Anyajelölt keresés

evag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd márc. 19, 2019 10:25 am

Re: Anyajelölt keresés

HozzászólásSzerző: evag » kedd márc. 19, 2019 10:35 am

Kedves Gábor!

33 éves nő vagyok, szeptemberben lesz 10 éve, hogy a barátnőmmel együtt vagyunk. Ő nálam fiatalabb 3 évvel, de lassan megérik ő is az anyaságra. Szeretnék lassan gyermeket szülni. Mogyoródon élünk, így vidékinek minősülünk.:)
Kérdésként felmerült bennem valami. Minden amit írtál, teljesen bizalomra ad okot. Teljes felkészültséggel, és tapasztalattal beszélsz a donorságról. Engem a motivációd érdekelne, hogy mi motivál téged arra, hogy íly módon segíts leszbikus embereknek gyermeket adni?

Amúgy, nekünk az ideális az lenne, ha kizárólag donorként szerepelne az apa, azaz nem kívánnánk hogy részt vegyen a gyermeknevelésben.

Amúgy saját kertes házunk van, amit persze folyamatosan kell fejleszteni, úgyhogy nem tökéletes, de arra már most is jó, hogy egy boldog életet éljen a gyermek.:) Mindkettőnknek szerencsére jó munkája van.

Ne haragudj, a kérdésért, de a leírásod alapján, olyan álomszerű, hogy szinte gyanús.:) Köszönöm, ha megnyugtatsz.
Válaszodat köszönöm.

Viktor81
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: vas. máj. 19, 2019 10:17 am
Tartózkodási hely: Pest

Re: Anyajelölt keresés

HozzászólásSzerző: Viktor81 » hétf. máj. 20, 2019 6:11 pm

Sziasztok!

Szívesen segítek olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.
Nem pénzért és nem szexért segítek.
Mindegy hogy kórházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék teljesen anonim maradni.
Írj ide és minden mást megbeszélünk.
ez1980@freemail.hu
Üdv
Viktor

Avatar
pg1977
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 4:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Anyajelölt keresés

HozzászólásSzerző: pg1977 » pén. júl. 12, 2019 5:25 am

Sziasztok!

Mar egyszer sikerult, most tesot szeretnek lassan 2e kislanyomnak (akinek meleg apukaja van).
42e, egyedulallo, bi- de mostansag aszex, diplomas, budapesti anyuka vagyok.
2-szer probalkoztam mar valakivel (aki nem folytatna), elsore terhesseg lett, de kb. 10-11 hetesen elhalt a baba.
Vannak hetero apa-jeloltek, de olyat keresek, aki tenyleg csak babat szeretne, nem engem is parnak.
Nem donort, hanem apat szeretnek!
Azaz latogatni kene majd a gyereket stb.

Koszik.
Jelentkezes: gabi.palfy@gmail.com


Vissza: “Gyermekvállalás”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég