Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: Brumi » hétf. ápr. 02, 2018 10:30 pm

"Szadista van. Az meg betegség."
Sokan betegnek tartják a melegeket is.
Rengeteg emberben vannak szadista hajlamok, a kötözködő munkatársaktól az agresszív főnökig, a kiabáló szülőtől a másik gyereket gúnyoló gyerekig, szerintem a lakosságnak legalább a 40%-ában élnek olyan késztetések, hogy más valamilyen formájú lenyomása által szerezzen élvezetet magának. Az biztos, hogy aki ezt a szex terén gyakorolja, nem fog elkezdeni restelkedni, és "jó útra térni" attól, ha közlik vele, hogy nem tetszik, amit csinál, és hogy másnak öszeszorul a gyomra az ilyennek a gondolatától is. Ez olyan, mintha a melegeket próbálnák megtéríteni a heteró útra. Bennem ugyan a legkevesebb izgalmat se kelti az ilyesmi, inkább röhejesnek találom (bocsánatot is kérek érte), de nem zavar a tudat, hogy párok ezt művelik egymással. Ugyanis ha egyiküknek nem tetszik - nem gyerek, lépjen ki a kapcsolatból. Aki meg képtelen kilépni, akkor szakemberhez kéne fordulnia, mert ugyanígy képtelen lesz arra, hogy a kollégák csúfolását leszerelje, vagy hogy a gyerekéből önvédelemre kész felnőttet neveljen. A kapcsolatfüggésre és akaratgyengeségre nem az a megoldás, hogy ezeket a BDSM-párokat akár szimbolikusan is kiplakátolják, mint a fúj, Sorost. Akinek nem tetszik, ne tegye.

Avatar
Szabi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 2:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: Szabi » kedd ápr. 03, 2018 8:09 am

Mindig is szerettem egy vitában azt az érvet, hogy nem érted, amit mondok. :D
Ezennel csatlakozom a félreértők csoportjához. Teljesen egyetértek azzal, amit Brumi írt.

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. ápr. 06, 2018 2:51 pm

Ööö.. ti ismeritek egymást? Vagy csak paranoiából látom úgy, mintha itt egy célozgatós személyes párbaj zajlana? Az utóbbi esetben elnézést kérek:)

Avatar
Szabi
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: kedd máj. 30, 2017 2:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: Szabi » vas. ápr. 08, 2018 1:44 pm

Hidd el Brumi, magam sem tudom mibe keveredtem. Nincs is annál bátrabb dolog, mint névtelenül és arctalanul neki menni valakinek.

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: Brumi » hétf. ápr. 09, 2018 9:42 am


Avatar
LabriszE
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. dec. 05, 2016 2:55 am

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: LabriszE » kedd ápr. 10, 2018 9:54 am

Sziasztok!

Kérlek titeket, hogy kerüljétek a bántó célzatú hozzászólásokat egymás felé. A fórum nem erről szól.

Köszönöm!

Labrisz

rita31
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: vas. okt. 04, 2020 8:21 am

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: rita31 » szomb. okt. 10, 2020 4:42 pm

Megfogott engem ez a topik. És a írások is.
Leírnám a sztorimat hát ha tudtok nekem valamit tanácsolni.

Megismerkedtem egy 39éves nővel.
Minden szép és jó volt. Én Pesten éltem és leköltöztem hozzá a gyerekemmel vidékre. Elég önmarcangoló ő felesleges stb gondolatokkal. Szabadnapos volt hívták be e tud menni persze mindig igent mondott. Pedig egyszer lehet nemet mondani h a párunkkal eltudjunk egy kis időt tőlteni. Én sokszor úgy éreztem h csak másodlagos vagyok az életében. Nagyon sok tartozása van igaz mikor össze jöttünk is volt. De meg változott. Sok víta. Olyan volt mint egy időzitett bomba. Már egy hogy vagy kérdésre is ingerűlten válaszolt.Egyre jobban eltávolodott tőlem. Junius 14-én közőlte h vége . Nem akartam el hinni nem értettem h miért. Kérdeztem annyit mondott h nem szerelmes. De ezt se akartam elhinni néha adott olyan apro jeleket h kételkedni adott okot. Bevallom engem nagyon megvisel még most is. Elkeztem vagdosni magamat annyira kikészitett lelkileg. Igyekeztem erőmön felül is helyre hozni a kapcsolatunkat de hiába. Meg látta a kezem erre fogott orditozott és két pofont lekevert ugy h amugy is már traccson voltam. Gondolhatjátok földönfekvőbe még egy kicsit tiporunk. Másnap reggelit hoz be nekem . Most ott tartunk h nem szolunk egymáshoz mindenből sajátott vesz. És gőz erőkkel keresek Pesten albérletet h el költözhesek tőle. Ja és pénzel is lóg nekem. Meg vissza adogatta amiket tőlem kapott. És tudom egy idiota vagyok de még mindig szeretem őt. De itt vége szerintem bármit is érzek íránta. ;(

Miriam
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: pén. szept. 25, 2020 6:50 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: Miriam » vas. okt. 11, 2020 8:04 am

Szia Rita, én nem hiszek abban, hogy egyenlő csakis egyenlővel lehet, de vannak jelek. A tartozások már eleve nem jó kezdetet ígérnek. Egy felnőtt embernek törekednie kell a gyűjtésre, megtakarításra. Az hogy vki verbálisan bántalmaz elfogadhatatlan, a pofon is az. Lépj tovább, keresd meg a régi barátaidat, beszélgess velük. Minél több helyről fogod hallani hogy ez elfogadhatatlan annál magabiztosabb leszel. Ha másként nem megy vannak pesten anyaotthonok.

Miriam
Miriam


Vissza: “Segítséget/tanácsot kérek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég