Tapasztalatcsere

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » kedd jún. 06, 2017 5:14 pm

Ezt úgy érted, hogy beleszeretsz valakibe aki külsőre megfog és kiderül belül meg nem oké? Jahh hát ilyen volt velem régen...
Nos szerintem itt nem az úgynevezett szépségről van szó..,egyszerűen valami megfog a másikban...és ebben szerintem a belső kisugárzás is benne van...az a helyzet, hogy rigolyája és hülye dolgai mindenkinek vannak, és ez egyből nem derül ki...szerintem az a lényeg kér ember szereti e egymást vagy sem, mert ha igen akkor tök mindegy a rigolya vagy bármi....

SzabadSzó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2017 2:27 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: SzabadSzó » kedd jún. 06, 2017 7:04 pm

Így van, jól értettél, értelek... :)

Luwika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 12:11 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Luwika » kedd jún. 06, 2017 7:52 pm

Nekem csak rossz tapasztalatom van ... valahogy mindig bevonzom a kamus embereket . Komolytalanok , nem oszinték és olykor kiábránditoan bunkok . Egy ido után fáraszto .

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » szer. jún. 07, 2017 6:46 am

Nemrég én is csalódtam egy jót...rámírt egy csaj...beszélgettünk stb..sajna kissé beleéltem magam...aztán ritkábban jelentkezett, végül eltűnt...pedig állította, hogy meg akar ismerni...Ezek elég szar élmények ezek..Valamire mondjuk biztos jók :)

Luwika
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 12:11 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Luwika » szer. jún. 07, 2017 11:45 am

Mini ismeros a helyzet ... :) hát arra jok, h tovább rontsák azt a képet, h hátha jon végre valaki normális . Egyébként én ilyenkor nem is tudom mit gondoljak , hogy talán férfi szorakozik vagy valami 12 éves játszik ?

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » szer. jún. 07, 2017 2:09 pm

Most én sem tudtam mire gondoljak...beszéltünk elég sokat...Pasi biztos nem volt...de, hogy mi volt ez nem tudom...Hát már mindegy, mit lehet tenni..Nem értem sokszor az embereket..

sky
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 11, 2017 7:10 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: sky » vas. jún. 11, 2017 10:32 pm

A szexológus tanácsai az ismerkedéshez:


Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » hétf. jún. 12, 2017 2:35 pm

:D :D :D megfontolandó

nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: nandrea » kedd jún. 27, 2017 7:15 pm


nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: nandrea » kedd jún. 27, 2017 7:17 pm


Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » csüt. jún. 29, 2017 1:12 pm

Szia Andi

Igen más korosztályt én 35 éves vagyok...Köszönöm! Neked is szép napot :)

Hermina
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. júl. 27, 2017 3:08 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Hermina » csüt. júl. 27, 2017 3:17 pm

Sziasztok!

Régebben, még jó pár évvel ezelőtt, könnyebb volt a netes társkeresés szerintem. Most lehet, ez egy ilyen "öregasszonyos" szöveg, de még nyolc-tíz évvel ezelőtt sem voltak ennyire türelmetlenek, érdektelenek az emberek.
Nekem, szó mi szó, nincs túl sok jó tapasztalatom az internetes társkeresőzésről. Bevallom azt is, hogy volt már, amikor én tűntem el, mert azt vettem észre, hogy a magyarázat, az indoklás, az udvarias "ne haragudj, más elképzeléseim vannak, további sok szerencsét kívánok" szöveg egyaránt bekapcsol valami ijesztő "vészjelzőt" egyesekben, amitől vagy átmennek alpáriba, vagy hisztérikába, vagy belehajszoljuk egymást egy végeláthatatlan "én nem azt írtam, amiről azt gondoltad, hogy azt írtam, amikor azt írtam, amire gondoltam" típusú kommunikációba. Vagy lerázhatatlanná válik valaki az elutasítástól, vagy csuklásrohamot hoz anyukámra, vagy más hasonló, "emlékezetes" esetek történnek. Néha már nem tudom, hogy jöhetnék ki jól belőle, ezért, bár alapjáraton én is azt gondolom, durva és udvariatlan dolog csak úgy felszívódni, néha egyeseknél egyszerűen nem látok más (jobb?) megoldást.

Avatar
Virág85
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: vas. júl. 09, 2017 4:29 pm
Tartózkodási hely: Szabadka

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Virág85 » csüt. aug. 10, 2017 11:40 am

Kedves Hermina!

Szeretném megosztani hasonló tapasztalaitamat. Fiatal éveim miatt nem igazán tudok összehasonlítani. Tény azonban, h nagyon nehézkes a kommunikáció netes párkeresés körben.
Úgy érzem, h sokan nem is veszik lényegileg figyelembe a másik mondanivalóját és a különbségekre, olykor mint valami szörnyűségekre tekintenek. Szomorú az a viselkedési minta, h amikor az egyik fél tapintatosan lezárná az ismerekedést, akkor kígyót-békát kiáltanak rá.
Jó lenne, ha megérteni szeretnénk és kevésbé vadászni. Jó lenne, ha értékelnénk egy baráti kapcsolat lehetőségét is.

Üdv mindenkinek!

nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: nandrea » kedd feb. 13, 2018 5:34 pm

Sziasztok!

Andrea a nevem, 49 éves vagyok.
Budapesten élek és dolgozom.
A korosztályomból szeretnék barátnőt találni magamnak,
de a barátságtól sem zárkózom el.
Kinézetem, átlagos, sportosan nőies alkat.
Inkább a nőiesebb lányok jönnek be.
Ha szeretnél akárcsak beszélgetni,
elérhetőségem:

- annovak1@gmail.com

Szép estét.

Andi

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. feb. 16, 2018 11:03 pm

"alapjáraton én is azt gondolom, durva és udvariatlan dolog csak úgy felszívódni, néha egyeseknél egyszerűen nem látok más (jobb?) megoldást."

Kedves Hermina, egyetértek. Főleg magukkal a durva és udvariatlan emberekkel szemben nincs ennél jobb megoldás. Nem fogadják el a kritikát, az, hogy ők nem kellenek, dühöt vált ki belőlük - miféle kötelessége lenne az embernek egy modortalanul számonkérő személy iránt? Aki a szülő vagy az oktató pozíciójába tornázva magát hisztériázik. Engem is ejtettek már egy szó válasz nélkül hagyva hosszú levelezés után, de képes voltam érteni ebből, és tudtam, hogy ha ekkora félreértés adódott köztünk az elején, akkor szép levelek ide vagy oda, nem működne a dolog. És nem vertem az asztalt, magyarázatot követelve. És sértegettek már úgy kapcsolaton belül, hogy kénytelen voltam hosszú szüneteket beiktatni, hátha észreveszi magát az agresszív személy, és józan észre tér. (Nem tért.) Igen. Belátásképtelen emberekkel szemben előfordul, hogy az eltűnés az egyetlen eszköz, ami nem vezet méltatlan veszekedéshez. Nem írtunk alá senkivel szerződést arról, hogy akkor is levelezgetünk vele, ha a hideg ráz a másik modorától. Engedtessék már meg annak a szabadsága, hogy mi döntsük el, kitől, mit és hogyan akarunk.


Vissza: “Ismerkedési tapasztalatok, javaslatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég