Budapesti leszbikus ismerkedés

Erdekes
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. aug. 09, 2019 4:32 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Erdekes » vas. jan. 03, 2021 12:12 am

Sziasztok!

Budapesti 52 éves romantikus, optimista, vidám beállítottságú nő vagyok. Egy hosszú kapcsolat, valamin tannak kipihenése után ismét páromat, társamat keresem .Nem vagyok egy bulizós alkat, de szeretem a jó társaságot és a jó beszélgetéseket Szeretek szinházba, moziba járni, szeretem a kerti partykat.
Mindenképpen Budapest és vonzáskörzetéből keresek, nem távkapcsolatra vágyom!
Ha úgy érzed késztetést érzel hogy írj, ne tartsd vissza magad: erdekes12@gmail.com


MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. feb. 22, 2021 11:21 am

Helló lányok! :)
Van itt még valaki, aki ismerkedne egy magas, jó humorú, beszélgetni szerető, kirándulós 31 éves Pest megyei nővel? ;)
Nem hátrány, ha szereted az állatokat, a természetet, és a játékokat.. Társas akár uno formájában, és a gumicukrot! :D
Utóbbi nem feltétel, csak finom :D
Első sorban Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből ismerkednék. :)
Elérhetőségem: best-of@freemail.hu

CosmicGirl
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. ápr. 12, 2018 5:01 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: CosmicGirl » kedd márc. 30, 2021 1:25 pm

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CosmicGirl kedd ápr. 13, 2021 8:59 am-kor.

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » szer. ápr. 07, 2021 4:29 pm

Sziasztok!

Barátkozni ill. ismerkedni szeretnék.
Budapesten élek 32 éves vagyok fius és egy édes gyermek anyukája. Lenne kedve valakinek beszélgetni , ismerkedni gondoljon rám és dobjon meg egy bátor félénk üzivel :)

email címem: l.ritus1989@gmail.com.

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » szomb. ápr. 17, 2021 5:47 pm

Társat keresek. Egy életvidám, kedves, intelligens, érzelmes NŐ személyében a 40 - 50 közötti korosztályból.
Én 41 éves vagyok, 167 cm magas/51 kg, kékszemű, szőkésbarna hajú. Diplomás, humoros, természetkedvelő. Hobbim a fotózás ;)
Akinek e pár sor felkeltette az érdeklődését, az írjon bátran :)
Csak FÉNYKÉPES levelekre válaszolok, cserébe én is küldök képet ;)
alisonriver6@gmail.com

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: rita31 » szer. máj. 12, 2021 2:47 pm

Sziasztok!

Ismerkedni szeretnék.
Budapesten élek 32 éves vagyok leszbikus fius stilusú és egy édes gyermek anyukája. Lenne kedve valakinek beszélgetni , ismerkedni gondoljon rám és dobjon meg egy bátor félénk üzive :)

l.ritus1989@gmail.com

MiracleWorker
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 07, 2021 10:49 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiracleWorker » vas. jún. 13, 2021 7:59 pm

(törölt bejegyzés)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MiracleWorker kedd márc. 01, 2022 1:23 pm-kor.

picur.rozsi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd aug. 10, 2021 6:31 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: picur.rozsi » kedd aug. 10, 2021 7:49 am

Sziasztok!
Budapesti 35 éves lány pár vagyunk, és szeretnénk barátkozni és közös programokat csinálni más emberekkel, párokkal.
Szabadidőnkben szívesen utazgatunk, kirándulunk, társasozunk, filmezünk, kulturális programokat csinálunk stb.
Szeretnénk megismerkedni intelligens, rendes, humorra vevő, hozzávetőleg korunkbeli emberkékkel.
Ha szimpatikusnak találsz minket ezután a rövid intro után, és szeretnéd felvenni a kapcsolatot, küldj légyszi e-mailt az alábbi címre: picur.rozsi@gmail.com

Köszi!
A+N

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » szomb. szept. 04, 2021 11:47 am

Sziasztok!

Ismerkedni szeretnék nőies, intelligens , 40 -45 év körüli humoros nővel.
39 éves vagyok. Budapesten élek.
Előnyben részesítem a sétàlós, baràtokkal összeülős beszélgetős, jàtszós programokat.
Bulizni nem jàrok.
Szabadidőmben szívesen jàrok koncertekre, színhàzba,kiràndulni.
Nem akadàly ha van gyermeked.
rozsa1981@gmail.com

MiracleWorker
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 07, 2021 10:49 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiracleWorker » hétf. nov. 01, 2021 11:46 am

(törölt bejegyzés)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MiracleWorker kedd márc. 01, 2022 1:22 pm-kor.

Lilla
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. júl. 27, 2020 2:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lilla » szomb. nov. 13, 2021 10:02 am

Sziasztok!
Már régóta foglalkoztat a gondolat, egyre jobban vágyom rá, milyen lehet, egy nővel.
mangoooo26@gmail.com

MiracleWorker
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 07, 2021 10:49 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiracleWorker » pén. márc. 25, 2022 8:52 pm

Tartós párkapcsolat céljából keresem a partnerem Budapestről vagy vonzáskörzetéből, egy értelmiségi habitusú, nálam - én 34 vagyok - akár néhány évvel fiatalabb, akár néhány évvel idősebb nő személyében: nem szabnék meg elvágólag életkori határokat, szerintem ez értelmetlen. Általában a nőiesebb vagy "uni" megjelenésű nők keltik fel az érdeklődésemet (ezzel nem szándékom megbántani a karakteresebb külsővel rendelkező fórumozókat),de alapvetően a személyiség és a humor a döntő. ;-)
Nem "probléma", vagy "teher" ha van gyermeked, az én hozzállásom gyermekbarát.

Én Budapesten, egyedül élek, nincs lezáratlan párkapcsolatom és gyermekem sem. A megjelenésem visszafogottan nőies / néha akár "uni", ez alkalom- és hangulatfüggő. Szeretem a rendezettséget, de igénylem a frissítő változatosságot a hétköznapi dolgokban is. Állítólag elég jó humorom van. ;-)

Kérlek, ne írj, ha már biztosan tudod, hogy a következő néhány évet nem ebben az országban tervezed eltölteni, vagy ha középtávon (4-5 éven belül) Magyarország távolabbi megyéibe költöznél, előbbihez nem, utóbbihoz középtávon sajnos nem tudok alkalmazkodni.

Ha a fentiek alapján úgy érzed, passzolunk egymáshoz, érdeklődéssel és szeretettel várom a leveled itt:

miracle.worker.1987@gmail.com

Redfoxgirl17
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd szept. 13, 2022 6:40 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Redfoxgirl17 » hétf. szept. 19, 2022 4:39 pm

Sziasztok!

Most regisztráltam erre a fórumra azért, mert szeretnék leszbikus lányokkal barátkozni, levelezni, ismerkedni. 17 éves leszbikus lány vagyok, Budapesten élek, egy művészeti suliba járok. Szeretek festeni, rajzolni, verset írni, zenét hallgatni (a metáltól a komoly zenéig elég sok stílust kedvelek :D ), olvasni, néha számítógépen játszani. Sportolni is szoktam, csak sajnos az utóbbi időben kevés időm van rá - bár ha lenne egy futótársam a környékről, az tök jó lenne :)

Művész lélek, romantikus, csendes, kicsit visszahúzódó vagyok. Az emberek általában azt mondják rólam, hogy pozitív a kisugárzásom és sok mindenben számíthatnak rám. Segítőkész vagyok és gondoskodó. Szeretem a fárasztó vicceket, a fantasy, anime könyveket és filmeket.

Remélem, hogy találok itt hasonló beállítottságú társakat, akikkel tudunk időnként beszélgetni, akár később találkozni, mert egyébként elég nehéz fiatalon leszbikusként ismerkedni...

A Insta fiókom neve, ahol tudnánk üzenni egymásnak: redfoxgirl17, de ha itt a fórumon privát üzenetben, vagy e-mailen szeretnél beszélgetni, az is megfelelő. :)


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég