Budapesti leszbikus ismerkedés

kissverona
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. jún. 02, 2017 3:22 pm

Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: kissverona » pén. jún. 02, 2017 3:36 pm

Azért hoztam létre ezt a kifejezetten leszbikus topikot, mert tapasztalataim szerint egyáltalán nem mindegy, hogy valaki biszex vagy leszbikus partnert keres.

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Mini » szomb. jún. 03, 2017 12:19 pm

------
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Mini szomb. nov. 24, 2018 5:37 am-kor.

Enzó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 4:56 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Enzó » szomb. jún. 03, 2017 3:30 pm

Sziasztok!
Krisztinànak hívnak,25 éves vagyok és szivesen ismerkednék leszbikus lànyokkal! :)

ironlady
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 9:12 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: ironlady » vas. jún. 04, 2017 9:25 am

Sziasztok!
Keresem 45-55 közötti leszbikus barátnőmet,ha találkozunk.el fogjuk dönteni, hogyan tovább. :?: ;)

pemetefü
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 1:04 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: pemetefü » vas. jún. 04, 2017 3:58 pm

Sziasztok,
barátkozási illetve ismerkedési célból regisztráltam a honlapra.
Budapest vonzáskörzetében lakom, egy kertes kis házikóban a kutyámmal és a macsekommal. Alternatív gyógymódokkal foglalkozom. Szeretek olvasni, tv-m nincs...: ) Vega vagyok, érdekel a buddhizmus, a régi korok kultúrái és még sok más.: )
Tudom, hogy főképp külső/fizikális paramétereket szokás leírni, de az annyira nem én lennék.: ) Szerintem a fentiek alapján, egy használható képet lehet kapni rólam.
Ha úgy érzed, hogy tudnánk miről beszélgetni, vagy szimpatikusnak találsz a leírtak alapján, írj bátran az alábbi e-mail címre.: ) marrubiumvulgare@gmail.com

Fran
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2017 9:05 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Fran » hétf. jún. 05, 2017 9:27 am

Sziasztok!
Én 23 éves vagyok, nálam idősebb nőkkel ismerkednék.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fran hétf. jún. 19, 2017 4:15 pm-kor.

pocilka79
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. jún. 08, 2017 12:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: pocilka79 » csüt. jún. 08, 2017 12:53 pm

Sziasztok!
38 éves, NEM fiús leszbikus nő keresi idősebb, nőies, értelmes, igényes párját!
pocilka79@gmail.com

Ituriel16
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. jún. 08, 2017 9:00 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Ituriel16 » csüt. jún. 08, 2017 9:03 pm

Hali ! 20 éves vagyok vékony barna rövidhajú lány aki barátkozni, levelezni vagy akár többet is szeretne lányokkal ezért hát itt a skypeom : ituriel16 jelölj be és beszélgessünk ::)

Nick
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. jún. 09, 2017 9:24 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Nick » pén. jún. 09, 2017 9:30 pm

Sziasztok 37 éves laza jó humorú fiús lány keresi párját.Komoly kapcsolat érdekel.Többet privátba :) email:nagydominik29@gmail.com várom hogy írj :)))

Castle
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. jún. 17, 2017 4:35 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Castle » szomb. jún. 17, 2017 4:43 am

Szia Idegen!
30 feletti értelmes, érzelmes nőt keresek, és persze az intelligens humorért se kelljen a szomszédba menned. Legyél nyitott, érdeklődő és pozitív az élet dolgai iránt és persze egy kicsit bolond a szó jó értelmében. :)
Ha illeszkedsz az általam megalkotott puzzle darabkáiba, bűvölj el!:)
norina.castle@gmail.com

Adél333
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. jún. 08, 2017 10:35 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Adél333 » szomb. jún. 17, 2017 10:08 am

Kedves, komoly nőt keresek 35 felett.

Van kedved jó beszélgetésekhez? Érdekelnek a következő témák: színház, mozi, sport, utazás, könyvek?

Várom leveled a "granada33333@freemail.hu" mail-re.
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára Adél333 vas. feb. 18, 2018 7:02 am-kor.

bambirex
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. jún. 16, 2017 1:06 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: bambirex » szomb. jún. 17, 2017 3:22 pm

Sziasztok :)

Idén a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok. Komoly párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni lányokkal, 18-22 éves korig.
Lehetőleg tényleg csak olyanok írjanak, akik szintén kapcsolatot keresnek :)

Ezen az e-mail címen tudtok nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

freelancer
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jún. 18, 2017 3:11 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: freelancer » vas. jún. 18, 2017 3:36 pm

Régebben azt éreztem furcsa vagyok. Nem tudtam, hogy az ember jobb ha nem a tömeg része, hanem egy egyén aki a tömegben él mégis szuverén és különleges. Mára elfogadtam, hogy a legnagyobb ajándék az élettől, hogy másképp élem az életem. Teli izgalommal és élménnyel, melyet szüntelen keresek... és ehhez az élethez keresem azt a nőies nőt, aki tudja is, hogy mit akar, nem csak sodródik. Fiús vagyok, és 30-on túl: freelancer.pro83@gmail.com

Impulse
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2017 4:03 pm

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Impulse » hétf. jún. 26, 2017 4:20 pm

Sziasztok!
Szeretnék tartalmasan beszélgetni 30+ nőies vagy sportosan nőies Nővel, aki hozzám hasonlóan már nem tapasztalatlan, szereti a kulturális kikapcsolódásokat, szívesen sétál vízparton vagy borozgat velem egy hangulatos helyen egy kellemes nyári estén. Intelligens és kifinomult, inkább már "lenyugodott" mintsem minden hétvégén vad bulizós Hölgyek jelentkezését várom a todaysurvive@gmail.com címre.

Strawberry28
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: csüt. jún. 29, 2017 8:30 am

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: Strawberry28 » csüt. jún. 29, 2017 8:41 am

Sziasztok!
Úgy gondolom, hogy senki sem képes olyan leírást adni itt magáról, amely alkalmas lenne arra, hogy őt bárki is megismerje, akár csak egy kis mértékben is, még akkor is, ha az ember tisztában van önmagával. Ennek fényében amit kiemelnék a személyiségemről, hogy egy alapvetően határozott, ambiciózus, őszinte, makacs természetű, a humort kedvelő és igénylő, érzékeny, kalandvágyó és álmodozó, de nem álomvilágban élő, divatszerető, nyárimádó lány vagyok, aki szereti az idejét aktívan eltölteni, barátokkal vagy családdal programokat szervezni, sportolni.Koromat illetően 29 éves vagyok. Azt, hogy kit keresek, és mit is várok, talán még az előzőnél is nehezebb megfogalmazni. Lényegében egy klasszikus értelemben vett, normál értékrenddel rendelkező, intelligens és határozott lányt/nőt keresek, aki képes igazi nőként/lányként kezelni.
Amennyiben valakinek szimpatikus lennék strawberry28@citromail.hu ;)


Vissza: “Partnerkeresés”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég