Babaproject

Birgitt76
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jún. 07, 2017 11:30 am

Babaproject

HozzászólásSzerző: Birgitt76 » szer. jún. 07, 2017 12:27 pm

Sziasztok! Egészséges ( érvényes negatív HIV-, és hepatitis C teszt - szükség esetén ezek költségeit átvállalom), sportos spermadonort keresek Budapesten. Kérésem a későbbiekre vonatkozóan semmilyen kötelezettséget nem von maga után.

smile
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: szomb. jún. 17, 2017 7:24 am

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: smile » szomb. jún. 17, 2017 7:36 am

Sziasztok!

Egy olyan meleg, 30 fölötti apajelöltet szeretnèk találni, akivel első körben egy bizalmas barátságot tudnánk kialakítani és aki úgy érzi, hogy szeretne aktívan részt venni majd a baba életében.
30-as, leszbikus lány vagyok.

Részleteket privátban!

bobita234@freemail.hu

babaproject
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szer. jún. 14, 2017 4:02 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: babaproject » vas. jún. 18, 2017 8:12 pm

Kedves leendő Anyuka,
Biztosan Te is azér vagy itt, mert egyre többet gondolsz arra, milyen jó lenne ha lehetne egy gyerkőc akivel a mindennapok teljesek lehetnének. Akit láthatsz felnőni, hallhatod az első szavait, átélheted mosolyát, ölelését. Segítheted első lépteit, feltűzheted a szalagot az érettségije előtt. Láthatod hogyan lesz boldog kisgyerekből felnőtt. Persze sokszor fog hisztizni, makacskodni, akár lázadni is, de ez hozzátartozik az élethez.
Én is ezért vagyok itt " apajelöltként" hogy ezt akár együtt is átélhessük :) mindezt az örömet.

Amilyen anyukát keresek:
nőies, káros szenvedélyektől mentes, rendezett életű és életvitelű független vagy leszbikus kapcsolatban élő.

Én ilyen vagyok:
Férfias, káros szenvedélyektől mentes, céltudatos, jövőt építő, diszkrét, rendezett életű és életvitelű, független 38 éves de fiatalos apajelölt vagyok .

Várom leveled ;)

hemux79@gmail.com
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára babaproject szomb. júl. 08, 2017 10:28 am-kor.

zsolle86
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. jún. 19, 2017 5:11 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: zsolle86 » hétf. jún. 19, 2017 5:21 pm

Sziasztok,

30-as budapesti srácként keresek olyan lányt, aki szeretne anya lenni.
Apajelöltnek jelentkezem, rendezett anyagi háttérrel rendelkezem. Szeretnék egy vagy kettő gyermek édesapja lenni.
Csak donor nem kívánok lenni, úgy gondolom egy gyermeknek szüksége van éppúgy az anyára, mint apára. Tehát a gyereknevelésben aktívan részt kívánok venni.
Káros szenvedélyektől mentesen élek, van munkám, dolgozó fiatal vagyok.

Amennyiben látsz esélyt jelentkezz! Mail: zsolle86@citromail.hu
Üdv, Zsozso

babaproject
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szer. jún. 14, 2017 4:02 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: babaproject » szomb. júl. 08, 2017 10:33 am

Kedves leendő Anyuka,
Biztosan Te is azér vagy itt, mert egyre többet gondolsz arra, milyen jó lenne ha lehetne egy gyerkőc akivel a mindennapok teljesek lehetnének. Akit láthatsz felnőni, hallhatod az első szavait, átélheted mosolyát, ölelését. Segítheted első lépteit, feltűzheted a szalagot az érettségije előtt. Láthatod hogyan lesz boldog kisgyerekből felnőtt. Persze sokszor fog hisztizni, makacskodni, akár lázadni is, de ez hozzátartozik az élethez.
Én is ezért vagyok itt " apajelöltként" hogy ezt akár együtt is átélhessük :) mindezt az örömet.

Amilyen anyukát keresek:
nőies, káros szenvedélyektől mentes, rendezett életű és életvitelű független vagy leszbikus kapcsolatban élő.

Én ilyen vagyok:
Férfias, káros szenvedélyektől mentes, céltudatos, jövőt építő, diszkrét, rendezett életű és életvitelű, független 38 éves de fiatalos apajelölt vagyok .

Várom leveled ;)

hemux79@gmail.com

Gábor76
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. júl. 01, 2017 10:09 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: Gábor76 » szomb. júl. 08, 2017 8:04 pm

Tisztelt Gyermekre vágyó Anyuka jelöltek!

Ingyenesen és térítésmentesen, önzetlenül szívesen segítek (steril műanyag pohár és steril műanyag fecskendő), KIZÁRÓLAG VIDÉKI ÉDESANYAJELÖLTEK NEK (fővárosiak kíméljenek, kivéve a korábbi ügyfeleimet). Ígérem, a sikeres megtermékenyítést követően sem az anyukák, sem a gyerek életében nem kívánok részt venni - kivéve, ha a ennek ellenkezőjére a leendő édesanyák részéről igény mutatkozik. Magamról a következőket kell tudni:

- 40 éves, 180 cm magas, egészséges férfi vagyok, és kinézetre kb. 15 évet letagadhatok.

- Értelmiségi családból származom, én magam a diplomamentősök cipőjében járok, intellektuális beállítottságúnak tartom magam

- Bár korom miatt spermabanknál nem lehetek donor, MOZGÓ SPERMÁIM SZÁMA MEGHALADJA A MAGYAR ÁTLAG KÉTSZERESÉT (Erről hivatalos orvosi leletem van a Honvéd kórházból: a magyar átlag 35 millió mozgó sperma/ml, az enyém viszont 75 millió mozgó sperma/ml!, csatolt fáljban megtekinthető a lelet)

- Legutoljára ez év januárjából megvan az összes nemibetegséget kizáró orvosi leletem, mivel félévente megismétlem, akövetkező viszgálat már folyamatban van (SOTE bőr és nemibeteg gondozó a Mária utcában). De a legutóbbit már csatolt fáljokban is el tudom küldeni

- Nincs kromoszómahibám, erről is orvosi papírom van (Istenhegyi úti magánklinika, Synlab), ezt is eltudom küldeni.

- Amint említettem, ha a leendő Édesanya-Édesanyák csak donornak kívánnak, akkor nem kívánok a leendő gyerek életében a továbbiakban részt venni, nem ragaszkodom ahhoz sem, hogy tudjam a nemét, sem a nevét, sem, hogy melyik kórházban születik. Csak annyi a kérésem, hogy a sikeres szülés tényéről, illetve arról, hogy egészséges-e, egy sms-t vagy e-mail-t kérnék. Viszont ha nemcsak donornak, hanem apának is kívánnak, minden további nélkül erre is nyitottnak mutatkozom, abszolút alkalmazkodom az elvárásokhoz, és bizonyos mértékig (ameddig lehetőségeim engedik), a nevelési költségekhez való hozzájárulás elöl sem zárkózom el.

- Kérésem továbbá, hogy a felesleges erőfeszítések és időpazarlások elkerülése végett a leendő Anyukajelöltek, mielött engem megkeresnek, nézessék meg orvossal a progeszteronszintjüket, illetve hogy nem-e RH- e a vércsoportjuk, ugyanis a próbálkozást mindkét esetben gyógyszeres kezelésnek kell megelőznie.

- Ha a leendő anyuka vagy párok saját költségükön orvosi megtermékenyítést szeretnének, lelkiismereti okok miatt csak belső (katéteres) megtermékenyítést vállalok (kivéve, ha az adott egészségügyi intézmény garantálja, hogy csak egy petesejtet vesz le, és nem többet, vagy ha többet, az összeset felhasználja).

Email: guttgemanns.jana@gmail.com
Tel: +36-30-430-2558

Egyetlen kép készült mostanában rólam, a facebook-oldalam profilképe, melynek linkjét e-mail-es megkeresés esetén el tudom küldeni (feltenném ide is, csak nem tudom, hogy mint más honlap linkjét ki lehet-e ide tenni).Viszont több gyerekkori képet is tudok magamról küldeni.

avril
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. júl. 23, 2017 10:20 am

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: avril » vas. júl. 23, 2017 11:00 am

Olyan fiút keresek, aki apa szeretne lenni (nem feltétlen kötelezettségekkel), és ezügyben érez hajlandóságot orvosi vizsgálatok bemutatására, továbbá káros szenvedélyektől mentes az életvitele.
Külső nem számít.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára avril csüt. jan. 25, 2018 7:21 pm-kor.

Gyermekaldas
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. aug. 16, 2017 3:24 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: Gyermekaldas » szer. aug. 16, 2017 3:35 pm

Kedves Segíteni Vágyók!
Rendezett háttérrel és felkészültséggel rendelkező pár vagyunk, a boldogságunkhoz már csak egy kisbaba hiányzik. Komoly és sokrétű nőgyógyászati és hormonális kivizsgálások után az orvosok is alkalmasnak látják az időt egy Kis Jövevény érkezéséhez. Olyan Urak jelentkezését várjuk, akik (szükség esetén a mi a költségünkön) alávetik magukat pár vizsgálatnak (HIV, Hepatitis, spermakép) és elfogadják, hogy kizárólag donort keresünk, nem szeretnénk ha az életünkben a továbbiakban részt venne. Ebből adódóan anyagi kötelezettsége sem lesz. Az ingyen szexre hajtók kíméljenek, nem természetes úton menne a dolog! A leveleket ide várjuk: babagyermekaldas@gmail.com

mna198182
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. okt. 15, 2017 7:28 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: mna198182 » vas. okt. 29, 2017 6:42 am

Sziasztok,

Mi egy 35 éves leszbikus pár vagyunk, es nagyon vágyunk arra, hogy egy kis babával teljessé váljon az életünk...bár ez nem egyszerű. Mi karos szenvedélyektol mentes, nőies lányok vagyunk, akik a gyermek számára mindent megadnanak. A gyermek életében az apa, ha részt akar venni nem zarkozunk el tőle.
Ha tudtok bármi segítséget, akkor azt szívesen fogadjuk. Az e-mail címünk mna198182@gmail.com

MNA

smile
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: szomb. jún. 17, 2017 7:24 am

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: smile » vas. okt. 29, 2017 10:02 am

Sziasztok!

Egy olyan meleg, 30 fölötti apajelöltet szeretnèk találni, akivel első körben egy bizalmas barátságot tudnánk kialakítani és aki úgy érzi, hogy szeretne aktívan részt venni majd a baba életében.
30-as, leszbikus lány vagyok.

Részleteket privátban!

bobita234@freemail.hu

tsiga
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. nov. 18, 2017 6:32 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: tsiga » vas. nov. 26, 2017 10:56 am

Sziasztok.
Lány pár anonim spermadonort keres, kötelezettség nélkül.
tsiga80@freemail.hu

smile
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: szomb. jún. 17, 2017 7:24 am

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: smile » hétf. dec. 25, 2017 2:06 pm

Sziasztok!

Egy olyan meleg, 30 fölötti apajelöltet szeretnèk találni, akivel első körben egy bizalmas barátságot tudnánk kialakítani és aki úgy érzi, hogy szeretne aktívan részt venni majd a baba életében.
30-as, leszbikus, értelmiségi lány vagyok.

Részleteket privátban!

bobita234@freemail.hu

tamas76
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. feb. 10, 2018 3:13 pm

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: tamas76 » szomb. feb. 10, 2018 3:56 pm

Az élettársammal szívesen megismerkednénk olyan párral, akik társszülőség keretében terveznek gyereket vállalni.
Érdeklődés esetén, kérlek, írjatok a tomicham@hotmail.com címre!
Üdv. Tamás

smile
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: szomb. jún. 17, 2017 7:24 am

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: smile » szomb. jún. 30, 2018 3:37 pm

Sziasztok!

Egy olyan meleg, 30 fölötti apajelöltet szeretnèk találni, akivel első körben egy bizalmas barátságot tudnánk kialakítani és aki úgy érzi, hogy szeretne aktívan részt venni majd a baba életében.
30-as, leszbikus lány vagyok.

Részleteket privátban!

bobita234@freemail.hu

Avatar
pg1977
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 4:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Babaproject

HozzászólásSzerző: pg1977 » vas. júl. 01, 2018 3:00 pm

Tesót szereték a kislányomnak (most 9,5 hónapos).
Otthoni mesterséges megtermékenyitéssel/fecskendővel fogant meleg apától, aki azóta is látogatja, támogatja, 100%-ig részt vesz az életében.
A tesót is hasonlóan képzelném el, kb. szept-ig szeretnék találni apukát hozzá. 41é vagyok, inkább fiatalabb apa lenne ideális, csak budapesti (vagy környéki), nem dohányzó, diplomás.
FB-on, chat-ben várom az érdeklődőket.
Köszönet. :)


Vissza: “Gyermekvállalás”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég