ismerkedés egy ismeretlen terepen

Phoenix78
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd jan. 23, 2018 2:24 pm

ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: Phoenix78 » kedd jan. 23, 2018 2:51 pm

Sziasztok!

Előre bocsátom teljesen új vagyok az oldalon, még soha nem írtam a témával kapcsolatban.

39 éves vagyok, eddig kizárólag férfi partnereim voltak (két kezem elég hozzá, hogy megszámoljam őket), de valahogy, főként a szexualitás terén mindig is éreztem, hogy hiányzik valami....
Fantáziáltam már róla, de még soha nem voltam együtt nővel.
Immár 2 éve teljesen egyedül vagyok.

Elsősorban azzal kapcsolatban várnék tanácsot, hogy egy hozzám hasonló "bizonytalan" egyáltalán hol és hogyan ismerkedhet? Internet? Klubok?

Budapesttől nem messze, egy kisvárosban élek.

Köszönöm, ha valaki megtisztel a válaszával.

Mindenkinek szép napot!
Phoenix78

jrdnzoe
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: pén. jan. 26, 2018 10:08 pm

Re: ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: jrdnzoe » vas. jan. 28, 2018 6:00 pm

szia...

új vagyok én is az oldalon de nem igazán tudnak az én téma körömhöz sem szólni... :)

ismerkedni leginkább csoportokban tudsz persze mindennek meg van a maga veszélye...én nagyon sokat sok ideig csak szinte beszélgettem hölgyekkel, megismertem a gondolkodásmenetüket beállítottságukat...majd persze jöhettek a személyes találkozások amiknek inkább híve lettem...

Facebookon keresztül léptem be csoportokba ahol van lehetőség ismerkedésre beszélgetésre eszmecserére... ott valójában látod ill megismered az aktív nők világát...

szórakozóhelyeket Budapesten tudni leginkább... alterego s társai...

sok sikert kívánok neked ehhez a világhoz s kívánom hogy találd meg igazán önmagad...csak akkor leszel igazán boldog...menni fog meglásd.. :geek:

izisztoth
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2018 4:13 pm

Re: ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: izisztoth » hétf. feb. 05, 2018 4:19 pm

Sziasztok!
15 éves lány vagyok és úgy érzem vonzódom a lányokhoz. Jó lenne egy tapasztaltabb lánnyal/nővel beszélgetni, mert nem ismerek leszbikus lányokat. Nagyon megköszönném ha lenne valaki aki segít nekem erről beszélni.
E-mail cimem: toth.izisz.2003@gmail.com

sohajobbkor
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: pén. jan. 05, 2018 11:14 pm

Re: ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: sohajobbkor » szer. feb. 07, 2018 1:42 am

:idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sohajobbkor pén. márc. 02, 2018 5:49 pm-kor.

nandrea
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd jún. 27, 2017 5:56 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: nandrea » kedd feb. 13, 2018 5:22 pm

Szia Kedves Fórum Látogató!

Andrea a nevem, én is hasonló cipőben járok,
csak budapesti lakosú vagyok.
Vannak a Labrisznak programjai, azokra szer. el tudnál menni.
Még ha vidéken laksz, akkor is, attól függ, milyen messze Budapesttől.

Szép estét.

Elérhetőségem:

- annovak1@gmail.com

Andi

reader
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: kedd aug. 01, 2017 6:17 am

Re: ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: reader » vas. feb. 25, 2018 6:45 pm

Szia Phoenix!

Én úgy tapasztaltam, egyes emberek számára nagyon idegen az interneten történő ismerkedés, csakhogy - legalábbis szerintem - mivel a való életben ritkán állapítható meg első ránézésre valaki más orientációja, érdemes ott keresgélni, ahol biztosan nagyobb arányban, de egy biztonségos közegben lehet ismerkedni. "Élő" találkozások kapcsán nekem is a Labrisz rendezvényei jutnak eszembe, de pl. itt a fórumon is sokan keresnek parnert.

Például én is :) Ettől függetlenül is, ha van kedved beszélgetni / levelezni, örömmel fogadom: alternative.solution87@gmail.com

Üdv.:
reader

viki392014
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. júl. 06, 2018 9:39 am

Re: ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: viki392014 » pén. júl. 06, 2018 9:47 am

Sziasztok!
Biszexuális vagyok mióta az eszemet tudom. Az első párkapcsolatom lánnyal volt, de nagy részében férfiakkal voltam. Most már 3 éve együtt vagyok egy férfival, de 2 éve érlelődik bennem valami. Már egyáltalán nem vonzanak a férfiak, semmilyen téren, sokkal inkább a nők vonzanak.
Sajnos senki nincs akivel ezt meg tudnám beszélni, pedig jó lenne egy “tapasztalt” emberrel beszélgetni. Nem tudom mit kéne tennem...
Akinek van kedve beszélgetni nyugodtan keressen fel:
E-mail: viki392014@gmail.com

Edena
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. aug. 13, 2018 5:29 am

Re: ismerkedés egy ismeretlen terepen

HozzászólásSzerző: Edena » hétf. aug. 13, 2018 5:48 pm

Sziasztok!

Bizonytalan vagyok én is, nem tudom hol és hogyan ismerkedjek, rendezvényeken már gondolkoztam én is
de mivel senkit nem ismerek egyedül nincs bátorságom menni (tudom elég gáz)
Aki szeretne beszélgetni/ismekedni nyugodtam írjon sztem én is fogok pár emberre ráírni és meglátom mi lesz ;)
email címem: littleedena@gmail.com


Vissza: “Ismerkedési tapasztalatok, javaslatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég