Budapesti leszbikus ismerkedés

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » csüt. nov. 01, 2018 11:41 am

-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini szomb. nov. 24, 2018 5:37 am-kor.

lupus
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2018 8:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: lupus » csüt. nov. 01, 2018 9:19 pm

Kedves Fórumozók!

A harmincas éveim elején járó értelmiségi vagyok, a kevésbé nőies vonalat képviselem, meglehetősen sokat dolgozom, ellenben jó humorérzéket, törődést, a világ iránti kíváncsiságot tudok nyújtani annak a harmincas-negyvenes (nyilván nem elvágólag :) ) budapesti vagy a közelben élő hölgynek, aki az előbbiek ismeretében (is) hajlandó időt és energiát fordítani a másik megismerésére. Elérhetőségem: lupus.in.fabula.2019@gmail.com

Üdv. mindenkinek!

Eskuvoszervezes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd nov. 27, 2018 12:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Eskuvoszervezes » kedd nov. 27, 2018 12:58 pm

Sziasztok!
Ajánlanék egy facebook csoportot ismerkedésre:
Szivárvány Lányok, Szivárvány Párok

Pulseimpulse
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szer. nov. 28, 2018 2:32 pm

Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Pulseimpulse » szer. nov. 28, 2018 2:43 pm

Sziasztok!
Szívesen beszélgetnék, cserélnék eszmét intelligens, értelmes és érett gondolkodású, nőies megjelenésű nővel. A kulturális kikapcsolódásokat kedvelem, de szívesen veszek részt bármilyen témakörben mély, tartalmas beszélgetésekben is.
destination630@gmail.com

Rozi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. okt. 22, 2017 5:20 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Rozi » vas. jan. 06, 2019 2:05 pm

Sziasztok!
25 éves, intelligens és humoros lány vagyok. Hetero párkapcsolatban élek, és szeretnék találni egy olyan 25-40 közötti nőt, akinek ez nem jelent problémát. Félreértés ne essék, a páromat nem szeretném bevonni! Nyitott vagyok barátkozásra, közös programokra és ha úgy alakul egy tartós kapcsolatra is. (Alkalmi dolgok nem érdekelnek)
Szeretem a kulturális kikapcsolódást (mozi,színház, kiállítás..stb) Szőke hajam van, 170 magas és 60 kg vagyok telt idomokkal :)
Ha szeretnél ismerkedni velem, írj: szaffirozi@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rozi vas. jan. 20, 2019 9:50 pm-kor.

Gracie 77
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2017 9:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Gracie 77 » vas. jan. 06, 2019 5:51 pm

Kedves Fórumozók!

Budapestről vagy környékéről keresem leendő társam egy őszinte humoros nő személyében 35 kor felett.
41 éves független nőies nő vagyok aki alig várja hogy megismerjen.
gracierainbow77@gmail.com

kleo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: kedd jan. 15, 2019 4:17 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: kleo » kedd jan. 15, 2019 4:25 pm

Sziasztok!
24 éves enby személy vagyok Budapestről. Alapvetően komoly vagyok, de azért humorom is van, ha a helyzet olyan. Jelenleg még tanulok az egyetemen, jövőre fogok végezni. Szabadidőmben szeretek olvasni, filmezni, színházba járni, fotózni. Alapvetően komoly kapcsolatot keresek. Külsőre 167 cm vagyok, rövid hajú, kék szemű és kissé molett. Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj: kleo.enby@gmail.com :)

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » szomb. jan. 19, 2019 12:10 pm

Sziasztok

Ismerkednék érett gondolkodású, érzelmes, kedves nőies 30 feletti nővel.
Budapesti 37 éves nő vagyok.
rozsa1981@gmail.com

kavetejjel
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. júl. 08, 2017 6:00 am
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: kavetejjel » szer. jan. 23, 2019 12:31 pm

Szia

Ismerkednék, barátkoznék max 40 éves hölggyel :-)
Kicsit fiús vagyok 44 éves rövid hajú átlagos testalkatú. Dohányzom.
Elég sok minden érdekel, szeretem a valós dolgokat vagyis nem a virtuális kapcsolatot részesítem előnyben.
Leszbikus vagyok és el is várom, hogy Te is az légy és nem bi.

Köszi, hogy elolvastad!

Erika

kavetejjel@gmail.com

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » hétf. feb. 11, 2019 7:38 pm

Sziasztok!

40 éves vagyok, nőies, ápolt, diplomás. 167 cm magas és 52 kg. Szőkésbarna hajú, kékszemű. Szeretek utazni, kirándulni, fotózni, a barátaimmal időt tölteni.
Szeretnék társat találni egy 40 körüli, kedves, ápolt, nőies, intelligens nő személyében. Szeresse a természetet, ne legyen otthonülő típus. Humor és diploma nem akadály ;-)
Fényképes levelekre válaszolok.
Csak függetlenek írjanak!
alisonriver6@gmail.com

Gondolat
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. feb. 20, 2019 10:01 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Gondolat » szomb. feb. 23, 2019 11:37 pm

Sziasztok.
Kreatív, művészetekkel foglalkozó, művelt, budapesti leszbikus értelmiségi vagyok, hivatással amit szeretek, jó humorérzékkel, átlagos testalkattal, élettel teli. Szeretek a természetben járni, sétálni, táncolni, utazni, beszélgetni és szeretem a szépet, az érdekeset, az újat. Olyasvalakit keresek, aki a fentiekhez hasonló, független, pozitív, őszinte és nyitott, akivel meg tudjuk egymást nevettetni, nagyjában a 35-55 éves korosztályba esik, nem dohányzik és budapesti. Az email címem: gondolat@hotmail.co.uk.

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » szomb. márc. 09, 2019 10:06 am

.

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » vas. márc. 24, 2019 5:30 pm

Sziasztok!

Nem fogok köntörfalazni, a párommal (mindketten nők vagyunk!) szeretnénk édeshármashoz egy harmadik felet találni. Egy 20 és egy 24 éves butch/femme párra számítson, akit érdekelne. Nekünk csak annyi kikötésünk van, hogy lehetőleg legyél femme, budapesti és 18-25 év közötti. :)

Ezen az e-mail címen tudtok minket elérni:

killerqueen39@gmail.hu

Alison
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. ápr. 15, 2018 8:38 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » szomb. márc. 30, 2019 8:22 pm

Sziasztok!

39 éves, diplomás, független, nőies nő vagyok.
Van humorom és egy autóm is :D imádok vezetni, új tájakat felfedezni, a termeszetet járni és a szépségeit megörökíteni. 166 cm/ 52 kg + szőkésbarna haj és kék szemek. Szeretnék egy hasonló adottságokkal megáldott kedves, független, nőies nőt találni, aki ápolt és nem otthonülő típus :)
Fényképes levelekre válaszolok!
alisonriver6@gmail.com

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: MiniBoo » szomb. jún. 29, 2019 7:48 pm

Szép Estét, Sziasztok! Szeretnék új emberekkel ismerkedni, valamin beszélgetni ezen kívül semmi extrát nem képzelek el. Hajt az új emberek iránti ismerkedési vágyam, vagy mifélém..Szeretnék idővel személyes találkozásokat, amin önfeledten kacarászunk és nagy ívben letojjuk a világot.
Legyél: furcsa, kicsit más, vidám, humoros, rosszindulat mentes, érdekeljen az ismeretlen, legyél érdeklődő széles látókörű, ne másokkal legyél elfoglalva ki, hogy néz ki vagy egyebek magadból indulj ki, legyél kommunikatív ne csak én beszéljek.
Ezen kívül aki úgy gondolja érdektelen a fent említettekre ne írjon, aki úgy gondolja érdeklődése kimerül 3 levélváltásban esetleg 3 napi levélváltásban szinten utazzon el :D
A többit megbeszéljük egy jól irányzott ital mellett az első kört én állom! ;)
Pestiek előnyben, de nem árt ha nem kapsz sokkot, ha 1 órát utazni kell.
Köszönöm, hogy elolvastál firkants, ha kimozdulnál!
Email: best-of@freemail.hu


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég