Tapasztalatcsere

Lion81
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 8:34 pm

Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Lion81 » hétf. jún. 05, 2017 7:01 am

Sziasztok!

mik a tapasztalataitok, lehet igy ismerkedni? Miota vagytok tagok? Sikerult korabban part talalni? Lehetne itt inditani egy beszelgetos forumot :-)
Szep napot!

Udv j

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » hétf. jún. 05, 2017 9:31 am

Szia

Én már elég régen regisztráltam itt. Vegyes tapasztalataim vannak. Én annyira nem is vagyok híve az effajta ismerkedésnek, sokszor tapasztaltam, hogy írsz valakinek és arra sem méltat, hogy bárminemű választ adjon. Ezért nem szeretem, az ember elbújik a gép mögött, semmi személyes kapcsolat. A másik ami észrevettem, hogy nincs türelem arra, hogy megismerjük egymást.Néha olyan érzésem van mindenki valami tökéletes nőt keres..Emailben nem lehet senkit megismerni...Néha azt veszem észre, hogy ha valami nem tetszik egyből eltűnik az illető az éterben....
Igazából nem egyszerű az ismerkedés szerintem, mindenki vágyik valakire, gondolom némi elképzelése van mindenkinek.....
De igazából esélyt se adunk, pár levélből eldöntjük jó e vagy sem...Lehet nem lesz semmi, de szerintem a személyes találkozás , és a személyes megismerés ami alapján az ember érzi mi van...ami nekem nehéz és elismerem az tök szar mikor nem tetszik a másik , nem az eseted...ezt rohad nehéz megmondani.....na ez egy szar dolog..még mostanában is nehezen megy, de úgy vettem észre jobban esik a másik embernek, mint az eltűnés...nekem is jobb ha megírja a másik ha fotón nem jövök be, és ebből kifolyólag nem látja értelmét a találkozásnak...
Az a baj , hogy nem vesszük sokszor emberszámba a másikat..gépen ugye könnyű..mintha nem is létezne a másik, mintha nem számítanának a másik érzései....nos ha másnem egy válasszal megtisztelhetnénk egymást, és talán az őszinteség is sokat segíthet.....

Avatar
pg1977
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 4:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: pg1977 » hétf. jún. 05, 2017 10:16 am

En csak itt ismertem meg eddigi baratnoimet (2-t) + talalkoztam, beszelgettem par emberrel, leveleztem sokkal, szoval van esely. :) Meg ugy is, hogy epp egyedul vagyok. Szoval irjatok :)

Fran
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2017 9:05 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Fran » hétf. jún. 05, 2017 10:27 am

Sziasztok!
Nekem vegyes tapasztalatim vannak. Gyakran pár levél váltás után eltűnnek.Volt olyan is hogy találkoztam a lánnyal,személyesen találkoztunk, kb 6 hónapig találkozgattunk,ha személyesen beszélgettünk az egész jó volt,de ha neten dumáltunk mindig veszekedés volt a vége, valami problémája mindig akadt.Szerintem sokan elbújnak a gép mögé és nem merik vállalni önmagukat,egyszerűbb személytelenül írogatni..Van pozitív tapasztalatom is, egy jó barátra is itt a fórumon leltem, kis ideig a párom is volt de nem működött, azóta a legjobb barátom lett,nem is tudom nélküle elképzelni az életemet :) . Szóval nekem ezek a tapasztalatim, én kb 2,5 éve regisztráltam fel ide.

SzabadSzó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2017 2:27 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: SzabadSzó » hétf. jún. 05, 2017 2:37 pm

Egyetértek a személyes találkozóval... Jövünk-megyünk az utcákon is, "vállalva" magunkat, csak mert sok az ismeretlen azért mindegy (?) és pont azzal szemben, akivel közelebb szeretnék kerülni, nincs "őszinteség..., igen a fotó az első benyomás..., ebből ítéletet, előítéletet alkot az illető, pedig jóval összetettebb az ember kívül-belül és a szépség, a vonzalom az ugye ruhában és ruhátlanul is, megszólalva vagy hangtalanul is összképpé áll!

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » hétf. jún. 05, 2017 4:10 pm

Igazad van...nem épp fer egy fotó alapján eldönteni....de sokszor voltam úgy , hogy fotó alapján nem..de mégis találkoztam, de élőben sem ment a dolog, és nekem is írták, hogy nem, de ha találkozunk akkor sem jöttem volna be a másiknak...igazából szerintem, nem a szépség a lényeg, de ez is relatív kinek mi a szép, de valami kell, hogy megfogjon a másikban...de az tény, hogy egymás megismerése nélkül nem megy semmi...azt nem értem miért jó az ha levélben az embertől azt várják írjon magáról...szerintem annál izgalmasabb nincs mikor időről időre megismered a másikat, mikor magad jössz rá mit szeret stb...én pl. nem szeretek magamról írni...miért nem vagyunk ebben a világban hajlamosak időt adni annak, hogy megismerjük egymás dolgait?,

SzabadSzó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2017 2:27 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: SzabadSzó » hétf. jún. 05, 2017 4:55 pm

Relatív a szépség igen, épp ezért az esély mindig él... A megismerésből alakul ki az együttélés vagyis a kapcsolat, de kinek mennyi időt adunk, kinek miért mondunk, írunk nemet vagy éppen igent, mert megfogott benne valami (?) és aztán ahhoz "ragaszkodunk", bármilyenek is a körülményei, a jelleme, amíg a rózsaszín köd homályosít, addig "vakság" van, aztán ugye a nagy szerelem el is múlik... Közben meg ki tudja, mikor veszíti el az igazit, csak mert ő nem volt annyira, elsőre megkapó...

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » hétf. jún. 05, 2017 5:10 pm

Tudod mit , igazad van....

SzabadSzó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2017 2:27 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: SzabadSzó » hétf. jún. 05, 2017 5:21 pm

Lehet az is..., de hiányom is társilag :)

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » hétf. jún. 05, 2017 5:54 pm

Az van nekem is :D

Avatar
Zattarra
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: szer. máj. 31, 2017 1:08 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Zattarra » hétf. jún. 05, 2017 6:33 pm

Vannak emberek, akiket egy idore ajandekba kapunk, hogy elkiserjuk elete egy szakaszan. Nem azert, hogy birtokoljuk vagy uralkodjunk felette. Csak azert, hogy menjunk mellette. Atlatoan. Az igazi talalkozasok pillanataban belelopakodunk egymas eletebe. Ugyanarra a dalra rezdulunk. Erezzuk egymast. Ott lappang az erzes minden porcikankban, hogy mindent oda adnank azert, hogy ujra talalkozhassunk. Erezzuk az o dallamat, az o rezgeset. Van ezekben a talalkozasokban is valami nagyszeru es megdobbentoen furcsa. Az elet osszehoz ket embert itt vagy ott, mintha csak a veletlen jateka volna csupan, aztan osszekoti oket a szeretet lathatatlan szovedeke. Hogy aztan soha ne felejtsuk el azt a dallamot, azt az illatot, azt a hangulatot, amit elenk terelt, es azokat az erzeseket, amiket a lelkunkbe csempeszet.

Lion81
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2017 8:34 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Lion81 » hétf. jún. 05, 2017 7:43 pm

Sziasztok!

Orulok, hogy sikerult jo temat talalnom :-) es elindult a beszelgetes! A netes ismerkedes tenyleg nehez de mivel nekem egyaltalan nincs meleg radarom, szemelyesen nem mernek senkinel sem kezdemenyezni, igy csak a levelezes marad :-) eleg sok hudinival akadtam mar ossze egy ket uzenet utan elparologtak, illetve sok a komolytalan, maga sem tudja mit akar tipus is.

Mini
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. jún. 03, 2017 10:13 am

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Mini » kedd jún. 06, 2017 6:10 am

Meleg radarom nekem se működik...Nemrég nézegettem, hogy vannak kimondottan meleg programok...most vasárnap pl. lesz pikk dáma , ha jól emlékszem a Belgrád rakparton..Persze nem mindenki pesti..Esetleg aki pesti, nincs kedvetek személyesen találkozni, beszélgetni? Mégis személyesebb..

Avatar
Szabi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 2:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Szabi » kedd jún. 06, 2017 9:23 am

Nekem itt is és más netes felületen is sikerült már kapcsolatra és barátokra szert tennem. Szerintem is korrekt minden levélre válaszolni és eltűnés helyett megírni, ha nincs kedvünk a további ismerkedéshez. De nem sajnálom azokat, akiktől nem kapok választ. Ha valaki ezt a módját választja a beszélgetés megszakításának, az ő dolga. Végülis az üzenet ugyanaz. Legalább időben kiderül, hogy nem érdemes több energiát fektetni a dologba. :) Tényleg sosem tudhatjuk biztosan, mi lenne ha többet találkoznánk, ha a személyes benyomásoknak és hosszabb ismerkedésnek nagyobb esélyt adnánk. Mégis én annak a híve vagyok, hogy ha nem fog meg valaki, akkor nem vesztegetem rá az időmet, mert az a tapasztalatom, hogy ez később sem változik, akármennyi esélyt kap. Nekem pl fontos, hogy már írásban megtaláljuk legalább minimálisan a hangot, mert akivel ez nem megy, azzal valószínű személyesen sem tudok beszélgetni. Pedig ez nagyon fontos nekem. Azzal sem értek egyet, hogy a fénykép csak a külsőt mutatja, szerintem nagyon sok belső tulajdonság kiderül belőle. És ha valakinek nagyon nem jön be a fizimiskája, akkor akármilyen kedves és aranyos lehet, max barátnak tudom elképzelni. Egy tál ételnek sem látsz neki szívesen, ha nem csiklandozza az ínyedet a tálalása, az illata. :) De hogy kinek mi a vonzó, az tök szubjektív, szerencsére.

SzabadSzó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2017 2:27 pm

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: SzabadSzó » kedd jún. 06, 2017 2:48 pm

"Okoskodhatunk" a tetszésről, nem tetszésről, a valóság az, hogy az élet az ellenkezőjét is tudja bizonyítani azzal szemben akit annyira megszeretünk, beleszeret(t)ünk, hasonlítani is lehet, de felesleges... lehet a kémiára is hivatkozni, annyira divatos, azért én maradok annyira konzervatív..., oké a külső, de a belső és a napi rigolyák, reagálások negatívumaival nem lehet közös utat járni!


Vissza: “Ismerkedési tapasztalatok, javaslatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég