes, humoros, egyedülálló, őszinte csaj vagyok, 39 éves. Szeretek beszélgetni, sétálni, zenéthallgatni, teaházakba, kávézóba járni, utazni, olvasni, érdekel a világ. Hasonló páromat keresem.
Aki mer az nyer, tehat akinek szimpatikus vagyok irjon :D

judit2532@gmail.com

Miriam
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: pén. szept. 25, 2020 6:50 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Miriam » hétf. dec. 21, 2020 9:58 am

Sziasztok!

Szívesen ismerkedek, barátkozok. Gyermekvédelemmel foglalkozok, Bp-en élek, 36 éves vagyok.

Két lábbal a földön járok, realista, nyugodt típus vagyok, miközben elég nagy lánggal égő szenvedélyességet is találsz. :)

Imádok kirándulni, a természetben járni.

A vírushelyzet idején is szívesen találkozok, természetesen a kellő elővigyázatosság mellett.

Az elérhetőségem: mirimiriam598@gmail.com
Miriam

angel81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 2:16 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: angel81 » csüt. dec. 24, 2020 3:49 pm

Boldog Karacsonyt Csajok!

Iden sajnos ugy alakult, hogy az unnepekre egyedul lettem de remelem hamarosan ram talal a boldogsag egy kedves, humoros, pesti lany szemelyeben es a kovetkezo unnepeket de ami fontosabb a hetkoznapokat mar egyutt elhetjuk meg :-)
Legyunk egymas legnagyobb karacsonyi ajandeka :-)

nagyjudit8181@gmail.com

ladykisss
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: szer. dec. 06, 2017 10:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: ladykisss » szer. dec. 30, 2020 1:36 am

Sziasztok!

Budapesti vagy kornyeki kifejezetten fius lanyt szeretnek megismerni, 39 eves noies no vagyok, szeretem nonek erezni magam egy kapcsolatban, romantikus vagyok :-) bujos, kedves es humoros.
Legy a herceg(nom)
judit2532@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég