Budapesti leszbikus ismerkedés

angel81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 2:16 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: angel81 » hétf. júl. 30, 2018 8:58 am

Sziasztok!

Azert szeretlek en,
mert oszinte vagy es szabad,
megbizhato,
s van benned szenvedely,
mert fogod a kezem,
s az eletemben reszt veszel.

Keresem azt a lanyt kinek ezt elmondhatnam.
Budapesti 30+ os teltkarcsu, vidam lelek vagyok, szeretek olvasni, setalni, beszelgetni. Nyitott es figyelmes vagyok :-)
Ha megismernel itt varlak: judit2532@gmail.com
Szep hetet!

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lana » szomb. aug. 04, 2018 12:56 pm

Sziasztok! Komoly kapcsolat céljából regisztráltam fel,aki szeretetteljes őszinte kapcsolatot akar. Egyedülálló,exmentes Nőies vagy sportosan nőies nőt keresek,28-tól 40 évés korig,vékony vagy átlagos testalkattal..Tudd kit,mit akarsz. Magamról 34 éves sportosan nőies Nő vagyok GySM megyében élek.
Számomra,az őszinteség,hűség,empátia fontos,a többi alapérték mellett.
Email cìmem : szivemenat@hotmail.com

Moncsi0414
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. aug. 11, 2018 2:04 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Moncsi0414 » hétf. aug. 13, 2018 11:16 am

Sziasztok!
Budapesti 33éves nő vagyok.
Pozitiv gondolkodasu emverke,ki hisz abban hogy minden okkal tortenik,es hogy ember azert lepnek az eletunkbe meg ha nem is maradnak hogy tanuljunk belole.ha szeretnetek velem ismerkedni baratkozni irjatok ram batran.
monika.szerencses@gmail.com

VirginiaLucca
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd aug. 14, 2018 10:55 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: VirginiaLucca » kedd aug. 14, 2018 11:07 pm

Kedves Fórumozók,

érdeklődéssel és őszinte lelkesedéssel fogadom azon személyek levelét, akik úgy érzik, hogy egy harmincas évei elején járó kultúrkedvelő nőies hölgyemény társaságát szívesen fogadnák. A kulturális hedonizmus (színház, irodalom, artmozi stb.) mellett állatbarát lényként tüntetném fel jómagam, s igencsak kedvelem az aktív kikapcsolódást (canga s egyebek :)) és a sokrétű önkénteskedést. Ha esetlegesen páromra lelnék e levelezések, kölcsönös interakciók során, nőies, nyitott, mozgalmas, s kulturálisan lelkesült személy képében képzelném el e vágyott hölgyeményt korosztályomhoz méltányoltan. :)
E-mail-címem (melyre leveleiteket várom): virginialucca12@gmail.com. :)

dimattinka
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. aug. 18, 2018 3:07 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: dimattinka » szomb. aug. 18, 2018 3:52 pm

Sziasztok!
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék olyan lánnyal aki még keresi a leendő társát. Aki adott esetben kimondja amit épp gondol de kellőképp érzékeny és humoros és egyben önazonos személyiség.
Én racionális típus vagyok az élet szinte minden területén, alapvetően jó helyzet- és emberismerő 44 éves, az életét önállóan szervező és élő lány vagyok akinek fontos az adott szó és a kölcsönös bizalom.
Legyen benned valami plusz ami engem megfog … egy gesztus egy csak rád jellemző mozdulat vagy egy kedves mosoly.
Szívesen tölteném a szabadidőmet egy ilyen emberrel és szerintem őszintén és tabuk nélkül jókat beszélgethetnénk.
dimattinka@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dimattinka vas. szept. 09, 2018 9:03 am-kor.

angel81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 2:16 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: angel81 » hétf. aug. 27, 2018 8:15 am

Sziasztok!
Eltelt egy ujabb hetvege, jo lett volna ha az agy masik fele nem lett volna ures es a kedvenc lecsomat ket szemelyre talalhattam volna :D ha az elkovetkezo hetvegeken szeretnel csatlakozni :D akkor egy
Budapesti 30+ os teltkarcsu, vidam lelek, Rad var. Szeretek olvasni, setalni, beszelgetni. Nyitott es figyelmes vagyok :-)
Ha megismernel itt megtalalsz: judit2532@gmail.com
Szep hetet!

Silvvell
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. szept. 03, 2018 9:19 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Silvvell » hétf. szept. 03, 2018 9:28 pm

Budapest és környékéről keresem azt a lányt a 30-as, 40-es korosztályból, aki hozzám hasonlóan igényli és értékeli a tartalmas beszélgetéseket, stílusosan őszinte, független, sportos testalkatú, kedves, humort kedvelő és igénylő, szókimondó, közvetlen típus.
Akivel kölcsönös szimpátia esetén személyesen is lehet talizni, közös élményeket szerezni.

atomka111@gmail.com

angel81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2018 2:16 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: angel81 » vas. szept. 09, 2018 12:32 pm

Sziasztok!

"Szabad a csók
Üres az ágy
Testem lelkem rád vár
Mikor felkel a hold"

Azt hiszem egy kolto veszett el bennem... de nagyon :D
Ha ezen mosolyogsz kedves, laza, es vidam budapesti 30 as lany vagy es hasonlo part keresel jelentkezz hamar.
Az elet kalandok sora belevagunk a kovetkezobe egyutt?
judit2532@gmail.com
Szep napot!

halcyon
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 9:46 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: halcyon » szomb. szept. 22, 2018 12:31 pm

"...Ne merőlegesek legyünk, amik valahogy mindig elkerülik egymást a végtelenben..."

Azt hiszem, ezzel mindent leírtam. Budapest ill.ve közvetlen vonzás körzetéből írhat aki lazább életfelfogású és nem begyepesedett :) Aki szeret koncertekre járni, fesztiválozni ésatöbbi.
Email cím: moodsets85@gmail.com
26-33 közötti korosztály jutalomban részesül:D


U.I.: még egy kis kikötésem lenne, fiús lányok és hármasra vágyók leveleire nem válaszolok. De lehet senkiére se :D Amennyien írnak főleg nagyon népszerű egy oldal:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára halcyon szomb. okt. 13, 2018 9:02 pm-kor.

ladykisss
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: szer. dec. 06, 2017 10:14 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: ladykisss » csüt. okt. 11, 2018 1:12 pm

Sziasztok!

Budapesti, 37 eves noiesen molett, kedves, oszinte, humoros, nyitott, mosolygos lany vagyok. Szeretnem megtalalni azt a korban hozam illo es szinten budapesten elo vicces, bujos leanyzot aki a tarsam lehetne az elet nevu hosszu utazas soran.
Fogd meg a kezem es utazzunk egyutt :D varlak!
dittavj@gmail.com

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. okt. 22, 2018 11:16 am

Sziasztok.
Pest megyei 29éves nő vagyok, olyan lányt vagy hölgyet keresek, akivel egy kávé vagy tea mellett megismerkedne velem. Szimpátia esetén vonzalom alakul ki, a párkapcsolat is szóba jöhet.
Mivel Pest megyei lakos vagyok, de nincs messze Budapest, ezért Pestiek előnyben három lépéssel, természetesen utazni tudok nem vagytok messze.
email: best-of@freemail.hu

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. okt. 22, 2018 11:17 am

Sziasztok.
Pest megyei 29éves nő vagyok, olyan lányt vagy hölgyet keresek, akivel egy kávé vagy tea mellett megismerkedne velem. Szimpátia esetén vonzalom alakul ki, a párkapcsolat is szóba jöhet.
Mivel Pest megyei lakos vagyok, de nincs messze Budapest, ezért Pestiek előnyben három lépéssel, természetesen utazni tudok nem vagytok messze.
email: best-of@freemail.hu

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » hétf. okt. 22, 2018 11:17 am

Sziasztok.
Pest megyei 29éves nő vagyok, olyan lányt vagy hölgyet keresek, akivel egy kávé vagy tea mellett megismerkedne velem. Szimpátia esetén vonzalom alakul ki, a párkapcsolat is szóba jöhet.
Mivel Pest megyei lakos vagyok, de nincs messze Budapest, ezért Pestiek előnyben három lépéssel, természetesen utazni tudok nem vagytok messze.
email: best-of@freemail.hu

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Lana » pén. okt. 26, 2018 7:23 pm

Bálint: Maradék idő

Szeretni még egyszer,
halálosan, aki vár.
Mosolyt venni még,
mielőtt a bolt bezár.
Napot látni még,
mielőtt az est leszáll.
Élni még egy kicsit
mielőtt a szív megáll.
Utoljára valakiben
hinni volna jó,
ne vesszen kárba a kimondatlan szó.
Örülni valaminek,
ami szép, ami jó,
mielőtt a szívben esni kezd a hó….
Mert a maradék idő
már nem eladó….

Sziasztok. Egyedülálló,exmentes tiszta szìvű,lelkű és tiszta értékrendű Nőies vagy sportosan nőies nőt keresek,28-tól 40 éves korig,vékony vagy átlagos testalkattal..Tudd kit,mit akarsz. Magamról 34 éves sportosan nőies Nő vagyok GySM megyében élek és őszinte szeretetteljes hosszú távú kapcsolatot keresek....
Számomra,az őszinteség,hűség,az őszinte kommunikáció(szóban,ìrásban,telefonon vagy személyesen )empátia fontos,a többi alapérték mellett.
Email cìmem : szivemenat@hotmail.com

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » vas. okt. 28, 2018 4:10 pm

Sziasztok
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini pén. nov. 02, 2018 6:05 pm-kor.


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég