Nem értem

Nemertem
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 01, 2020 9:05 pm

Re: Nem értem

HozzászólásSzerző: Nemertem » kedd feb. 02, 2021 11:42 pm

Szia, illetve sziasztok.
Még mindig ez a nő jár az eszemben. Nem tudok lekattanni róla. Most arra gondoltam, hogy veszek neki egy nagyon szép és nagyon értékes gyűrűt. Aranygyűrűre gondoltam briliáns csiszolású gyémánttal. Egy nagy és értékes kő.
Szoktam neki máskor is ajándékot adni, de nem ilyen nagy dolgokat. Apróságokat csak.
De most ki akarom ugrasztani a nyulat a bokorból. Szerintetek?

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Nem értem

HozzászólásSzerző: Brumi » szer. feb. 03, 2021 12:23 am

Ne haragudj, de hülyének fog nézni, és elkezd kihasználni. Most komolyan elkezdesz értékekkel tömni egy nőt? Meg akarod venni? Jézus, gyere le!

Nemertem
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 01, 2020 9:05 pm

Re: Nem értem

HozzászólásSzerző: Nemertem » csüt. feb. 04, 2021 7:47 pm

Megvenni :lol: az a nő milliárdos. Konkrétan az. Én meg a fizetésemből élek. Egyelőre
Valahogy jelezni kellene neki, hogy érdekel a dolog
De hogy

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Nem értem

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. feb. 05, 2021 11:36 am

Bátor vagy, ekkora vagyoni különbséggel én nem akarnék kapcsolatot. Mi lenne, ha megmondanád neki, hogy nagyon tetszik? Ékszerrel ne már, ízléstelen. Pláne, hogy te vagy a szegény mellette...

Nemertem
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szomb. aug. 01, 2020 9:05 pm

Re: Nem értem

HozzászólásSzerző: Nemertem » pén. feb. 05, 2021 12:59 pm

Ez eggyel bonyolultabb ennél. Ugyanonnan jövünk. Ugyanaz a családi háttér. Ugyanaz volt az apáink foglalkozása. Én még nem örököltem, ennyi köztünk a különbség, ami mindegy, mert majd fogok. De ha nem fogok, az is mindegy.
Ő most éppenséggel 3x annyit keres, mint én, de az is mindegy.
Az van, hogy a szegény rokon is a mi kutyánk kölyke, közénk tartozik, csak most éppenséggel nincs pénze. De még lehet. Ez így működik
Ez fordítva is működik különben: hiába van az illetőnek pénze, ha nem a mi kutyánk kölyke. Kivétel, ha nagy művész az illető vagy valami ilyesmi
De ja, valahogy jelezni kéne a nőnek, hogy jó lenne, ha
Nem akarom megmondani neki, mert nem ezer százalék, hogy leszbikus vagy biszexuális

Brumi
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: szer. jan. 24, 2018 12:05 am

Re: Nem értem

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. feb. 05, 2021 10:54 pm

Ez így nehéz lesz.


Vissza: “Segítséget/tanácsot kérek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég