Tapasztalatcsere

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » szomb. ápr. 07, 2018 2:29 am

Ilyet nem tapasztaltam. Talán mert ritkán kerestem párt. Hogy mi az értelme, azt olyan tudná ideírni, aki maga is szokott ilyesmit tenni. Vagy egy szexuálpszichológus, nekik talán tanítják a hasonló viselkedésformákat. Úgy képzelem, hogy nincs része az igénye szerinti szexben az ilyennek, és nyomorában talál ki effélét. Mint a buszon segget fogdosók. Nálam az ilyen a "hülyék" osztályába sorolódik, és nem foglalkozom velük. Nem szeretek "felháborodni" - engem az nem facilitál, hanem lemerít.

zsucii24
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szer. feb. 21, 2018 6:13 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: zsucii24 » szomb. ápr. 07, 2018 9:06 am

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

MiniBoo
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 12:41 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: MiniBoo » kedd ápr. 10, 2018 2:40 pm

Kedves Mini!
Nálad a pont, mindent leírtál :)

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » vas. jún. 24, 2018 1:29 pm

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Brumi pén. márc. 15, 2019 8:40 pm-kor.

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. márc. 15, 2019 8:39 pm

.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Brumi hétf. feb. 17, 2020 2:18 am-kor.

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. márc. 22, 2019 8:20 am

.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Brumi hétf. feb. 17, 2020 2:18 am-kor.

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. márc. 22, 2019 11:40 pm

.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Brumi vas. feb. 16, 2020 10:59 pm-kor.

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » vas. márc. 24, 2019 4:42 pm

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Brumi hétf. dec. 28, 2020 5:06 pm-kor.

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Lana » szomb. márc. 07, 2020 10:38 pm

Sziasztok!

Kezdem feladni,egyre nehezebb ismerkedni ,még beszélgetni is ha egyálltalán szóba állnak az emberrel. Én már nem tudom mi a jó,nem tudom kinek mi a jó. Teszek önmagamért,sportolok,igényes vagyok,nem hanyagolom el magam,bunkó sem vagyok,nincs káros szenvedélyem stb De egyszerűen,senkinek semmi nem jó. Nem vagyok tökéletes vannak hibáim,de még csak esélyt se adnak,hogy megismerjenek,se türelem semmi..nem tudom mi kell még?? Vagy mi van? Mindenki vágyik a társra és mégse...a végén kiderül...
Sokszor elgondolkodom,hogy lehet ha bunkó lennék és úgy kezelném a nőket akkor biztos lenne. Mert nagyon úgy néz ki,hogy azokhoz vonzódnak a nők.. Csak az a baj arra nem vagyok képes. Vagy jönnek az alkalmi,kiváncsi szexkeresők stb de az nem az én világom. Ha őszinte vagyok az a baj,ha távol vagy az a baj..hát én már nem értek semmit.Kb olyan mintha mindenki egy ideát akarna..oké,hogy van akinek a nőies nő jön be van akinek fiús,van akinek a sportos nők ,de azon belül valami felállìtott idea képet akarnának a nők. Hát megbolondulok :)) Sajnos akár személytelen a net,de ez a lehetőség adott,nekem legalább is. Nemértem én ezt. Régen még neten is könnyebb volt ismerkedni most meg.... Ahhh :(

Lana
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2018 12:44 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Lana » szomb. márc. 07, 2020 10:50 pm

Igazából elgondolkodtam,hogy lehet nincs is a leszbikus társadalomban lelkitárs,a másik fele az embernek? Annyi rosszat hallottam már,hogy mit csinálnak a nők egymással...hol ott lehetnének igazán boldogok ,de nem,könnyedén simán félredugnak,félre dobják egymást,sőt esélyt se adnak semminek...
Ritka a hosszú harmonikus boldog kapcsolat...bár már az kemény munka,hogy valakivel ismerkedjen az ember. Persze ha nincs azonos értékrend,hasonló út,kölcsönös egymásrafigyelés, akkor megette a fene... Ahhh nem tudom... Nem tudok már semmit :(

Hihetetlen
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. ápr. 13, 2020 7:02 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Hihetetlen » kedd ápr. 14, 2020 6:05 pm

Kedves Lana

Szeretnék rácáfolni a negatív tapasztalataidra :-)

Vivi32
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szer. ápr. 29, 2020 6:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Vivi32 » csüt. ápr. 30, 2020 6:44 pm

Sziasztok!
Ismerkedés reményében vagyok itt:-) Egyszer kétszer már sikerült itt megtalálni a párom! Remélem ismét a szerencse mellém szegődik ;)
Nagyra értékelem a humorérzéket,a közös sétákat,bevackolva filmezni és halálra zabálni magunkat :lol:
Hála istennek ez nem látszik meg rajtam:-)
Ha felkeltettem az érdeklődésed írj bátran.


Vissza: “Ismerkedési tapasztalatok, javaslatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég