Budapesti leszbikus ismerkedés

Caia
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. ápr. 08, 2018 9:35 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Caia » kedd jún. 19, 2018 3:41 pm

Kedves Fórumolvasó!

Független értelmiségi nő vagyok, 44 éves, Budapesten élek, van egy kiskamasz lányom. Elváltam, illetve volt egy barátnőm, aki szakított velem.
Szeretnék egy női társat hosszútávú kapcsolatra. Mondanám, hogy örökre...
Olyat, aki szintén értelmiségi, vonzó a személyisége, akivel nem kell titkolózni, és akinek igénye van szintén egy társra hosszútávon.
Nyugodt természetű vagyok, de nem unalmas. :) Sok minden érdekel. Elsősorban a művészetek, az emberi kapcsolatok, a pszichológia és a jóga.
Intellektuális és eredeti a humorom és a meglátásaim a világról.
Introvertált vagyok, de bizalmas kapcsolatban ez nem látszik rajtam. :)

A visszajelzések szerint csinos vagyok és nőies, de természetes.
171 cm magas vagyok, normál/vékony alkatú, rövid vagy félhosszú barna hajam van, és barna szemem. Lányos benyomást keltek, azt hiszem.

Nagyon érzékeny és értelmes vagyok. Amolyan művészlélek. De gyakorlatias is vagyok, amennyire az élethez kell. :)

Várom a bemutatkozásod az email-címemre:
C.Caia.7308@gmail.com

sky
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 11, 2017 7:10 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sky » szomb. jún. 23, 2018 2:52 pm

Budapesti, diplomás, magas (180 cm), sportos alkatú, fiatalos, intelligens (Mensa-szint), negyvenes leszbikus nő vagyok. Hosszú a hajam, nem dohányzom, nem iszom, nem fogyasztok drogot. Nincsen gyerekem, férjem, tetoválásom. :)

Hasonló paraméterekkel rendelkező, inkább fiatalabb társat keresek, tartós párkapcsolatra. Nagy előny a magas intelligencia, racionális gondolkodás, egészséges BMI-index és a hozzám hasonló testmagasság. :)

Örömmel várom leveledet a sky.hu.mail (kukac) gmail.com címen.

ladykisss
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: szer. dec. 06, 2017 10:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: ladykisss » vas. jún. 24, 2018 6:04 pm

Sziasztok!

A labrisz piknikkel ( julius 8 margit sziget ) kapcsolatban lenne egy otletem, keresem szivesen elmennek de kisse felenk vagyok :-) igy ha esetleg van koztetek olyan aki szinten szeretne elmenni talalkozhatnank kicsit elobb es akkor mar nem mennenk egyedul :-)
varom a jelentkezoket, batrake a szerencse :-)
ladykisss741@gmail.com

Ildo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jún. 27, 2018 10:05 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ildo » szer. jún. 27, 2018 11:48 am

Sziasztok!
Az asztrológus szerint júliusban találkozom valakivel, aki teljesen "felforgatja" majd az életem.
Ki szeretne jelentkezni? :)
Negyvenes, kívül-belül fiatalos, egyedülálló nő vagyok, komoly kapcsolat reményében vagyok itt.
Téged kereslek, ha 35-48 közötti, stabil háttérrel rendelkező, független, nem túl nőies, de nem is annyira fiús, vidám alaptermészetű vagy, de ha a helyzet úgy hozza komoly dolgokról is lehet veled beszélgetni.
Ha szereted a természetet, hosszabb autós kirándulásokat, utazást, állatokat, jó filmeket nézni összebújva, tartalmas beszélgetéseket, de szeretsz bolondozni is. Ha tudod mit akarsz az életben és teszel is érte.
Nem szeretnék hosszasan, hetekig emailezni, vagy chatelni, a személyes találkozás híve vagyok :)

email: billige.sigaretter@gmail.com
Fotót is szeretnék, amit viszonozni fogok :)

Gracie 77
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2017 9:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Gracie 77 » szer. jún. 27, 2018 1:36 pm

Kedves Fórumozók!
Budapesti egyedülálló 41 éves nőies nő vagyok.
Komoly kapcsolatot keresek elsősorban egy nem túl fiús de nem túl nőies nő személyében 35-45 éves kor között.

Szeretem élvezni élet apró örömeit egy kellemes séta egy jó beszélgetés finom ételek. Olyan társat keresek aki hasonlóan gondolkodik szeret spontán lenni van humora pozitív gondolkodású élvezi életet úgy ahogy van.

Ha Te is hasonlóan gondolod irj kérlek hogy egymásra találjunk.
Fényképes emailekre tudok válaszolni.
gracierainbow77@gmail com
További szép napot !
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Gracie 77 vas. júl. 22, 2018 5:34 pm-kor.

Rose
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. júl. 04, 2018 12:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Rose » szer. júl. 04, 2018 1:26 pm

Szívesen találkoznék leszbikus, biszexuális lánnyal Budapesten

Rose
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. júl. 04, 2018 12:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Rose » szer. júl. 04, 2018 4:54 pm

Kedves Mini
Szívesen megismerkednék veled.

PixelGirl
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. júl. 05, 2018 6:57 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: PixelGirl » csüt. júl. 05, 2018 8:51 pm

Sziasztok! :)

Frissen érettségizett, 19 éves, szőke, szürkés-kék szemű, 175 cm magas lány vagyok, és ismerkedési, komoly kapcsolat keresési szándékkal írok ide.

Tudni kell rólam, hogy nem vagyok tökéletes sem külsőleg sem belsőleg. Nincs makulátlan bőröm, nem vagyok 60 kg, de azért ducinak sem mondanám magam. Imádok olvasni, gépen játszani, aludni, enni, lustálkodni.Érdekelnek a technikai cuccok. El lehet rángatni sétákra. Inkább kutyás vagyok, de megfelelő macskaszőr összeszedéssel a cicákat is nagyon tudom szeretni :) Imádok sorozatozni és filmeket nézni (főleg Marvel filmeket, de más, közösen választottra is hajlandó vagyok beülni moziba, vagy otthon megnézni).

Hasonló érdeklődésű lányt keresnék, Pest megye környékén.

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » szomb. júl. 07, 2018 6:10 pm

.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini szomb. márc. 09, 2019 10:31 am-kor.

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » vas. júl. 08, 2018 4:06 pm

38 éves, 2 diplomás, független, nőies nő vagyok. 167 cm/ 53 kg. Szőkehajú, kék szemű. Komoly kapcsolatot kereső, a 40-es éveiben járó, független, NŐIES, szeretni tudó, kedves, intelligens, ápolt nők fenyképes leveleire válaszolok és küldök képet.
(Nálam alacsonyabbak, molettek, fiús külsejűek ne írjanak.) A kinézet nem minden, de a párválasztásnál fontos. Nekem legalábbis!
alisonriver6@gmail.com

Avatar
twin-soul
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. júl. 11, 2018 5:57 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: twin-soul » pén. júl. 13, 2018 6:14 pm

Amikor már nem akarsz senkit, akkor ismered meg az Igazit..Őt, akinek megérte tartogatnod magad, akire érdemes volt várnod...és nem kapaszkodsz belé görcsösen, mert tudod, hogy nem tőle függ a boldogságod. Hanem vele válhat tökéletessé.
Ránézel és tudod. Annyira tudod, hogy Ő az.
Akire olyan régóta vársz..mert tudtad, hogy meg fogod ismerni, igen, egyszer csak ott lesz melletted, átkarol, ölel, szorít magához...és boldog vagy, hogy nem adtad fel, nem mondtál igent azoknak, akik annyi mindent ígértek.
Aztán egyszer csak ott van. Ül veled szemben és minden olyan más vele...nem akarod kisajátítani magadnak, nem vagy féltékeny rá, nincs benned birtoklási vágy..csak azt érzed, hogy kimondhatatlanul szereted. És felismered, hogy a léted célja az, hogy vele eggyé válj.

Chloe
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. júl. 15, 2018 2:00 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Chloe » vas. júl. 15, 2018 3:37 pm

Kedves Fórumozók.

Szeretném megkérdezni, milyen helyekre jártok még ismerkedni? Találtam programokat, de egyedül nem voltam még egyiken sem. Valakinek van tapasztalata és megosztaná velem?

Sono
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. júl. 16, 2018 4:03 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Sono » hétf. júl. 16, 2018 4:28 pm

Sziasztok!

23 éves, budapesti, mérnök hallgató, leszbikus(!) lány vagyok. Rövidebb barna hajam van, kék szemeim. Laza, ha kell sportos, ha kell elegáns. Nem tartom magam fiúsnak, de az erős nőcis vonalat sem képviselem. Az érdeklődési köröm elég tág, így bármiről lehet velem beszélgetni. Tudom mit akarok az életben, vannak terveim, céljaim. Kirándulás, utazás, művészet, tudomány jöhet minden mennyiségben, bármilyen formában. Kötetlen beszélgetések és találkozások híve vagyok elsősorban, a szimpátia majd eldönt mindent. Hasonló gondolkodású nőies hölgyek levelét várom az alábbi email címre:
angelato2969@gmail.com

Szép napokat! :)
Eme

Gracie 77
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2017 9:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Gracie 77 » szomb. júl. 21, 2018 4:10 pm

Kedves Fórumozók!
Budapesti egyedülálló 41 éves nőies nő vagyok.
Komoly kapcsolatot keresek elsősorban egy nem túl fiús de nem túl nőies nő személyében 35-45 éves kor között.

Szeretem élvezni élet apró örömeit egy kellemes séta egy jó beszélgetés finom ételek. Olyan társat keresek aki hasonlóan gondolkodik szeret spontán lenni van humora pozitív gondolkodású élvezi életet úgy ahogy van.

Ha Te is hasonlóan gondolod irj kérlek hogy egymásra találjunk.
Fényképes emailekre tudok válaszolni.
gracierainbow77@gmail com
További szép napot !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gracie 77 vas. júl. 22, 2018 5:42 pm-kor.

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » szomb. júl. 21, 2018 7:06 pm

38 éves vagyok, 167 cm/53 kg. Szőkésbarna hajam van és kék szemem. 2 diplomás, nőies, intelligens, ápolt nő vagyok, túl több hosszabb kapcsolaton. Keresem a társam egy 40 körüli, NŐIES, kedves, intelligens, ápolt, független nő személyében, aki legalább 165 cm és max. 60 kg. Kép ellenében én is küldök képet.
E-mail: alisonriver6@gmail.com


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég