gyereknevelés

Avatar
pg1977
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 4:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

gyereknevelés

HozzászólásSzerző: pg1977 » csüt. jún. 08, 2017 6:21 am

40 éves, most 26. hetes kismama vagyok és barátokat, barátnőket keresek, akik szintén melegként vállalnak/vállaltak gyereket. Egyedülálló vagyok, a barátnőm a babavállalás miatt szakított velem egy hónapja, a baba papája egy szintén egyedülálló meleg srác, szóval kissé egyedül érzem magamat, jó lenne hasonló emberekkel megismerkedni, tapasztalatokat cserélni. Az is jó, ha csak valaki haverkodna egy kismamával. Köszi, ha valaki ír. :)

jolana
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. júl. 23, 2017 11:23 am

Re: gyereknevelés

HozzászólásSzerző: jolana » vas. júl. 23, 2017 11:29 am

Szia! Már több mint egy hónapos a bejegyzésed, de talán jársz még erre. Ha jól számolom, már nem sok van hátra a várandósságból :) Meghatott a történeted. Szerintem nagyszerű dolog, hogy babát vársz, még ha egyedül is. Nekem két gyerekem van, nehéz volt lelkileg a várandósság, főleg a másodikkal. Én eredetileg hetero vagyok (de nem véletlenül vagyok most itt, ezen a fórumon), szívesen beszélgetnék veled várandósságról babázásról vagy bármiről, akár magánúton is. Külföldön élek, nem vagyok független. Nyaranként megyek Magyarországra.

Avatar
pg1977
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 4:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: gyereknevelés

HozzászólásSzerző: pg1977 » hétf. júl. 24, 2017 10:07 am

Szia!

Koszi a valaszt :)
Meg van szuk 2 honapom hatra - kezd terebelyesse valni a pocakom, de birom, csak a meleget kevesse. :)
Ha levelezni lenne kedved: gabi.palfy@gmail.com


Vissza: “Segítséget/tanácsot kérek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég