Budapesti leszbikus ismerkedés

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » szomb. jún. 29, 2019 7:50 pm

Szép Estét, Sziasztok! Szeretnék új emberekkel ismerkedni, valamin beszélgetni ezen kívül semmi extrát nem képzelek el. Hajt az új emberek iránti ismerkedési vágyam, vagy mifélém..Szeretnék idővel személyes találkozásokat, amin önfeledten kacarászunk és nagy ívben letojjuk a világot.
Legyél: furcsa, kicsit más, vidám, humoros, rosszindulat mentes, érdekeljen az ismeretlen, legyél érdeklődő széles látókörű, ne másokkal legyél elfoglalva ki, hogy néz ki vagy egyebek magadból indulj ki, legyél kommunikatív ne csak én beszéljek.
Ezen kívül aki úgy gondolja érdektelen a fent említettekre ne írjon, aki úgy gondolja érdeklődése kimerül 3 levélváltásban esetleg 3 napi levélváltásban szinten utazzon el :D
A többit megbeszéljük egy jól irányzott ital mellett az első kört én állom! ;)
Pestiek előnyben, de nem árt ha nem kapsz sokkot, ha 1 órát utazni kell.
Köszönöm, hogy elolvastál firkants, ha kimozdulnál!
Email: best-of@freemail.hu

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » vas. júl. 07, 2019 3:46 pm

Sziasztok!

Újra az Igazit keresem :)
39 éves vagyok, nőies, diplomás, ápolt és független.
167 cm/53 kg. Szőkésbarna hajú és kékszemű.
Imádok utazni, vezetni. Hobbim a természetfotózás.
Szeretnék egy korban és testi adottságokban hozzám hasonló, vagy idősebb nővel megismerkedni.
Nem dohányzom és nincs tetoválásom sem.
Légy nőies, független és ápolt.
Diploma és humorérzék nem hátrány! ;-)
alisonriver6@gmail.com

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » kedd júl. 16, 2019 6:30 pm

39 éves vagyok, 166 cm/53 kg. Szőkesbarna hajú, kékszemű. Ápolt, független, diplomás.
Szeretek utazni, vezetni, hobbim a természetfotózás.
Keresek egy 40 körüli, vagy idősebb, nőies, intelligens, ápolt, független nőt, aki hosszútávban gondolkodik.
Fényképes, pár soros bemutatkozólevelekre válaszolok.
alisonriver6@gmail.com

kleo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: kedd jan. 15, 2019 4:17 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: kleo » vas. júl. 21, 2019 5:37 pm

Sziasztok! Én is beállok a sorba - csatlakozom a társkeresőkhöz.
Rólam röviden: 24 éves vagyok, Budapesti, februártól majd végzett állatorvos. Hobbijaim az olvasás, a festés/rajzolás és a fotózás. Alapvetően inkább introvertáltnak mondanám magam - kell egy kis idő, hogy felengedjek, szóval kell hozzám némi türelem. Csendes és komoly vagyok, de ha a helyzet megkívánja, tudok vicces és laza is lenni. Nem mindig vagyok egy egyszerű eset, és vannak furcsa dolgaim, de kinek nincsenek. Szeretem az együtt töltött minőségi időt, sétákat/kirándulásokat a természetben, az összebújós estéket, egy jó mozit/színházat. Szeretem, ha nem kell folyton beszélni, lehet a csend is kellemes és jelentőségteljes. De néha kell egy kis adrenalin-löket: imádok gokartozni, kalandparkokba járni és falat mászni (ja igen, és mindemellett tériszonyos vagyok). Értelemszerűen odavagyok az állatokért (a pókok kivételével - de azokat inkább számítom földönkívülieknek), és bár jelenleg nincs állatom, de a jövőben biztos szeretnék. Szeretek utazni, új kultúrákat megismerni.
Ha ezek alapján el tudsz képzelni velem bármilyen kapcsolatot (legyen az barátság vagy több), írj nyugodtan, mindenképpen válaszolok (velem is sokszor eljátszották az eltűnős trükköt, szóval én ilyet nem csinálok). Email címem: kleo.enby@gmail.com
Kleo
ui.: nőies lányok előnyben

Gondolom
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. aug. 02, 2019 3:43 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Gondolom » szomb. aug. 03, 2019 12:10 pm

...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Gondolom szomb. szept. 07, 2019 3:00 pm-kor.

sweeney
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. júl. 15, 2017 8:51 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sweeney » szer. aug. 14, 2019 12:52 am

26 éves, inkább nőies, átlagos magasságú és testalkatú lány vagyok.
Humán szakon végeztem, jelenleg is ehhez kapcsolódó munkakörben dolgozom.
Kíváncsi vagyok és figyelmes, nagyon szeretek beszélgetni és olvasni, kreatívnak is gondolom magam, ugyanis rengeteget írok, ugyanakkor elég introvertált vagyok, ami nem tudom, hogy mennyire pozitív vagy negatív.
Szeretem a szépirodalmat, a logikai feladványokat, az állatokat, főleg a mopikat, imádok moziba és étterembe járni, és nagyon érdekel a pszichológia is.
Leginkább komoly kapcsolatot keresek, kb. 24 és 36 éves kor közötti, inkább nőies budapesti lány/nő személyében.

sweeney@indamail.hu :)

Hexe33
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. aug. 19, 2019 8:02 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Hexe33 » pén. aug. 23, 2019 7:04 pm

Kedves, kellemes nő vagyok Budapestről. A sportot, testmozgást kedvelők táborát gyarapítom.
A zöldben, erdőben töltött idő szintén fontos számomra. Komoly nőnek tartom magam, de a humorért mindent eldobnék! ,)
Imádom a vicces embereket velük sokkal könnyebb az élet... Most ennyi jutott eszembe, de folyt. köv. Írjatok!
Szívessen Ismerkednék 40 feletti igényes nővel.
Livia39@gmail.hu

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » pén. nov. 01, 2019 1:07 pm

Sziasztok

38 éves budapesti független nő vagyok.
Ismerkedni szeretnék korban hozzám illő /35 -45 / független,kedves, intelligens, nőies nővel.
Szociális szférában dolgozom.
Szeretek nagyokat sétálni a természetben, színházba , koncertre menni.
Nem vagyok bulizós típus, előnyben részesítem a meghitt estéket , a tartalmas programokat.
rozsa1981@gmail.com

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » hétf. dec. 02, 2019 3:07 pm

Sziasztok!

Elsősorban komoly párkapcsolat céljából ismerkednék, pesti, ill. Pest környéki lányokkal (én magam Pesthez elég közel, egy kis városkában lakom).

20 éves vagyok, nagyjából 18-25 éves korosztállyal ismerkednék.

Külső szempontjából (ha ez számít) egy alacsony, szőke, kissé telt lányt képzeljetek el. Nekem külsőre nem igazán van ideálom, de az ápoltság nagyon fontos.

A belső tulajdonságok szempontjából már kissé válogatósabb vagyok, fontos, hogy valaki intelligens legyen és jó legyen a humora, ill. valószínűleg jobban fogunk tudni együtt működni, ha te egy kicsit dominánsabb, határozottabb típus vagy.

Nem nagyon szeretnék itt hosszú litániát írni a hobbijaimról és az életvitelemről; ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj nekem és ott szívesen mesélek-valahogy meg kell ismerni egymást :)

killerqueen39@gmail.hu

Tavasziv
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: hétf. dec. 09, 2019 5:04 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Tavasziv » szomb. dec. 14, 2019 8:34 am

Sziasztok!

Budapesti, kedves, humoros, noiesen telt, eletvidam 30+ os csaj keresi parjat. Szeress beszelgetni, nevetni, osszebujni, olvasni, setalni.
Legyel picit romantikus es oszinte akkor mar jol kezdodik :-)
Csak budapesti, noiesebb vagy sportos fiusabb lanyokkal szeretnek ismerkedni.
Ha tobbet szeretnel tudni rolam ismerj meg.
Szep napot!
tavasziv81@gmail.com

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » szomb. márc. 07, 2020 1:12 pm

Sziasztok

38 éves budapesti független nő vagyok.
Ismerkedni szeretnék korban hozzám illő /35 -45 / független,kedves, intelligens, nőies nővel.
Szociális szférában dolgozom.
Szeretek nagyokat sétálni a természetben, színházba , koncertre menni.
Nem vagyok bulizós típus, előnyben részesítem a meghitt estéket , a tartalmas programokat.
rozsa1981@gmail.com

ElioElio
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. júl. 08, 2019 5:52 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: ElioElio » hétf. ápr. 20, 2020 6:03 pm

Sziasztok!
22 éves dolgozó egyetemista vagyok, illetve voltam, amíg a csodálatos járvány haza nem zavart minden kollégistát a szülővárosába. :D Barátkozni szeretnék olyan emberekkel, akik tudnak és szeretnek nem (csak) normakonform és extrém extrovert módozatokon szocializálódni másokkal, és lehetőleg leszbikusok.
Szeretek természetbe járni és biciklizni. Macskaimádó és állatbarát vagyok. Szoktam és szeretek társadalomtudományi témákról elmélyedve és felületesebben is beszélgetni. Ha alapvetően nyitott vagy és kíváncsi a világra, és van valamilyen tudományos érdeklődésed, az jó. :) Ha van valamilyen agyament ötleted, elméleted, érdeklődésed, amit nem tudsz kivel megvitatni, vagy a járványhelyzet lecsengte után budapesti rockbandát alapítanál, akkor én vagyok az embered. :D
Itt megtalálsz: macsamacsek97@gmail.com

Vivi32
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. ápr. 29, 2020 6:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Vivi32 » csüt. ápr. 30, 2020 6:40 pm

Szia Idegen!:-)
Ismerkedés reményében vagyok itt:-) Budapest vonzásában(25-38-év között)keresngélnék..
Nagyra értékelem a humorérzéket,a közös sétákat,bevackolva filmezni és halálra zabálni magunkat :lol:
Hála istennek ez nem látszik meg rajtam:-)
Ha felkeltettem az érdeklődésed írj bátran.
Email: vivientoro81@gmail.hu.

Doria
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. márc. 19, 2020 5:20 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Doria » szer. jún. 03, 2020 7:29 pm

Sziasztok!
Nem vagyok konnyu helyzetben, 40 eves leszek, tizen eve nem adtam fel társkereső hirdetést sem, de most sajnos ujra eljött az ido.
Nem jarok buliba, nem iszom es nem dohányzom.
Szeretek otthon tévézni, konyvet olvasni, pihengetni.
Hasonló gondolkodású, beállítottságú Páromat keresem!
Szeretnem megtalalni az En Masik Felem!
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Doria pén. jún. 12, 2020 6:35 pm-kor.

Cicáspóló
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd jún. 02, 2020 6:30 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Cicáspóló » csüt. jún. 04, 2020 6:39 pm

Sziasztok,

Keresek Valakit, kipróbálom, meddig terjed az internet hálója.

Elgondolkodtam a múltkor, hol tartok, mik történtek velem eddig, így 30 körül, kikkel találkoztam, kik voltak rám hatással, vagy éppen nem voltak rám hatással, nem rosszból, csupán azért, mert nem egy az utunk.

És eszembejutott az, hogy kevés meleghelyes-bulijaim alkalmával, találkoztam egy Eszter nevű lánnyal, még 2014-ben a Pride utolsó előtti és utolsó napján, a Rohamban és a Dürerben. Beszélgettünk és egy kicsit buliztunk, egyszer megcsókolt, de jeleztem neki, hogy én nem szeretnék semmit, máshol tartottam éppen. Utána még egy rövid ideig üzeneteket váltottunk, majd eltűntünk egymás elől.

Hogy miért jutott az eszembe? Mert milyen fura, hogy rengeteg emberrel kerülünk kapcsolatba, jutunk el valameddig, és aztán azt se tudjuk, él-e még a másik. Én Őt akkor megjegyeztem magamnak, mert fontos volt. Nem úgy fontos, mint egy évekig tartó kapcsolat vagy trauma, egyszerűen csak fontos volt, közöm volt Hozzá.

Nem szeretnék tőle semmi "különöset", csak megkérdezni, hogy van, jól van-e, hol tart az életben.
Nem találtam sehol, megpróbálom itt, hátha.

Ő akkor volt talán 33 körül, biológusmérnök, és a buli utáni hetekben mandulagyulladása volt. :)
(ezt ő írta, nem én tapasztaltam meg :D )

Ha esetleg magára ismer, ismernél és ír, írsz nekem egy üzenetet, azt megköszönöm.
cicaspolo@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég