Anyajelölt keresés

Budapest
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. ápr. 07, 2019 6:28 am

Anyajelölt keresés

HozzászólásSzerző: Budapest » hétf. jan. 06, 2020 7:13 pm

Meleg férfiként leszbikus anyukajelöltet keresek.
Elsősorban donorként szeretnék részt venni a gyermekvállalásban.
A későbbi kapcsolattartás is természetesen lehetséges a részemről.
Email címem: bpsrac@t-online.hu -- bővebb bemutatkozást emailen keresztül írok magamról.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Budapest szer. ápr. 08, 2020 3:33 pm-kor.

spermadonor88
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. dec. 18, 2017 9:32 am

Re: Anyajelölt keresés

HozzászólásSzerző: spermadonor88 » szer. jan. 08, 2020 1:27 pm

Tisztelt hölgyeim, leendő szülő/szülők,

Személyes tapasztalatból tudom mennyire fontos az ember életében egy gyerek.
Szeretném donorként felajánlani a segítségemet mindazoknak, akik babára vágynak, de ez sajnos biológiai vagy egyéb okokból kifolyólag nem lehetséges.
Én egy 31 éves, többdiplomás, nyelveket beszélő, a szakmámban sikeresnek számító, igazoltan kifogástalan egészségnek örvendő magyar férfi vagyok.
Azt érdemes tudni, hogy már több alkalommal sikeresen segítettem pároknak, van némi tapasztalatom a lebonyolítást illetően.

-A segítségemért nem várok és fogadok el semmilyen fizetséget, azt lelkiismereti okokból vállalom.
-Van lehetőség ismerkedésre, nyitott vagyok bármilyen kérdést megválaszolni.
-Amennyiben az évek során úgy alakulna a helyzet és lenne rá minden oldalról igény, bizonyos keretek között nyitott lennék a gyermekkel történő kapcsolattartásra, elérhető vagyok a későbbiek folyamán is. Ez fontos lehet olyankor ha esetleg baleset történik és sürgősen szükség van pl. vérre.

Amennyiben olyan helyzetben van, hogy érdekelheti az ajánlatom, kérem lépjen velem kapcsolatba és megbeszéljük a részleteket.
Természetesen egy rövid ismerkedést követően tudok küldeni magamról képet, illetve nyitott vagyok a kérdések személyes átbeszélésére is.

Üdvözlettel,
Daniel

Elérhetőségeim:
Spermadonor88@gmail.com

danielbudapest
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jan. 19, 2020 12:31 pm

Re: Anyajelölt keresés

HozzászólásSzerző: danielbudapest » pén. jan. 24, 2020 9:13 am

Sziasztok,

38 éves budapesti, meleg férfi vagyok. 182 cm magas, 73 kg sportos, barna hajú és szemű. Anyajelölt nőt keresek, akivel közösen vagy külön-külön felnevelnénk egy vagy két gyereket.

Egészséges vagyok, családomban sem fordult elő korábban semmilyen mentális vagy súlyos betegség. Sportolok, figyelek az egészségemre, nem dohányzom és nem iszom.
Ambíciózus vagyok és munkám mellett kitartó, optimista felfogású.

Várom leveled az igaana@gmail.com címre, ahol bővebben bemutatkozom és ahol megbeszélhetnénk az elképzeléseket.

Szép napot!

Üdv,
Dani

Budapest
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. ápr. 07, 2019 6:28 am

Re: Anyajelölt keresés

HozzászólásSzerző: Budapest » szer. ápr. 08, 2020 3:42 pm

Sziasztok!

Leszbikus vagy heteroszexuális anyukajelöltet keresek.

Elsősorban donorként szeretnék részt venni a gyermekvállalásban és nincs konkrét kikötésem: egyedülálló vagy leszbikus kapcsolatban élő anyukajelölt is jelentkezhet.

Igyekszem sokat sportolni, nem dohányzom, nem iszom és figyelek az egészségemre.

Email címem: bpsrac@t-online.hu

Bemutatkozást emailen keresztül írok magamról és szívesen válaszolok minden kérdésre.


Vissza: “Gyermekvállalás”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég